29 Mart , 2024, 01:30:22

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HOŞGELDİN BİTANEM AİLEMİZE

Başlatan RuHGuZeLi, 24 Ocak , 2013, 15:22:42

« önceki - sonraki »

RuHGuZeLi

Mrb güzel kuzum.. Seni uzun zamandır bekliyorduk. Fakat babanın askerliği araya girince ertelemiştik gelişini. Şuanda tam bir ay var babanın askere gidişine ve biz seninle beraber bekliyeceğiz kuzucum...
Senin geldiğini hissediyordum ama baban bana inanmadı  :k06: İdrar testinde hafif silik bir şeydin. Eczacı bile gebelik yok demiş  :k06: Ben gene de inanmadım ertesi günü gittim kan verdim veeeee sonuç 249  :hello2:

Tabi babanı gönderdim sonucu almaya çünkü korkuyordum kuzucum daha öncede çok yaşadım. Doktorda negatfi cümlesini duymaya veya gebelik yok sözünü...
Baban önce şok geçirmiş su filan içirmişler kendine gelir gelmez hemen bir çiçek yaptırıp eve geldi kapıyı açtığımda gözlerinden yaşlar damlıyordu. Okadar çok sevinmiş ki geldiğine...
Oturduk uzun bir müddet ağladık kuzum.Daha sonra ne yapacağız nasıl olucak diye plan yapmaya başladık.bBiliyorum bu planlar için erken bir zaman ama çok bir vaktimiz yok ki birtanem bu bir ay içerisinde olabildiğince senle ilgili planlarla geçicek hayatımız  :k06:
Seni öğrendikten sonra hemen doktor ayarlayıp muayeneye gittik kuzum. Ama küçük olduğundan karından görünmedin kuzucum. 1 gün geçmesine rağmen bhcg 441 olmuştu doktor iyi artış gösteriyor dedi.
Haftaya salı günü tam 7 haftalık oluyorsun ve kontrolümüz var anneyi üzme de kalp atışını da kendini de göster olur mu kuzum benim...
Hoşgeldin bebeğim ailemize...

muhribe

bebeğiniz hayırlı olsun
hep güzel paylaşımlarınız olur inş  :amin: :flowers:

@Melek Yüzlüm@

günlüğünüz hayırlı olsunn

inş sağlıcakla kucagını aldıgınıda ayzarsınn :amin: :amin: :amin:

RuHGuZeLi

Teşekkür ederim kızlar darısı olmayıpta isteyenlerin başına inş.

Balböceği

Ay ne güzel çok sevindim maşallah  :nazar: :hello2:

ayy

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:bebeğin ve günlüğünüz hayırlı olsunn :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
babanızada tez zamanda kavusun inşallah :amin: :amin: :amin:

RuHGuZeLi

tşk ederim yorumlarınız için kızlar...

bnsroni

Hayırlı olsun şans getirsin anneciğine babacığına :nazar:

RuHGuZeLi

burcum

ALLAH sağlıkla tamamına erdirsin :amin:

RuHGuZeLi

25 Ocak 2013   Saat:12:23
Mrb aşk kuşum,
Duygularım o kadar yoğun ki hala varlığına alışamadım. İlk bebeğim olduğun içindir belki de...
Daha önce böyle duygular yaşamamıştım bütün her şeyi seninle yaşayacağım bebeğim...
Bugünlerde kokulara aşırı hassaslaştık, babamızın kokusu çok hoşumuza gidiyor rahatlayıp uyumak için onu koklamamız gerekiyor. Yemek kokuları,sigara kokusundan tiksinmeye başladık. Allahtan evde sigara içen kimse yok bebeğim bizim ailemiz yeşilaycı...
Gögüslerimiz sanki patlayacak gibi şişler üstlerine yatamıyoruz ki anneciğin hep bu şekilde uyurdu.
Hala yorgunluk ve uykumuz var. Nasıl geçicek bu 7,5 ay bilemiyorum aşk kuşum...
Baş dönmelerimiz biraz da olsa azaldı çok şükür... 6 katta oturuyoruz ve asansörümüz yok merdivenlerden inerken korkuyordum neyse ki azaldı...
Şimdilik aklıma gelen değişiklikler bunlar aşk kuşum... Salı günü randevumuz var bakalım görebilecek miyiz seni ?

melek100lü

:flowers: CANIM BENİM ÇOOOK SEVİNDİM HAYIRLI UĞURLU OLSUN  :amin: :love9: :opucuk: :nazar: :nazar:

İNŞALLAH KUCAĞINADA ALMAYI NASİP ETSİN GÜZEL ALLAH IM ÇOK İSTİYORDUN  :love9: :love7: :love9: :binkybaby:

RABBİM İSTEYEN DİLEYEN HERKESE VERSİN İNŞALLAH  :amin: :amin: KİMSENİN KUCANI BOŞ BIRAKMASIN  :amin:

RuHGuZeLi

Amin cnım benim inş. sağlıkla kucağıma alırım yavrumu  :nazar: :amin:  Darısı tüm istiyen arkadaşlarımızın başına inş.  :amin:

RuHGuZeLi

Mrb kuzucum
Salı günü doktor amcamızla randevumuz vardı ve o kadar heyecanlıydı ki annen kuzucum 7 haftalık olmuştun belki de kalp atışını duyabilecektik. Ama gene bize bir süpriz yaptın kendini göstermedin kuzum benim. Ultrasyonda 5+1 günlük gözüküyordun o yüzden seni göremedik sadece keseyi gördük annem. Nasıl üzüldüm anlatamam  :y25: Olsun sen sağlıklı ol bana sıkı sıkı tutun da annen seni geç görsede önemli değil kuzucum. İnş baban askere gitmeden kendini gösterirsin bebeğim. Bugün reglime göre 7+3 günlüksün ama doktorumuza göre 5+3 günlüksün annecim.

ยรlคภ๓คz göภlüm

günlüğün hayırlı olsun, inşallah hep güzel konular paylaşırsın