28 Nisan , 2024, 23:49:22

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

mavişim80 yani özlem doğuma girdi

Başlatan melek100lü, 25 Ocak , 2013, 10:35:23

« önceki - sonraki »

melek100lü

özlemle konuştum sesi iyi geliyordu 3 4 santim açılmış doktoru suyunu patlatmış sancılar

yenice sıklaşmaya başlamış  :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale:

Allah ın izniyle 1 saati bulmaz diye düşünüyorum  :icon_scratch: :amin: :amin: :amin: :amin:

inşallah çabucak olur yaramaz efe  :love9: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

_inci_tanem_

bu arada doğum tarihimiz pazartesi belli olacak canım hayırlısıyla inşallah  :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: melek100lü - 25 Ocak , 2013, 14:22:22
özlemle konuştum sesi iyi geliyordu 3 4 santim açılmış doktoru suyunu patlatmış sancılar

yenice sıklaşmaya başlamış  :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale:

Allah ın izniyle 1 saati bulmaz diye düşünüyorum  :icon_scratch: :amin: :amin: :amin: :amin:

inşallah çabucak olur yaramaz efe  :love9: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

hadi hayırlısı RABBİM hayırlısıyla kurtulmayı yavrusuna kavuşmayı nasip etsin  :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

melek100lü

evet canım yerleşmemiş  :sad1: kafası

inşallah çok çekmez öldürcem seni melek diyip duruyordu  ;D kıyamam korkmasın diye

sordum nasıl doğum istiyorsun dedim normal dedi bende sunni sancıyla çabuk oluyor demiştim  :-[

ama hem normal doğum sancısı çekip sonra dayanamıyorum sezeryan olsun diyceksen

boşuna iki sancı çekme dedim direk sezeryan ol dedim yok dayanırım ben dedi  :icon_scratch:

melek100lü

ALLAHIM SAĞSALİM KURKULSUNLAR İNŞALLAH ÇOK ACI ÇEKMEZ  :amin: :amin: :amin: :amin:

elfo

RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

laracroftt

allah bı avazda kurtarsın canımm  :amin:

ıyı haberlerını beklıyoruz  :amin:

kelebegimm

anaa hemen siliyorum yazilarimii ama herkesde ayni olcak die bise yok burda kimi duysam kolayca dogurmus
kayinvalidem bir saatde doguruyomus sekiztane dogum yapmis 

]

Balböceği

İlkler hep zor olur derler. Hayırlı doğumları olsun güzel haberlerini bekliyoruz.  :amin:

ayy

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
MAŞALLAH MAVİŞİMEE SAĞLICAKLA ALSIN KUCAĞINA OĞLUŞUNU İNŞALLAH :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

SONUNDA DOĞURUYOR ŞAKA MAKA YAPARKEN :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

VARMI YENİ HABER :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

esracım

Tahminim şimdi doğmuştur bebeği.Allah ım hayırlısıyla doğumunu nasip etsin yada.Kolaylıklar diliyorum darısı başımıza...

melek100lü

25 Ocak , 2013, 16:45:16 #41 Son düzenlenme: 25 Ocak , 2013, 16:58:21 melek100lü
 :occasion16: :nazar:  Hoşgeldin HALİL EFE  :opucuk: :love9: :nazar: :occasion16:

RABBİM ŞÜKÜR OLSUN MİNİK YARAMAZ DOĞDU  :amin: :amin: :amin:

:love9: :love9: ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN İNŞALLAH :love9: :love9:

melek100lü

ÜÇBUÇUKTA DOĞMUŞ  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

ÇOK DUYGULANDIM CANIMBENİM YAA  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

MAAŞALLAH İKİSİNEDE  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

~ERVA~

Gözün Aydın canım sonunda yavruna kavuştun bol sütlü sancısız günler dîliyorum