25 Nisan , 2024, 20:21:07

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

normal doğumdan korkanlara moral olsun :)

Başlatan --elif--, 14 Ocak , 2013, 21:28:53

« önceki - sonraki »

--elif--

http://www.youtube.com/watch?v=nKLieQxKwlo

RABBİM bu güzel duyguyu herkese yaşatsın tüm hamilelere bu kadar kolay doğum nasip etsin.

destina06

Balböceği

Şaka gibi  :-ooo :-ooo

Ay benim saf oğlum baktı baktı anlamıyor  :ehi:

--elif--

--elif--

Alıntı yapılan: ❁ Balböceği ❁ - 14 Ocak , 2013, 21:55:50
Şaka gibi  :-ooo :-ooo

Ay benim saf oğlum baktı baktı anlamıyor  :ehi:
  :-ooo  :-ooo kız edaa çocuğa niye izletiyon psikolojisini bozucan çocuğun  :ehi:

ayy

aboooooo nasıl çıktı o yavrucak ordan yaaa :y25: :y25: :y25: :y25: :y25:

@Melek Yüzlüm@

kadın alışmış çıkardı tıktı memeyiii :ehi: :ehi: :ehi: :-ooo :-ooo :-ooo

burcum

nasıl yani ya :-ooo amanınnnnnnnnnn ALLAH ım ben aklımı oynatırım :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: çocuğun kordonunun belirli bir süre içerisinde kesilmesi lazım :-ooo bari ayaklarını yukarıya kaldırsaymış o çocuk karı otururken sıkışık yerde nasıl çıkmış :-ooo :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ay şok şok şok :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

--elif--

Alıntı yapılan: @MelekYüzlüm@ - 14 Ocak , 2013, 23:26:45
kadın alışmış çıkardı tıktı memeyiii :ehi: :ehi: :ehi: :-ooo :-ooo :-ooo
kıızz yok meme falan vermedi kadınınki zaten az kalsın dışarı fırlıcak giydiği şey usturuplu değil
çocuğu kucağına alıncada memeler foraa yanii  :ehi:  :ehi:

--elif--

Alıntı yapılan: ﻪկկ ❤ ☾ - 14 Ocak , 2013, 23:20:27
aboooooo nasıl çıktı o yavrucak ordan yaaa :y25: :y25: :y25: :y25: :y25:
o yavru mecbur ordan çıkacakta ama  bu kadar kolay çıkanı ilk kez görüyom  :-ooo  :-ooo
RABBİM nasıl yardım ediyor  :amin:

--elif--

Alıntı yapılan: AŞK-I DERİN - 14 Ocak , 2013, 23:30:23
nasıl yani ya :-ooo amanınnnnnnnnnn ALLAH ım ben aklımı oynatırım :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: çocuğun kordonunun belirli bir süre içerisinde kesilmesi lazım :-ooo bari ayaklarını yukarıya kaldırsaymış o çocuk karı otururken sıkışık yerde nasıl çıkmış :-ooo :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ay şok şok şok :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
nükücümm hakkaten şokluk bişe ititraf et çocuk doğurasın geldi demii  :ehi:  :ehi:

burcum

hayırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: benim istikakım bu kadarmış :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

--elif--

Alıntı yapılan: AŞK-I DERİN - 14 Ocak , 2013, 23:48:08
hayırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: benim istikakım bu kadarmış :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
istikak ne lan valla gugıla yazdım o bile bulamadı  :ehi:  :ehi:

burcum

yürü git bi harfi yazmayı unutmuşum niye ezikliyon :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: istihkak :laughing7:

mavişim80

hey allahım sen kimlere doğum kolaylıgı gösteriyorsan yaradnım bizide bu yolda yarıda koymaa :amin: :amin: :amin: :amin: