selammm kızlar ben geldimmmmmmmmmm

Başlatan vanilla, 15 Ocak , 2013, 16:50:17

« önceki - sonraki »

vanilla

merhaba kızlar uzun zamandır giremiyordum malum çocuk için uğraşiyorum benim  tüp bebek denemem malesef olmadı:( herşey yolunda gidiyor  ama bir türlü devami gelmiyor yumurtalar hep 1. kalite çok şükür ama transferden sonra gelişmeye devam etmiyor :( 3 yıllık evliğim 3  yıldır ugraşiyorum çikolata kisti problemi ameliyatı 2 aşilama 1 tüp bebek almadiğim hap iğne kalmadı doktorum 4 ay ara verdi çok ilaç kullandın vücüdun dinlenmesi lazım dedi şimdi 4 ay bir ara verdik .Allh in izninle nisan ayı adetimden sonra başliycaz umarım kendiliğimden kalirim.acaba oyle bişey olurmu ki:) mucize olur herhalde:):) :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: sizlerde ne gibi değişikliller var ?

destina06

duruuuuuuuuuuuuuuuuu nerelerdesin sen ya  :caca: :caca: :caca: hep aklımdaydın yoktun ama hep dualarımdaydın.hoş geldin özlettin kendini :opucuk:

canım transferden sonra gelişmeye devam etmiyor derken tutunmuyor anlamında diyosun demi.Kuzum biliyosun ben de yaptırmıştım ilkinde olmadı şimdi ikinci denemedeyim ve transfer için gün sayıyorum.Tatlım anlat bakalım hangi hasteneye gittin kaç yumurtan toplandı kaçı döllendi kaçıncı gün transfer oldu ve doktorun ne diyor.Hem hemen öle karamsara bağlama ilkinde olan çok az zaten  :opucuk: inşallah ikincide olur(tabi ikinciye gerek kalmadan gelsin :amin:)bi daha kaynolma bakiyim :caca: :caca: :caca:

vanilla

ah canım benim sizde benim aklımdasınız  bende özledim sizi hoş bulduk :wave: :wave: :opucuk: hayırlı olsun şimdiden tüp bebeğin Allh ın izninle bize güzel haberler vericeksin  :love9: :love7:  ewet canım tutunmuyor bebişlerim beni sevmediler herhalde:( kent hastanesinde yaptırdım israel aruh 10 tane toplandı bende rezerv azliği vardi fsh 17 idi israel bey in sayesinde 8 e düştü 6 tanesi iyi idi 4 tanesi dollendi ama transfer günü 2 ye düştü ama onemli olan kaliteli olmasıymış benimde kaliteyliydi ama malesef :( Allh istedimi olucak vakti zamani gelmemiş demek ki bi arkadaşim 2. kalite yumurtayla hamile kaldi .nisan denemesindede israel beyi düşünüyorum sen nereye gidiyorsun memnunmusun şulecim?

destina06

inşallah kuzum :amin: :amin: 5. gün transferimi oldun kuşum. :caca: :caca: :caca: öle deme bakayım niye sevmesinler onlar bize kavuşmak için bölünüp çoğalıyorlar :k06: sadece her şey bir vesile yine Rabbim ol demedikten sonra ne yapsak boş :dontknow: canım ben antepe gidiyorum izmirde değilim ben :opucuk: bu civardaki iyi doktorlardan birisine gidiyorum ama başka şansım olsaydı tabiki ilk tercihim olmazdı.

vanilla

hayırlı uğurlu olsun canım benim ben transfer olucaksın sandm :) az kalmiş 1 hafta sonra mutlu haberi paylaşicaksn  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: biraz önce yemekle uğraşirken içime doğdu şule hamile kalıcak bende onun arkasından benle tecrubelerini paylaşicak iç bulantılarla nasil başa çıktı anlatıcak :) öyle bi anda geldi içimden:) :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

destina06

kuzum yok la daha olmadı transferim bugün üçüncü gün embriyoların.İnşallah içine doğduğu gibi olur kuşum :amin: :amin: ben sana sordum 5. gün transferimi yapıldı diye sen 5. günüm anladın sanırım :k06: :opucuk:

vanilla

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: bu hormon hapların yan etkisi olduğunu biliyorum sanırm benmde kafama vurdu yazılanlarıda anlamiyorum:D 5.gün canım ewet  :occasion5:

destina06

:ehi: :ehi: :ehi: he he biraz geç anlıyon ;)  :opucuk: kaç tane transfer ettiler peki

vanilla

destina06

15 Ocak , 2013, 18:58:21 #9 Son düzenlenme: 15 Ocak , 2013, 19:09:46 destina06
donmuş embriyoların vardır o zaman de mi ikincide iğne falan kullanmazsın :icon_scratch: rahat olur

vanilla

ewet canım ya 35 yaş alti olduğun için yasak 2 tane koymak o kadar da ikizlerim olsun istiyordum Allh bir tanesini versin de aç gözlülük yapmamk lazım :)

destina06

kaç tane donmuş var kuşum.He sağ salim olsun da bir iki fark etmez :k06:

ayy

hoşgeldinn tatlımmmmm :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

bida özletme kendini ozaman :caca: :caca: :caca: :caca:

inşallah bu defa gelir kuzun :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

bende bahara yaptırmayı düşünüyorum hepimiz tüpçüyüzzz sanırım :k06: :k06: :k06: :k06:

şulemm önden sen kuşummmmmm sonra bizzzzz :amin: :amin: :amin: :amin:

vanilla

hoşbulduk tatlim  :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: inşlhh hepimizin bir an önce gelir şimdi şule de sira arkadan biz gelicez hayırlısıyla  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

hoşgeldin canım... evet sıra Şule'de inşallah  bu ay onun sonra da bizim bebişlerimiz gelecek