19 Nisan , 2024, 04:07:15

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Doğum günün kutlu olsun prenses "Asya"

Başlatan Balböceği, 25 Ocak , 2013, 12:08:40

« önceki - sonraki »

...ŞehzadEfe...

süper olmuş valla arkadasım herşey  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

her yaşı bukadar güzel olsun  :nazar:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

burcum

döktürmüşsün hatunum maşallahhhhhhhhhhh sana :nazar:
ASYA PRENSESİME DE NİCE MUTLU HUZURLU SAĞLIKLI SENELER İNŞALLAH :amin: :amin: :amin:
asya prenses senin gibi bir annesi olduğu için çok şanslı :opucuk: iletirsen hanıma sevinirim :k06: :binkybaby: öpüyorum ikinizide :opucuk: :opucuk:

laracroftt

amin nagişim  :opucuk:

saol nüküm  :opucuk:  olur  iletirim  :ehi: :ehi:

ayy

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:MUTLU YILLAR PRENSES YÜZÜNDEN GÜLÜCÜKLER HİÇ EKSİK OLMASIN :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

HERŞEY HARİKA GÖRNÜYOR ANNESİ ELLERİNİE YÜREĞİNE SAĞLIK :opucuk: :opucuk: :opucuk:

xxcansuxx

oyyy oyyy maşaallah kuzuya nice yaşları olsun asyacığın  :opucuk: :nazar: :nazar: :nazar:
parti çok güzelmiş belli  :icon_thumright: :opucuk:

destina06

doğum günü kutlu olsun asyacığın ömrü uzun olsun :amin: :amin: beraber nice mutlu yıllarınız olsun :flowers: :flowers: :flowers:

laracroftt

~ERVA~

♣ ђคtเςє ♣

çok güzel olmuş gülçincim maşallah asyama  :nazar:

bizede fikir oldu bu yaptıkların  :k06:

laracroftt

saol hatıcemm :flowers:
Doguma yakın yada yasında konusuruz tekrar. neyı nerden nasıl yaptıgımı soylerım sana ;)

♣ ђคtเςє ♣

çok iyi olur valla ben o kurabiyelrden falan sepete koyduklarından doğumda istiyorum allah izin verirse  :k06:

o zmana konuşuruz bunu tekrar  :opucuk:

laracroftt

sevde yaptı kurabıyelerımı :k06:
Cıtır anne nıcklı hanı varya bızım sevde :k06:
Saolsun gorunusude tadıda guzel oldu. Cok ıcıme sındı. Ozmana hala yapıo olursa onada yaptırabılırsın

♣ ђคtเςє ♣

sevdenin o zmana hali kalırsa tabi yeni doğurmuş oluyo oda  :ehi:

laracroftt

yapmazsa eger baska arkadaslarımda var farketmez. duruma gore konusuruz yardımcı olurum sana

♣ ђคtเςє ♣