adete 4 gün kala kanama

Başlatan doruk38, 24 Ocak , 2013, 23:52:32

« önceki - sonraki »

doruk38

kızlar adetime 4 gün var. bu gün oldum sandım. çamaşırım kirlenmişti. ped koydum birde baktım ki olmamışş. kesilmiş yani.. bu neyin nesi bilen var mı?? :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

ayy

korunuyormusun kuzum  hamiş olmayasın senn daha iyi bilirsin ama :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

doruk38

Alıntı yapılan: ﻪկկ ❤ ☾ - 24 Ocak , 2013, 23:53:58
korunuyormusun kuzum  hamiş olmayasın senn daha iyi bilirsin ama :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

geri çekilme yöntemiyle korunuyoruz. bende hamile olmaktan korkuyorum :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

sevilay21

yerlesme kanamasi olabilir benimde öyle bir kanamam olmusdu kasiklara adet sanci gibi vuruyordu birden gelip tekrar kayboluyordu sonra hamile oldugumu ögrenmisdim

sevilay21

aaaaaaaaaa keske bize öyle agrilar gelsede bizde hamis olsak diye bakiyoz allahtan gelen herseye raziyim vala  bence korkma ne güzel iste tabi bu benim düsümcem

doruk38

canım benimkide adet sancısı gibi vuruyo. Allahtan gelene tabiki razıyım. ayrıca bebekleride çok seviyorum ama henüz 6 aylık bir kızım var kızıma ve olacak olan bebeğime haksızlık yapmaktan korkuyorum. kızım çok küçük... hiç böyle olmazdım ilk kez oldum

sevilay21

Alıntı yapılan: doruk38 - 25 Ocak , 2013, 00:13:39
canım benimkide adet sancısı gibi vuruyo. Allahtan gelene tabiki razıyım. ayrıca bebekleride çok seviyorum ama henüz 6 aylık bir kızım var kızıma ve olacak olan bebeğime haksızlık yapmaktan korkuyorum. kızım çok küçük... hiç böyle olmazdım ilk kez oldum
kizin kücükmüs bende istemiyorsun sanmisdim olsun üzülme gelmisede care yok ikisini birde ikisinide birden büyütürsün ne güzel evet adet sansinin aynisi benim ic camasirimda pesbembe bir lekelenmem olmusdu sonra kahve rengien dönmüsdü ama düsük yaptim ben yinede herseyin hayirlisi olsun canim  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

doruk38

Alıntı yapılan: sevilay21 - 25 Ocak , 2013, 00:18:22
Alıntı yapılan: doruk38 - 25 Ocak , 2013, 00:13:39
kizin kücükmüs bende istemiyorsun sanmisdim olsun üzülme gelmisede care yok ikisini birde ikisinide birden büyütürsün ne güzel evet adet sansinin aynisi benim ic camasirimda pesbembe bir lekelenmem olmusdu sonra kahve rengien dönmüsdü ama düsük yaptim ben yinede herseyin hayirlisi olsun canim  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

üzülme canım. ben de kızımda önce 2 kez düşük yaptım. bak çok şükür 3. hamileliğimde bebeğimi kollarıma aldım.. şimdi 2. olmasından korkuyorum. ALLAH İSTEYEN HERKESE NASİP ETSİN İNŞ..  :opucuk: :opucuk: :opucuk:o düşük acılarını bende yaşadım. Allah kimseye yaşatmasın

sevilay21

benimde 2 tane düsügüm var amin canim insallah rabbim kimseye vermesin o acilari insallah benimde 3cü bebeyim kollarimda olur tek dileyim bu  :amin: :amin: :amin:

doruk38

Alıntı yapılan: sevilay21 - 25 Ocak , 2013, 00:26:53
benimde 2 tane düsügüm var amin canim insallah rabbim kimseye vermesin o acilari insallah benimde 3cü bebeyim kollarimda olur tek dileyim bu  :amin: :amin: :amin:

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

ayy

kuzum hamiş olabilrsin bu korunma yöntemiyle  :dontknow: :dontknow: :dontknow:senin kuzunda daha çok minik rabbim hayırlısını versin inşallah siizin için  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: