mevlama şükürler olsun hamileyim...

Başlatan hakime89, 21 Ocak , 2013, 22:16:11

« önceki - sonraki »

hakime89

hımmm bende bu +1+2ler falan ne oluyor acaba diyordumm.yani mesela 4+1 1aylık 8+1de 2 aylıkmı oluyorr

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: hakime89 - 04 Şubat , 2013, 16:31:46
hımmm bende bu +1+2ler falan ne oluyor acaba diyordumm.yani mesela 4+1 1aylık 8+1de 2 aylıkmı oluyorr
+2 filan gününü gösterir aylan bi alakasi yok  :k06:
:nazar: :nazar:

hakime89

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: hakime89 - 04 Şubat , 2013, 17:25:41
hımm çk cahilim bu konulardaaa :-[ :-[
yok cnm ne cahili normal ilk defa hamile kalmissin  :k06: :k06: benim cocugum oldugu icin daha cok tecrübeliyim  :laughing7:

hakime89

allah bağışlasın mevlam bebişinizide kucağınıza almayı nasio etsin

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: hakime89 - 04 Şubat , 2013, 17:42:53
allah bağışlasın mevlam bebişinizide kucağınıza almayı nasio etsin
amin cnm insallah  :amin: :amin: Rabbim kimseyi evlatsiz birakmasin  :amin: bilmedigin merak ettigin sey olunca sorabilirsin herkes yardimci olur merak etme  :opucuk: :opucuk:

hakime89

peki bişey soruyum o zaman abla.şimdi epilasyon aleti bebeğe zarar eder mi

♣ ђคtเςє ♣

kendin evde kullandıkların zarar vermezde dışarda yapılan epilasyonlar tabiki zarar verir canım

hakime89

anladım canım yok evde kullandıklarımı sormuştum.tşk ederim...bebek kaç haftalık oldu haticecim :D

♣ ђคtเςє ♣

4 aylık canım benimki senin ne kadarlık  :opucuk:

hakime89

haftasınıda unuttum iyimi espiriydi canım yarın 7.haftamıza giriyoruz .doktor 1 hafta  geriden geliyor galiba dimi.ben netten yaptım hesaplama 7+4 günlükmüş

hakime89

♣ ђคtเςє ♣

onlar bebeğin gelişimine göre haftasını belirliyo canım rabbim hayırlısıyla kucağına versin  :amin:

erkek oluck kısmetse canım  :k06:

hakime89

Alıntı yapılan: ♥ ђคtเςє ♥ - 04 Şubat , 2013, 22:01:39
onlar bebeğin gelişimine göre haftasını belirliyo canım rabbim hayırlısıyla kucağına versin  :amin:

erkek oluck kısmetse canım  :k06:
anladım ayın28inde 5 haftalık dedi aradan bi hafta geçti ozaman daha biz 6 haftalığız.bebeğin kesesi oluşmuştu daha 2 hafta sonra tekrar gel demişti.ama çok şükür bi sıkıntı yok bende 18 şubatta gitmeyi düşünüyprum.

♣ ђคtเςє ♣

kalp atışlarını duyarsın bi dahaki gittiğinde  :love9: