28 Nisan , 2024, 07:43:21

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

DOĞUMDA BEBEĞİMİ KAYBETTİM

Başlatan _nilgun_, 24 Ocak , 2013, 15:17:35

« önceki - sonraki »

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

Alıntı yapılan: _nilgun_ - 24 Ocak , 2013, 15:17:35
Merhabalar.Hamile kaldığımdan bu yana bu forumdayım. İyi kötü bir sürü şey paylaştık. Allah kimseye benim başıma geleni yaşatmasın.

2 hafta önce sezeyan için hastaneye gittim. Sabah erkenden doğuma alındım. Doğum sırasında ayıktım. Doğum gerçekleşti fakat, doğumun olacağı günün gecesi bebeğimin boynuna kordon dolanmış ve doğumdan kısa bir süre önce karnımda ...........  Ameliyat ekibi paniklediğinde bir şeylerin ters gittiğini anlamıştım ama böyle olduğu aklımın ucundan bile geçmemişti.  Günlerdir ilk defa yatağımdan bugün çıktım.

Allah kimseye bu acıyı yaşatmasın....

amin, inş. hiç kimse yaşamasın böyle şeyler.
allah (cc) sabır versin inş. gerçekten denecek birşey bulamıyorum. allah yardımcın olsun  :amin: :amin: :amin:

ayy

:sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1:
CANIM ALLAH SABRINI VERSİN BİDAHA YAŞATMASIN İNŞALLAH :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
RABBİM TEZ ZAMANDA SAĞLICAKLA YENİDEN GÖNDERSİN BEBEĞİNİ ACILARINI DİNDİRSİN İNŞALLAH :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

destina06

Allah sabir versin cok zor bir durum ne denir ki    :y25: :y25: :y25:

๑ஐtek tabancaஐ๑

Allahım sana sabır versin çok zor bi durum Rabbim yardımcın olsun tez zamanda sağlıklı bir bebiş nasip etsin inş.  :amin:

kelebegimm

Rabbim sabır versin Cook zor bi durum :y25: :y25: :y25: acini dindirsin tez vakitte yeniden göndersin melegini :amin: aslında kelimelerin kifayetsiz kaldığı an... İnsan cümle kuramiyo bu durumda  :y25: :y25:

]

bnsroni

:y25: :y25: :y25:
Allah'ım sabır versin sana...
Kimselere yaşatmasın :amin:

nazlıyarim

çok üzüldüm canım ama olacakların önüne geçemiyoruz güzel rabbim sana ve eşine sabırlar versin canım,allahım bir daha yaşatmasın. :amin:
BENİM HALA UMUDUM VAR...

ZAHİR

Allah yardımcın olsun sabrından versin çok çok inş  :amin: :amin:
♥♥♥ŞÜKÜRLER OLSUN RABBÎME MELEGÎM KOLLARIMDA♥♥♥

esracım

çok üzüldüm ne desek boş....

Allah ım sabırlar versin demekten başka da bir şey gelmiyor aklıma...

elfo

bizim iş yerinde bi arkadaşın da başına gelmişti benzer bir durum  :y25: şu an 5 aylık tekrardan hamile. Rabbim aratmadan tekrar nasip etsin ve inş. bu defa sağ salim kucağına al inş.  :amin:
Allah sabrını bol versin cennette şefaatçin olsun  :amin:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

melek100lü

:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: nilgün çok üzüldüm bitanem başın sağolsun  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

ne diycemi bilemedim rabbim birdaha böyle acı vermesin inşallah  :amin:

EnDuruYanım

Ya inanılmaz üzüldüm.. Kendimi koydum senin yerine :sad1:  Başın sağolsun arkadaşım... Allahım sabır versin sana eşine ailene... Allahım eminim en kısa zamanda bu acını dindirecektir.. Bir an önce toparlanman dileiği ile ..  :sad1:

serife26

Allah sabrını verir inşallah.Herkesin bir sınavı var dünya üzerinde,bu acılarla imtahan edildiğini aklından çıkarma,dilerim en kısa zamanda acılara merhem yeni umutlar doğar.duayla kal.

ZéynéP.SimAy

başın sağolsun cnm  :'( söylencek bişey bulamıyorum çok üzücü gerçekten  :crybaby2:

RuHGuZeLi

Allah sabırlar versin arkadaşım... İnş. en kısa zamanda yeniden hamiş olursun.  :amin: