27 Nisan , 2024, 18:29:31

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Siz Öldükten Sonra Eşiniz Yeniden Evlensin mi?

Başlatan °•.ℓανιηуα.•°, 21 Ocak , 2013, 09:20:37

« önceki - sonraki »

siz öldükten sonra eşinizin evlenmesi konusunda :

kesinlikle benim ardımdan kimseyle evlenmemeli,iki elim yakasında olur
12 (48%)
ben öldükten sonra ona bir hayat arkadaşı şart,evlenebilir
13 (52%)

Toplam Oy Verenler: 25

°•.ℓανιηуα.•°

hadi bakalım kızlar, en çok merak ettiğim konulardan biri  :ehi:

muhribe

:-ooo :-ooo
ben bunu arada söylerim eşime
bana bak eğer evlenirsen o şıllığı benim evime koyma, eşyalarıma dokunmasına müsaade etme  :ehi: :ehi:
hele hele oğluma tırnağı bile değmesin dünya ahiret rahat bırakmam seni  :ehi: :ehi:

°•.ℓανιηуα.•°

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: betüüül. kız aynı ben de öyle diyom. benden sonra evlenme. evlenirsen ruhum sizi rahat bırakmaz,hortlarım bak haaa diyom  :ehi: :ehi: :ehi:

ama oğlum evlendikten sonra evlen dedim. o zamana da ahı gider vahı kalır  :ehi: :ehi: :ehi:

muhribe

valla ben böyle konularda mantıklı düşünemiyorum
hani erkektir bakıma muhtaçtır illa bi kadın lazımdır vs
Allah büyük konuşturmasın ama eşim vefat etse (Allahım benden önce alma  :amin:) ben asla evlenemem
onu değdiği ele bi yabancının dokunmasına müsade edemem
ben ne zaman ölürsem.. diye lafa başlasam zavallımın gözleri dolar  :y25:
Allahım acılarımızı yaşatmasın birbirimize  :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

:y25: :y25: demek çok duygusal birisi betül.

ben de mantıklı olamam ya,bunun neresinde mantık var. kadın evlenmiyor da erkek neden evleniyor.

Allah gecinden versin. ona bişi olsa ben de evlenemem  :y25: :y25: :y25: anılar izin verir mi ki....  :y25:

...ŞehzadEfe...

bende evlenmesini istemem kabusun olurum senide yanıma alırım derim,hurilerede güvenme onlarada yem etmem derim hep  :k06: :k06: :k06: :k06:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

elfo

yalnız 3 kişi burda olduğuna göre ben sen ve betül oylamışız öznur  :ehi:üstelik de bi ben evlenebilir demişim  :ehi:
ben aşırı derece kıskancım katlanamam dayanamam normalde ama ölmüş gitmişim kabirdeki hesabımı düşünürüm herif dışarda ne yaparsa yapsın bi de onu mu düşünecem  :k06: eşime bunu dediğim zaman Allah gecinden hayırlısından versin ama eğer ki diyelim 70-80 yaşına gelmişim sen vefat etmişsin o zaman ibadete çekilirim der.(genç ölürsem evlenecek belli  :laughing7: ) zaten maş. kendi işini kendi halleder. kimseye muhtaç olmaz sağlığı yerindeyse. sadece çocuğuma üvey anne getirmesin bi tek onu istemem. yine de Rabbim bu tür bir sıkıntıyla ikimizi de imtihan etmesin  :amin: iki cihanda sadece birbirimize eş olalım  :amin: :amin: :amin:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

...ŞehzadEfe...

Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

muhribe

70-80den sonra evlense kime ne, anca "hanım nasılsın, romatizmaların ne durumda" der, gerisi yaş  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
şaka bi yana, Allah kimseyi böyle bişeyle imtihan etmesin elifcim  :amin:

bnsroni

Tabiki evlenecektir evlenmese dahi hayatına giren insanlar olacaktır ki bu çok normal..
Arkamdan yas tutup sürekli depresif bir modda gezmesini istemem kızımada yansır:(
Taiki üzücü mevzular bunlar yapmayın böle yani aaaaaaaaaaa :suclu:

°•.ℓανιηуα.•°

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

mantıklı olanı bensunun dediği de ben mantıklı olamıyom ya  :ehi:

bana ne bana ne evlenmesin. çok kıskanırım  :tongue3: :tongue3:

°•.ℓανιηуα.•°

bnsroni

Alıntı yapılan: °•.ℓανιηуα.•° - 21 Ocak , 2013, 10:00:30
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

mantıklı olanı bensunun dediği de ben mantıklı olamıyom ya  :ehi:

bana ne bana ne evlenmesin. çok kıskanırım  :tongue3: :tongue3:

Ay ne kıskanacaksın başka bir boyuta geçmişssin tadını çıkar işte :toothy10:

°•.ℓανιηуα.•°

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

dimi ya benimki de bu dünyada hiç olmamış hiç görmediğim şeylerin acısını çekmek  :ehi: :ehi: :ehi: