CANANIN KUZULARI için 41 FETİH okuyalımmı. BURAYADA BAKINNN MELEKLER

Başlatan ayy, 18 Ocak , 2013, 01:06:18

« önceki - sonraki »

Bluegirl

Rabbim mübarek kandil gününün hürmetine şifa versin minik kuzulara :âmin:

cute552

2gün öncede sordum ama cevap veren olmadı cananın bebekleri nasıl oldu?

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

ayy

tatlım yazdım sen kaçırdın sanırım ikiside hastaneden çıktı fakat 2 günönce hazal bbek rahatsızlanmış yeniden hastanede ve yapılaması gereken tetkkleri var .oğluşu maşşalh iyi ama hazal bebiş biraz daha nazlı.inşallah hepsini atlatacaklar teyzelerinin dualrıyla Allahın izniyle :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:

ayy

Alıntı yapılan: Şekerlik - 23 Ocak , 2013, 18:00:34
Rabbim mübarek kandil gününün hürmetine şifa versin minik kuzulara :âmin:
inşallah kuzumm :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

ayy

23 Ocak , 2013, 20:45:45 #64 Son düzenlenme: 24 Ocak , 2013, 01:23:03 ﻪկկ ❤ ☾
 :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

19.01.2013 CUMARTESİ  1 TANE: (1) canan OKUNDU  :amin: :amin: :amin:
20.01.2013 PAZAR          3 TANE  : (3) ayşe OKUNDU  :amin: :amin: :amin:

21.01.2013 PAZARTESİ     5 TANE :Balım(2) cey(3) OKUNDU  :amin: :amin: :amin:

22.01.2013 SALI               7 TANE :şule(1)elif(1)canan(4)ayşe(1) OKUNDU :amin: :amin: :amin:

23.01.2013  ÇARŞAMBA      7 TANE :fatoş(2)emine :love9: (5) OKUNDU :amin: :amin: :amin:

24.01.2013 PERŞEMBE        7 TANE :ece (7)

25.01.2013  CUMA(seladan nce) 11 TANE :   ayşe (8)ayşegül(3)

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

ayy

kuuzm perşembe dolu cuma seladan önce okuyabilirsen 3 tane ekleyim sana  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

ayy

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

19.01.2013 CUMARTESİ  1 TANE: (1) canan OKUNDU  :amin: :amin: :amin:
20.01.2013 PAZAR          3 TANE  : (3) ayşe OKUNDU  :amin: :amin: :amin:

21.01.2013 PAZARTESİ     5 TANE :Balım(2) cey(3) OKUNDU  :amin: :amin: :amin:

22.01.2013 SALI               7 TANE :şule(1)elif(1)canan(4)ayşe(1) OKUNDU :amin: :amin: :amin:

23.01.2013  ÇARŞAMBA      7 TANE :fatoş(2)emine :love9: (5) OKUNDU :amin: :amin: :amin:

24.01.2013 PERŞEMBE        7 TANE :ece (7)

25.01.2013  CUMA(seladan nce) 11 TANE :   ayşe (8)ayşegül(3)

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

okudum cnm, allah (cc) kabul etsin inşallah. hayırlısı ile evlerine dönsünler sağ sağlim  :amin: :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

rabbim kimseyi evladıyla sınamasin kızlar Oğlumun sonuçları pek içaçıcı çıkmadı kızım da hala hastane de hergün birsey çıkıyor bugün de gözünden muayene olacak EEG'si çekilecek dua edin rabbim bana bol sabır versin çünkü tükeniyorum yavaş yavaş.  okuyan herkesin rabbim gönlü muradıni versin inş.

burcum

cananım rabbim evlatlarını sağsalim sana bağışlasın paşamıza ne oldu :sad1:

Balböceği

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 24 Ocak , 2013, 15:28:55
rabbim kimseyi evladıyla sınamasin kızlar Oğlumun sonuçları pek içaçıcı çıkmadı kızım da hala hastane de hergün birsey çıkıyor bugün de gözünden muayene olacak EEG'si çekilecek dua edin rabbim bana bol sabır versin çünkü tükeniyorum yavaş yavaş.  okuyan herkesin rabbim gönlü muradıni versin inş.

allah (cc) sabır versin inş. çok zordur eminim. benim kızım da iki kez nefessiz kaldı. 1.5 ve 2.5 aylıktı. araştırma hastanesinde bi yığın testler, eeg falan.... bi sorun çıkmadı şükür. ve o sonuçlar çıkana kadar ne çekmiştim. allah yardımcınız olsun inş. hep dualarımdasınız.

oğlanın sonuçlarında ne çıktı?