29 Nisan , 2024, 04:11:49

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Siz Öldükten Sonra Eşiniz Yeniden Evlensin mi?

Başlatan °•.ℓανιηуα.•°, 21 Ocak , 2013, 09:20:37

« önceki - sonraki »

siz öldükten sonra eşinizin evlenmesi konusunda :

kesinlikle benim ardımdan kimseyle evlenmemeli,iki elim yakasında olur
12 (48%)
ben öldükten sonra ona bir hayat arkadaşı şart,evlenebilir
13 (52%)

Toplam Oy Verenler: 25

destina06

Balböceği

Ay yalan mıyım  :ehi: :ehi:

Allah'ın huzurunda de şöyle deyin, ne yapayım aklımda olacağına yanımda olsun..  :toothy10: :ehi: :ehi: :toothy10:

destina06

burcum

vallahi bence evlenmesin :cildir: :caca: ama benim koca evlenmez 3.cü kere öyle bi salaklık yapmaz :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: free takılır :cildir:

destina06

beynâ

hayır tabiki de.. :caca: :caca: :caca:

arada aklıma gelir söylerim bak arkamdan gelir sana derler,"hayatta olsa o da senin mutlu olmanı isterdi,hayata devam etmeni isterdi" yalannn bak diyorum inanma kimseye... küs tabi ki hayata..beni kaybetmişsin ayol yerim dolar mı yaşasan nee,yaşamasan nee :caca: :caca: :laughing7: :laughing7:

Allah nasip ederse de cennetse yerimiz,huri anlaşması bilem var aramızda.. değil ki dünyada başka bir ....... rüyasına bile girmesin kimse...

o kalbe benim sevgim girmiş,benim aşkım bağlanmış,razı olur muyum rüyasında bile olsa başka gönlü hayal etmesine...ben yaşasam da..yaşamasam da.. kocam benimdir benim kalacak.. :caca: :caca: :love9: :ehi: :ehi: (inşaAllah :amin: :amin: )

ayy

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
edaa kuzumm pişşştttt noluyoooo :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

benimki evlensin ölmüş kadını napcak zaten yasımı çok tutmasın hayyatı devam edecek  :sad1: :sad1: :sad1:
hem ben kıyamam eger bana bişey olursa  :sad1: :sad1: :sad1:
inşallah öküzün teki çıkmaz karşısına tabi benden iyiside çıkmasın  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
bulsun benm gibi bi hatun evlensin tek yaşayamaz erkekler illa evde bir hatun olacak biz kadınlar gibi degil erkekler.

tabi ben sorun ca evlenmemm diyoorrr ama b..k yemiş hepsi yalancı bunların kırkını bile beklemezler :director: :director: :director: :director:

burcum

şulecim eşimin 2.ci evliliğiyim ben :icon_thumright: benden sonraki olursa 3.cü olur :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ayy

ALLAH GECİNDEN VERSİN HERKES YAŞLANIP ÖLSÜN YAAA :sad1: :sad1: :sad1:

nazlıyarim

biliyorum eşim beni çok seviyor zaten 8 sene seviştikten sonra evlendik biz.bazen derki ben seni bu dünyalık değil ahiretlikte rabbimden istedim.ama tek yapamaz ben eşimi tanıyorum elinden bi iş gelmez zaten cennette ki girersek inşallah sana huri varsa banada nuri var diyorum kan çıkarırım orda diyo :) deliii.ama geçen gece bi gaf yaptı  :caca: şimdi gece ütü yaptıktan sonra sohbete daldık ya sen bazen annene gidiyorsun ya ben senin kokunu özlüyorum dedi bende ayy canıım bende seni çok özlüyorum dedim rabbim canımızı birlikte alsa keşke hasret kalmayalım birbirimize dememle sevgili eşimden aldığım cevap şu oldu hayır ben belki birlikte ölmek istemiyorum dedi ve benden okkalı bi tokat yedi defol ütü masasının üstünden dedim öküz...
BENİM HALA UMUDUM VAR...

Balböceği

Kızlar biz öldükten sonra kocalar evlenirler  :muzz:

Her gece her gece ütü yaparlar ikinci ile iyi olur haaa  :ehi:

Çoluk çocuğa katılırlar  :ehi: mezarımıza gelirler el sallarlar dua edin ütüyü mezarda yapmasınlar  :toothy10: :-ooo :ehi: :ehi:

Ondan sonra tekrar karısı ölür öteki tarafa gelirler, cehennemlik olalım ama saçını başını yolarız  :ehi: :ehi:

Kızgın demirlere atarız onları kıskançsınız ya  :ehi: :toothy10: :toothy10:

Kadını tekrar öldürürüz sonra herif ölür bu sefer iki kadın arasında kalır  :ehi:

Ama bu dünyada hangisi ile mutlu olmuşsa onunla olurmuş  :love9:

ayy

evlencekler tabi öteki dünyayımı bekliyecekler :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
ne el sallaması be mezarımı hatırlar ondan sonra :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

ben mıcımın derdindeyken öteki tarafta o neyaparsa yapsın valla burda çok ta tınnnn :suclu: :suclu: :suclu: :suclu: :suclu:

ama bazen geceleri aglayarak uyanır hıçkırıklarla beni ölmüş görrü rüyasında uyanıncada agamaya devam eder sakın ölme çok zor der sarılır bana :love9: :love9: :love9: :love9: ama anlamazii sarılırken boğup öldürcek beni dana :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

mavişim80

hani bir laf var bir gun ağlar 2 gun ağlar 3.gun hadi by der gider
ne olacak nekadar yas tutucak
eşimin babası vefat etti afedersiniz 3.gun gulmeye basladık
ister istemez o bakımdan kocaman yada babama yada bask abi adama ihtimal vermiyorum
gelen kıymetli olur
biz toplamıs oluruz gelen  yemiş olur.
tabiki yalnız yasamasın
erkekler yasayamaz yalnız.
cocugum kalırsa annemlere versin gelen kişinin bakmayacagına inanlardanım..empat kuruyorum ama cevremde hep gördüğüm kendi evlatları gibi bakmadgı.
neyse ya doğuma gidiciğim zati psikomu bozmadan evlenir ve kırkım cıkmadan unutur diyemem duygusaldı ama 40 ayım olmadan değişir diyebilirim  :ehi:
:ehi:

Balböceği

Gece açayım bu konuyu ısraf olmasın bari bişeyler konuşalım  :ehi:

Hani dizide diyorlar ya  :ehi:

Aynen şöyle der ben öleyim de sen sevilen  :toothy10:

ayy

düşünme laaa sen bunları git doğur gel :k06: :k06: :k06:

ben öleyimde sen sevilennn :sad1: :sad1: :sad1: