03 Mayıs , 2024, 19:22:08

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Siz Öldükten Sonra Eşiniz Yeniden Evlensin mi?

Başlatan °•.ℓανιηуα.•°, 21 Ocak , 2013, 09:20:37

« önceki - sonraki »

siz öldükten sonra eşinizin evlenmesi konusunda :

kesinlikle benim ardımdan kimseyle evlenmemeli,iki elim yakasında olur
12 (48%)
ben öldükten sonra ona bir hayat arkadaşı şart,evlenebilir
13 (52%)

Toplam Oy Verenler: 25

destina06

Alıntı yapılan: AŞK-I DERİN - 21 Ocak , 2013, 22:41:37
şulecim eşimin 2.ci evliliğiyim ben :icon_thumright: benden sonraki olursa 3.cü olur :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

he yok kız adam bence de evlenmez dertsiz başına dert mi alsın 3. kere ::) :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

:ehi: :ehi: :ehi: diyo zaten hadi diyo ilkinde yaptım bi salaklık da diyo 2.ciyi neye dayanarak yaptım diyo :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

muhribe

o lafı diyene kızılcık sopası  :caca: madem öyle diyecekti niye yakmış iki kadının başını hıhhh  :caca: :k06:

bu sabah sordum benimkine, ölsem evlenir misin diye.. bi şok oldu önce  :k06: evladımız var kesinlikle yapmam öyle bi hata dedi  :k06:

destina06

Alıntı yapılan: ..PaşaZadem.. - 22 Ocak , 2013, 09:33:55
o lafı diyene kızılcık sopası  :caca: madem öyle diyecekti niye yakmış iki kadının başını hıhhh  :caca: :k06:

bu sabah sordum benimkine, ölsem evlenir misin diye.. bi şok oldu önce  :k06: evladımız var kesinlikle yapmam öyle bi hata dedi  :k06:

sen de inandın mı ::) :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

muhribe

istersen inanmayıp yok yere kendi kendimi yiyim  :ehi: :ehi:

destina06

aman hakat insan böyle bişeyden kederlenir mi ya  :k06:

♣ ђคtเςє ♣

ah adamlar bi bilse burda kurup kurup onların başına gittiğimizi  :ehi:  :ehi:  :ehi:

muhribe

de mi  :ehi: :ehi:
Allah ömrün de ölümün de hayırlısını versin
eğer de biz erken gidersek eşlerimiz evlatlarımız ziyan olmasın  :amin:

destina06

he adamlar şurayı bi okusa mıçlarıyla gülerler heralde :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

♣ ђคtเςє ♣

muhribe

bu arada annem de babamın 2. eşi, ilk eşiyle 7 ay evli kalmışlar, zaten babaannemin zoruyla evlenmiş, yapamamışlar ayrılmışlar
annem durur durur şey der
eee ölünce hangimiz onun eşi olucaz  :ehi:

burcum

amannnnn ben öldüktan sonra hem cennette huriler varken bana mı bakacak orada da beni sinir eder öldüğümde rahat edeyim bari :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

muhribe

he mi  :ehi: :ehi: :ehi: hurilerle yarışa mı girilir kız  :ehi: :ehi: en güzeli baştan mağlubiyet  :ehi: :ehi: :ehi:

♣ ђคtเςє ♣

Alıntı yapılan: ..PaşaZadem.. - 22 Ocak , 2013, 09:54:07
bu arada annem de babamın 2. eşi, ilk eşiyle 7 ay evli kalmışlar, zaten babaannemin zoruyla evlenmiş, yapamamışlar ayrılmışlar
annem durur durur şey der
eee ölünce hangimiz onun eşi olucaz  :ehi:

:ehi:  :ehi: kadın hırs yapmış napsıın  :ehi: