28 Nisan , 2024, 19:46:33

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Siz Öldükten Sonra Eşiniz Yeniden Evlensin mi?

Başlatan °•.ℓανιηуα.•°, 21 Ocak , 2013, 09:20:37

« önceki - sonraki »

siz öldükten sonra eşinizin evlenmesi konusunda :

kesinlikle benim ardımdan kimseyle evlenmemeli,iki elim yakasında olur
12 (48%)
ben öldükten sonra ona bir hayat arkadaşı şart,evlenebilir
13 (52%)

Toplam Oy Verenler: 25

laracroftt

ne evlencekmıs laaa kırarım kafasını :caca:

Cokerım ustune hortlarım dar ederım dunyayı :caca:

Hele kızıma uvey anne?
Yakarım seyını verırım elıne :caca:
:ehi::ehi::ehi::ehi::ehi:

Yoook yoook ıstemem olmaz :nono:
Istemem ::)

sudenaz85

almila__

gençlikte ben o kadar kahrını çekim en zor zamnları atlatalım tam bal kaymak yencek zaman ben ölüyüm oda evlensın hatunaa bebek gibi baksın  :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :caca: :caca: :caca: iki elim yakasında olurrrrrrrr
hele çocuklarıma bi dokunsunnn kabusu olurummm :caca: :caca: :caca: :caca:

muhribe

Alıntı yapılan: almila__ - 05 Mart , 2013, 08:16:59
gençlikte ben o kadar kahrını çekim en zor zamnları atlatalım tam bal kaymak yencek zaman ben ölüyüm oda evlensın hatunaa bebek gibi baksın  :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :caca: :caca: :caca: iki elim yakasında olurrrrrrrr
hele çocuklarıma bi dokunsunnn kabusu olurummm :caca: :caca: :caca: :caca:

hay ağzın bal yesin :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

sukeyna

Yok daha neler , tabi ki evlenmesin oğlum üvey anneyle mı büyüyecek , Allah beni eşimle oğlumun basından eksik etmesin ;D

Aşkk

evlenmesini kimse istemez tabiki ama asla evlenemez iki elim yakasında olur diyemem  :dontknow:
sonuçta evlenecekse evlenir zaten ne desem boş  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

DİLVİN

evlensın hatta zaman zaman konuşuyoruz bu konuyu

ama çocuğumu babaannesıne emanet etsın

hayat sonucunda tek başına bir ömür gecırılmez

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik