CANANIN KUZULARI için 41 FETİH okuyalımmı. BURAYADA BAKINNN MELEKLER

Başlatan ayy, 18 Ocak , 2013, 01:06:18

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

sıkıntılı dedi doktor beyin kanaması geçirdiler bunlar olacak dedi hareket verdiler ama oğlum çok hareketli maşallah bir ay sonra tekrar çekilecek ilaç verdiler o düzenlermiş nöbette geçirmesin diye verildi emarda sonuç daha net çıkarmış nereye hasar verdiği doktor günde üç sefer kafi dedi doğru düzgün ilgilendikleri yok ki oğlum 3.5 aylık doğması gerektiği güne göre bir aylık benı takip ediyor başını kısa süreli tutup hareket ettiriyor sert bir zemin bulursa ayağını basıp kendini yukarı atıyor renkli nesnelere bakıyor takip ediyor eliyle birşey tutuyor çok şükür kızım da hareketli ama günde üç sefer yapıyoruz yarın genel muayenesi var Oğlumun kızlar dualarınızi eksik etmeyin.   

HASRET!M S@N@

hareketlerine bakmadan gönderdiler anlamıyorum ki bana neler yapıyor diye sormadılar bile.

HASRET!M S@N@

internette de sonuçları yazıp durumu sordum bu EEG uykulu çekilmesi gerekirken uyanık çekmişler net sonuç çıkmayabilir dedi.

muhribe

cananım dualarimız sizinle maşallah oğlunun hareketleri çok iyi benim oğlum da o zamanlarda öyle şeyler yapardı evlatların çok sağlıklı inş Rabbim daha iyi günlerini göstersin  :amin:

Balböceği

Ben elken nasıl üzülüyorum sen ne haldesin  :crybaby2:

İnşallah bunlarım hepsi geçecek mevlam kimseyi evlatlarıyla sınamasın  :amin:

İnşallah tez vakitte her şey yoluna girer, sağlıklı sıhhati hayırlı uzun ömürler versin mevlam ikisine de.  :amin:

HASRET!M S@N@

ya edam sorma çok perişanim rabbim'e sığınıyorum allah büyük deyip sabırlı olmaya çalışıyorum yapacak birşey yok hayat bomboş geliyor ama yine de beterin beteri var deyip yaşamaya çalışıyorum mevlam neylerse güzel eyler inş bugünler de geçer kötü bir ani olarak kalır.   

ayy

24 Ocak , 2013, 17:37:15 #81 Son düzenlenme: 25 Ocak , 2013, 15:46:39 ﻪկկ ❤ ☾
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

19.01.2013 CUMARTESİ  1 TANE: (1) canan OKUNDU  :amin: :amin: :amin:
20.01.2013 PAZAR          3 TANE  : (3) ayşe OKUNDU  :amin: :amin: :amin:

21.01.2013 PAZARTESİ     5 TANE :Balım(2) cey(3) OKUNDU  :amin: :amin: :amin:

22.01.2013 SALI               7 TANE :şule(1)elif(1)canan(4)ayşe(1) OKUNDU :amin: :amin: :amin:

23.01.2013  ÇARŞAMBA      7 TANE :fatoş(2)emine :love9: (5) OKUNDU :amin: :amin: :amin:

24.01.2013 PERŞEMBE        7 TANE :ece (7) OKUNDU :amin: :amin: :amin:

25.01.2013  CUMA(seladan nce) 11 TANE :   ayşe (8)ayşegül(3) OKUNDU  :amin: :amin: :amin:

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

ayy

canancım kuzularının ikiside hiçbir sıkıntıları kalmadan iyileşecekler inşallah ve bugünlerin hepsini unutturacak Rabbim sana ve eşine :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
dualrım hep kuzularınla :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

elfo

canancım gerek hamile kalmadan önce, gerek hamile kalınca ve gerek sonrasında neler çektiğine şahit oluyoruz. bunlara bizden daha net şahit olan Yüce Mevla var. ona sığın, kendini de evlatlarını da O na emanet et. İnş. bu sıkıntılar geçecek.şu çektiğin sıkıntılar sebebiyle Rabbim seni şu saatten sonra iki cihanda mesut etsin  :amin:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 24 Ocak , 2013, 17:11:55
internette de sonuçları yazıp durumu sordum bu EEG uykulu çekilmesi gerekirken uyanık çekmişler net sonuç çıkmayabilir dedi.

cnm, sen nerde oturuyorsun nerde yaptılar bunu. her hastane yapamıyor zaten çocuk eeg si farklıymış. bize maraş çevresinde sadece ksu araştırma hastanesinde yapıldığı söylenmişti. evet eeg uykulu çekilir. ben bu doktorların...........tövbe yarabbi ya. annemin ölümüne sebep oldular zaten...

ayy

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

19.01.2013 CUMARTESİ  1 TANE: (1) canan OKUNDU  :amin: :amin: :amin:
20.01.2013 PAZAR          3 TANE  : (3) ayşe OKUNDU  :amin: :amin: :amin:

21.01.2013 PAZARTESİ     5 TANE :Balım(2) cey(3) OKUNDU  :amin: :amin: :amin:

22.01.2013 SALI               7 TANE :şule(1)elif(1)canan(4)ayşe(1) OKUNDU :amin: :amin: :amin:

23.01.2013  ÇARŞAMBA      7 TANE :fatoş(2)emine :love9: (5) OKUNDU :amin: :amin: :amin:

24.01.2013 PERŞEMBE        7 TANE :ece (7) OKUNDU :amin: :amin: :amin:

25.01.2013  CUMA(seladan nce) 11 TANE :   ayşe (8)ayşegül(3) OKUNDU  :amin: :amin: :amin:

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

ALLAH KABUL ETSİN İNŞALLAH :amin: :amin: :amin: :amin:CANANCIM KIZIN VE OĞLUŞUN İNŞALLAH İKİSİDE HASTALIKLARINDAN HİÇBİR ESER KALMADAN ŞİFALARINA KAVUŞSUNLAR :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

"Allahümme Rabbenâ Ezhibi'l-be'se, işfi, ente'ş-şâfi Lâ şifâen illâ şifâüke, şifâen lâ yuğâdiru sekamen"

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Yazma firsatim olmadi ama cuma gunu okdum

Allahim acil sifa versin kuzularima

ayy