28 Nisan , 2024, 12:19:10

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

CANANIN KUZULARI için 41 FETİH okuyalımmı. BURAYADA BAKINNN MELEKLER

Başlatan ayy, 18 Ocak , 2013, 01:06:18

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

ayşem bana boşgünler den ver arkadaşım okuyacak listeyi bulacak vaktim yok özelden mesaj at bana kuzuma gidiyorum dua edin rabbim almasın benden

ayy

canancım o nasıl söz Allah korusun  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:öyle konuşma bidaha..

kızın sağlıgına kavusup yeniden dönecek evine kendine dikkat sen zayıf düşersin hastalanırsın ve kuzularına yetişemezsin sonra.onların sana daha çok ihitiyacları var :opucuk: :opucuk: :opucuk:

kuşum bitek perşembe kaldı boş kalan ama onuda alan olur olmazsa onuda ben okurum canım sen düşünme şimdi teyzeleri düşünsün sen oğluşunla kızınla ilgilen :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Balböceği

Ben okudum canım, Allah kabull etsin  sağlık sıhhat hayırlı uzun ömürler versin mevlam..  :amin:

İnşallah bütün tetkikler temiz çıkar.  :amin:

ayy

Alıntı yapılan: elfo - 21 Ocak , 2013, 08:56:08
Allah senden de razı olsun ayşecim maşaAllah hiç kolay değil bir anda 11 tane okumak. bu dualar senin evlatlarının tez zamanda gelmesine vesile olsun  :amin:
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
inşallah elifim.ben bu hafta yegenim içinde okuyorum cuma günü 22 tane fetihim var rabbim kabu etsin inşallah.hiç zorsunmadan okuyorum çok şükür :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

:amin: :amin: :amin: :amin:BALIM  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Aşkk

ayşecim bende 3 tane okudum canım yazarsın Allahım kabul eder inş şifa olsun bi an evvel sağlıklarına kavuşsunlar inş :amin: :amin: :amin: :amin:

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

Alıntı yapılan: ﻪկկ ❤ ☾ - 21 Ocak , 2013, 14:17:02
canancım o nasıl söz Allah korusun  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:öyle konuşma bidaha..

kızın sağlıgına kavusup yeniden dönecek evine kendine dikkat sen zayıf düşersin hastalanırsın ve kuzularına yetişemezsin sonra.onların sana daha çok ihitiyacları var :opucuk: :opucuk: :opucuk:

kuşum bitek perşembe kaldı boş kalan ama onuda alan olur olmazsa onuda ben okurum canım sen düşünme şimdi teyzeleri düşünsün sen oğluşunla kızınla ilgilen :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

eğer perşembe gününü alan olmadıysa ben okurum allahın izniyle. namazlarımdan sonra dua etmeye başladım.

ayy

ece canım 7 tane var okuyabilirmisin hepsini  :dontknow: :dontknow: :dontknow:
okuyamazsan kaçtanesini yazayım..
kız bide nickinmi degişti tanıyamadım ben seni :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

ceyiimm yazıyorum tatlım :opucuk: :opucuk: :opucuk: :flowers: :flowers: :flowers:

ayy

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

19.01.2013 CUMARTESİ  1 TANE: (1) canan OKUNDU  :amin: :amin: :amin:
20.01.2013 PAZAR          3 TANE  : (3) ayşe OKUNDU  :amin: :amin: :amin:

21.01.2013 PAZARTESİ     5 TANE :Balım(2) cey(3) OKUNDU  :amin: :amin: :amin:

22.01.2013 SALI               7 TANE :şule(1)elif(1)canan(4)ayşe(1)

23.01.2013  ÇARŞAMBA      7 TANE :fatoş(2)emine :love9: (5)

24.01.2013 PERŞEMBE        7 TANE :ece (7)

25.01.2013  CUMA              11 TANE :  ayşe (11)

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

Alıntı yapılan: ﻪկկ ❤ ☾ - 21 Ocak , 2013, 22:07:44
ece canım 7 tane var okuyabilirmisin hepsini  :dontknow: :dontknow: :dontknow:
okuyamazsan kaçtanesini yazayım..
kız bide nickinmi degişti tanıyamadım ben seni :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

ceyiimm yazıyorum tatlım :opucuk: :opucuk: :opucuk: :flowers: :flowers: :flowers:

allah (cc) ın izniyle okurum ya. çoook önceden fatmaerdem di adım. ben de seni tanımadım ama dua paylaşımında hep ismin var maşallah. ben annemi kaybettim 1,5 ayı geçti. ondan sonra bakmaya başladım dua paylaşımına ve elimden geldiği kadar da (özellikle bebek konusunda) destek olmaya çalışacağım cnm

ayy

tamam canım yinede okuyamadıgın olursa bana msj at yardımcı olurum :amin: :amin: zaten msjla hatırlatırım ben :opucuk: :opucuk: :opucuk:Allah razı olsun :opucuk: :opucuk: :opucuk:

başınız saolsun canım mekanı cennet olsun sizede sabrını versin rabbim inşallah  :amin: :amin: :amin: :amin:
eminim çok acıdır Allahım başka acılar göstermesin :amin: :amin: :amin:

sanırım hiç tanışmadık senle canım vesile oldu :opucuk: :opucuk: :opucuk:
benm adımda ayşe farketmişsindir zaten heryere daliyorum ben teklifsiz :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

Alıntı yapılan: ﻪկկ ❤ ☾ - 21 Ocak , 2013, 22:34:43
tamam canım yinede okuyamadıgın olursa bana msj at yardımcı olurum :amin: :amin: zaten msjla hatırlatırım ben :opucuk: :opucuk: :opucuk:Allah razı olsun :opucuk: :opucuk: :opucuk:

başınız saolsun canım mekanı cennet olsun sizede sabrını versin rabbim inşallah  :amin: :amin: :amin: :amin:
eminim çok acıdır Allahım başka acılar göstermesin :amin: :amin: :amin:

sanırım hiç tanışmadık senle canım vesile oldu :opucuk: :opucuk: :opucuk:
benm adımda ayşe farketmişsindir zaten heryere daliyorum ben teklifsiz :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

amiin cnm, sağolasın.
ben şimdilik kaçar. evet hatırlatırsan sevinirim. unutmam allahın izniyle ama. okuyamazsam erkenden haber veririm merak etme. şimdilik ben kaçar iyi gec

ayy

destina06

cute552

uzun zamandır takip edemiyorum cananın bebekleri nasıl oldu?

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

°•.ℓανιηуα.•°