Siz Öldükten Sonra Eşiniz Yeniden Evlensin mi?

Başlatan °•.ℓανιηуα.•°, 21 Ocak , 2013, 09:20:37

« önceki - sonraki »

siz öldükten sonra eşinizin evlenmesi konusunda :

kesinlikle benim ardımdan kimseyle evlenmemeli,iki elim yakasında olur
12 (48%)
ben öldükten sonra ona bir hayat arkadaşı şart,evlenebilir
13 (52%)

Toplam Oy Verenler: 25

frhnz

ben eşime soruyorum ben ölürsem evlenir misin diyor 39 . günde evlenirim 40 çıkmasını beklemem diyor

muhribe

Alıntı yapılan: frhnz - 21 Ocak , 2013, 10:19:52
ben eşime soruyorum ben ölürsem evlenir misin diyor 39 . günde evlenirim 40 çıkmasını beklemem diyor
:-ooo :-ooo ciddi mi

frhnz

Alıntı yapılan: ..PaşaZadem.. - 21 Ocak , 2013, 10:20:56
Alıntı yapılan: frhnz - 21 Ocak , 2013, 10:19:52
:-ooo :-ooo ciddi mi
şaka yapıyordur çünkü beni çok seviyor

tweety0555

amnnnnnnnn ben oldukten sonra yuz tane alsa ne olur...benım omrum bıtmıs heba olmus ben gıtmısım...umrumda degıl... ama onun agzı bır kere yandıgı ıcın bır daha evlenmez bence :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

♣ ђคtเςє ♣

evlensin sonuçta erkek yanlız olmaz bnce ama benimki evlenmez, sen olmasan ben evliliği hayatta düşünmezdim evlenmezdim hiç der bana hep  :ehi: onun için evlilik bana özelmiş  :love9:

xxcansuxx

kızlar ya erkekler beklemez evlenir ama bebeleri varsa evliliği 2 kere düşünürler gibi... benimkinede kalsa evlenmem der ben kabul etmeseymişim zaten evlenmezmiş falan filan bir öleyim görürüm derim  :ehi: :ehi: :ehi: başta anası bunu sen istedin şimdikini kendi gönlüme bulacağım der yine evlendirir  :ehi: :ehi: :ehi:

bayan ölünce değilde erkek ölünce sorun kadın evlenmek istese çolk çocuk sanki erkek tarafına aitmiş gibi üvey baba istemeyiz diye kadının elinden alınır ya aynı şeyi kadının ailesi ölen kızlarının ardından damatlarına söylemezler kadın ölünce kadının tarafla bağ kopar erkek ölse bu bağ ilelebet kalır gibi :dontknow: :dontknow: ben konuyu başka yere götürdüm ama akrabamdan var başına gelen... benim başıma gelse der sorarım evliliği düşünmez kadın ama bu bağ sürekli kalmalı mı  :dontknow: :dontknow: :dontknow:

destina06

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: ben öldükten sonra çokta fifi taaaaaaaa düşüncek o mu kaldı ölmüş gitmişim ötesi var mı? :ehi: :ehi: :ehi:

nazlıyarim

aman kızlar ölmüşüm gitmişim ne yaparsa yapsın sağken üstüme getirmesinde :caca:  aman eşim benden önce ölse ve çocuğumuz yoksa ben evlenirim ama varsa  ve kızsa asla evlenmem ona da söylüyorum,ben ölürsem de sen evlen diyorum eşime sesi çıkmıyor zaten arap kökenli onlarda 4 tane normal her renkten koleksiyon yaparsın diyorum :)
BENİM HALA UMUDUM VAR...

xxcansuxx

Alıntı yapılan: destina06 - 21 Ocak , 2013, 14:52:52
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: ben öldükten sonra çokta fifi taaaaaaaa düşüncek o mu kaldı ölmüş gitmişim ötesi var mı? :ehi: :ehi: :ehi:
nereye ölüp gidiyon kız  :ehi: :ehi: :ehi:
ben orada hesapla uğraşıyorken adam zevkinde daha da mı herifi düşüneyim diyorsun öyle valla  :k06: :k06: :k06: amannnn herkes yerinde sağolsun bu sitede ne çok ölüm konusu açılmaya başladı  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

destina06

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 21 Ocak , 2013, 14:58:08
Alıntı yapılan: destina06 - 21 Ocak , 2013, 14:52:52
nereye ölüp gidiyon kız  :ehi: :ehi: :ehi:
ben orada hesapla uğraşıyorken adam zevkinde daha da mı herifi düşüneyim diyorsun öyle valla  :k06: :k06: :k06: amannnn herkes yerinde sağolsun bu sitede ne çok ölüm konusu açılmaya başladı  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

he ya canancım ta şimdi ona mı dertleneyim dünyanın derdini yaşarken çektiğimiz yetmiyormuş gibi bi de ben öldükten sonra herif ne dıtttttttt yiyecekmiş diye mi düşüneyim isterse harem kursun :muzz: :muzz: :muzz: :ehi: :ehi: :ehi:

@Melek Yüzlüm@

benimkide başbakandan duydu bana aynısını diyo ben senden önce öleyim ben kendim yapamam hiç bi iş diyo alışmışım sana sensiz olmaz diyo

sözde ama yapamaz karısız benimki hemen evlenir gibime geliyor nedenseee

Balböceği

Ölsün veya ölmesin boşanmış olsak bile mecbur evlenmesi lazım.

Kadın kendine sahip çıkar evine de çocuğuna da bakabilir.

Anne de olur baba da bir kadın, ama erkek hem iş hem çocuk yapamaz..

Eşimi siii... Et Önemli olan çocuğum anneme versin, eğer ölürsem o zaman evlensin..

Doğa'nın kanunu bu, düzen böyle kurulmuş..

Analı oğlak yarda oynar; anasız oğlak yerde oynar. Demişler...

Bizim evde yok sen önce öl yok ben öleyim hiç böyle konumuz olmaz  :ehi:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

kelebegimm

ben esime diyorumki ben olursem sen evlenirsen gelip izlemek isterim o kari senin kahrini kacgun cekecek :icon_scratch:
benden baskasi töbe kahrini cekmezdi senin diyorum
oda tencere kapak isi isde ne yapican dio :k06: :k06: :k06:
soruya gelince cokda farketmiyo sagken bisey yapmasinda ölünce ne hali varsa görsünn...

]

Balböceği

Adamın şeyinide alın götürün  :ehi: bir faydası olmasın bari  :toothy10: :ehi: