21 Mayıs , 2024, 23:08:49

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

mavişim80 yani özlem doğuma girdi

Başlatan melek100lü, 25 Ocak , 2013, 10:35:23

« önceki - sonraki »

melek100lü

Rabbim yardımcısı olsun 1 saat önce sunni sancı verdiler

canımbenim sağsalim ağrısız sancısız bi avazda kavuşsun inşallah yavrusuna  :love9: :love7: :love9: :binkybaby:

dualarınızı bekliyoruz arkadaşlar darsı sıradaki arkadaşların başına  :amin: :amin: :amin:

RABBİM İSTEYEN DİLEYEN HERKESE NASİP ETSİN İNŞALLAH DUALARIMIZ SENİNLE CANIM ARKADAŞIM  :opucuk: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

muhribe

:amin: :amin: :amin: sağlıkla alsın bebişini kucağına  :amin: :amin: :amin:

melek100lü

:love9: :love9: HAYDİ HALİL EFE SENİ BEKLİYORUZ KUZUM  :opucuk: :love9: :love9:

ALLAH IM KİMSEYİ BU YOLLARDA EYLEMESİN İNŞALLAH  :amin: :amin: :amin: :amin:

elfo

Allah yardımcısı olsun suni sancı çok zordur  :-\
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

♣ ђคtเςє ♣

doğmuştur şimdiye  :amin: Allahım sağlıklı haberlerini bekliyoruz  :amin:

elfo

Ahkaf Suresi
(15) Biz insana anne babasına iyi davranmayı emrettik. annesi onu ne zahmetle karnında taşıdı ve ne zahmetle doğurdu! Onun (anne karnında) taşınması ve sütten kesilme süresi (toplam olarak) otuz aydır. Nihayet olgunluk çağına gelip, kırk yaşına varınca şöyle der: "Bana ve anne babama verdiğin nimetlere şükretmemi, senin razı olacağın salih amel işlememi bana ilham et. Neslimi de salih kimseler yap. Şüphesiz ben sana döndüm. Muhakkak ki ben sana teslim olanlardanım."
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

melek100lü

ALLAH RAZI OLSUN HEPİNİZDENDE  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

İNŞALLAH SİZDE BİAVAZDA DOĞURU VERİRSİNİZ  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

DOĞMAMIŞTIR DAHA ÇÜNKÜ TAM RAHME YERLEŞMEMİŞ KAFASI ÖYLE DEMİŞTİ SUNNİ SANCIYLA

BEKLİYCEKLER OLMAZSA SEZERYAN YAPARIZ DEMİŞ DOKTORU  :dontknow: ALLAH IM ÇOK ÇEKTİRMEDEN

KURTULURLAR İNŞALLAH DUA EDİYORUM BOL BOL CANIMBENİM HİÇ YANLIZ BIRAKMAMIŞTI BENİ DOĞUMDA

ALLAH RAZI OLSUN NÜKETLE İKİSİ ÇOK DESTEK OLMUŞTU  :opucuk: :opucuk: :amin: :amin: :amin: :amin:

RABBİMDE ONLARIN İŞLERİNİ KOLAYLAŞTIRSIN İNŞALLAH  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

melek100lü

:love9: :opucuk: BURDAKİ HERKESDEN ALLAH RAZI OLSUN  :amin: :love9:

nazlıyarim

zaman ne çabuk geçiyor daha dün demişti sanki hamileyim diye.allahım yar ve yardımcın olsun canım hayırlı doğumlar  :amin:
BENİM HALA UMUDUM VAR...

ZéynéP.SimAy

Özlemimm canıımm  :opucuk: dün aradığında nasılda heyecanlıydı  :love9: canım benim Allahım kolaylık versin inşallahh sağlıkla alsın yavrusunu kucağına  :amin: :amin:

fıstık

ALLAH SAĞLIKLI SIHHATLİ KOLAYCA BİRBİRLERİNE KAVUŞTURSUN İNŞAALLAH  :amin: :amin: :amin: :amin:

burcum

hadi bakalım maviş doğuramıcam doğuramıcam deyip deyip duruyordun geldi çattı büyük gün hayırlı haberlerinizi bekliyoruz paşanla :amin:
ALLAH sağlıkla ve sağlıklı yavrunu kucağına almayı nasip etsin :amin:
kız hatice öyle fırt diye çıkarmı anacım :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

@Melek Yüzlüm@

aynen kız hatce öle kolay dogum olmuyo canımm Allahım  sen ona yardım et ya şu an nasıldır çok iyi anlıyorum bi avazdakurtulsun inşallahh :amin: :amin: :amin:

hadi güzel haberlerini bekliyoruz  :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:

kelebegimm

Uyy doguma gittimi sonunda benim bu oğlan gelmicek deyip druyodun :)
Bak saman geldi çattı  :love9: Rabbim yardımcın olsun bir avazda kurtarsın ins :amin: :amin: :amin:

]

melek100lü

ARADIM 12 BUÇUKTA AMA MEŞKULE ATTILAR DOĞUMAMI GİRDİ ACABA  :icon_scratch: :love9:

MERAKTAN ÖLÜYORUM  :sad1: ELİMDEN DUA ETMEKTEN BAŞKA BİŞEY GELMİYOR İNŞALLAH DOĞURMUŞTUR

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: