Kauçuk Emzik Kullanım Süresi Ne Kadar?

Başlatan esmerim:)), 25 Ocak , 2013, 12:32:55

« önceki - sonraki »

esmerim:))

kızlar oglusuma kaucuk emzık kullanıyorum.sılıkon almadı buna zor alıstı zaten bırde kaucuk emzıkler daha saglıklı oldugunu duydum ama kullanım surelerının kısa olması lazımmıs.
mesela sılıkon emzıkler 3ay boyunca kullanılıp degıstırılıyor kaucuk emzıkler ne kadar sure kullanılır acaba bılen varmı 3hafta kadarmı degıstırmek lazımmıs.

_inci_tanem_

Bende biraz araştırdım canım kauçuk emziklerin kullanım süresi 6 haftaymış

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

annefunda

BegumMidilli82

canım bizde kauçuk emzik kullandık doktor tavsiyesiyle kullandık biz. doktorun bize söylediği 6 haftada bir emziği değiştirin yoksa kauçuk emzik bebek emdikçe büyüyormuş o nedenle 6 haftayı geçirmemek gerekiyormuş...

OznurArslan

biz nukun hem silikon hem de kauçuk emziklerini kullandık. daha öncede doktorumla emziklerin kullanım süresi hakkında konuşmuştum. 5-6 haftadan fazla kullanmamamız gerektiğini söylemişti.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

ben nuk markasini kullaniyom cok cesit emzik modeli oldugu icin eskimiyo arada kaynatiyom bakiyom eskime oluyomu diye yoksa kullanmam zaten
:nazar: :nazar:

ponçik

Biz hiç emzik kullanmadık, o kadar hevesliydim birini bile tutmadı ama bizimkinin işi gücü biberondu  :toothy10:

ยรlคภ๓คz göภlüm

oğlum da hiç emzik kullanmadı sadece ameliyatlarında açlıktan uyuyuncaya emmişti... biberonu da iki yaşında bıraktı

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

benimde kizim emzik kullanmadi her markayi denedim istemedi ama parmagini emerdi  :love7: onuda 5aylikken filan birakti ogluma zorlan ben alistirdim rahat oluyo aslinda aglarken sakinlesiyo yada uyurken

zerrinplt

Canım 4 yada 5 hafta olması gerekiyor ama tam bilmiyorum