24 Nisan , 2024, 11:31:41

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

selammm kızlar ben geldimmmmmmmmmm

Başlatan vanilla, 15 Ocak , 2013, 16:50:17

« önceki - sonraki »

minikkelebek

Vanilla

Bende aralıkta kent hastanesinde 1. denemede negatif sonuç aldım maalesef :(

Benimde 5. gün transferi 1 tane transfer ettiler ama ben öyle istediğim için yasal olmasa da 2 adet transfer ediyorlar ben isteseydim 2 transfer olacaktı ben tek istedim ve bende 32 yaşındayım

Senin dondurulmuşun var mı canım?

vanilla

var 2 tane canım hayırlısı artık sen tekrar israel bey demi deniyceksin?

Belgink.

mrb cnm hoşgeldınnn...inşş mucizenn gelirrr süprizz yapar sanaa.bişi sormak istiyorum arkadasımdada cikolata kisti varr.dr alınmasınımı önerdi kaç santımdii .yapısıklık olur diolarmış oldumuuuu ..35 yasında kendsı çikolata kıstı varken denedıler tup bebeği tutunmadııı :amin: :amin: inşşş rabbım herkese yaşatsın anneliği

vanilla

hoşbulduk canım inşllh hepimizin tez vakitte gelir meleği :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
benim 7cm ti çikolata kistim yapişiklik yapmadı ameliyattan 6 ay sonra hsg çekildi orda yapişiklik görünmedi.ben bi kaç doktora gittim çikolata kisitm varken bu kist alinmadan çocuk sahibi olman zor dediler. aldilar şimdi bebek için uğraşiyoruz ama eğer ameliyat olucaksa lütfen iyi bir doktora gitsin.

minikkelebek

Benimde 2 tane dondurulmuşum var canım İsrael Bey'de deniycez.

vanilla

anladım canım hayırlısı olsun inşllh hepimiz için :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: