şu anda istedikleriniz gerçekleşse ne isterdiniz ?

Başlatan ♣ ђคtเςє ♣, 11 Ocak , 2013, 22:06:33

« önceki - sonraki »

♣ ђคtเςє ♣

ben şuan da köprünün ordaki pastaneden peynirli poğaça istiyorum taaa oralara yürümeden önümde olsun bi anda  :ehi:

~ERVA~

Evine taşınmış ve yerleşmiş olmak istiyorum

♣ ђคtเςє ♣

bebişimin yarınki sonuçları tertemiz çıksın isterdim  :love9:

ayy

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
haticem zaten temiz güzelim sonucların üzme kendini bunlarda tertemiz olacak inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

♣ ђคtเςє ♣

inşallah ayşem  :amin: yarın 3te alıcam sonuçlarıı  :amin:

ayy

:amin: :amin: :amin: :amin:boşuna sters yapıyorsun canım herşey yolunda sen keyfini çıkar :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

♣ ђคtเςє ♣

ayy

kıyamam ben sana kuzum hamişlere hiç kıyamıyorum ben kendimi bildim bileli.rabbim korusun sizide meleklerinizide inşşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

♣ ђคtเςє ♣

:amin: :amin:  :amin: inşallah amiiin canım  :amin:

rabbim temiz gönlüne göre versin inşallah  :amin:

bnsroni

Hep sağlık hep sağlık bana ve tüm sevdiklerime.....,
:amin:

hümeyra_t_e

Alıntı yapılan: iklima - 14 Ocak , 2013, 16:55:41
sadece ve sadece sevdigim insanlarla mutlu bi hayat sürmeyi ve anne olmayı isterdim.

inşallah kübom herşey gönlüne göre olur biran önce de bize müjdeyi verirsin teze oluyosunuz diye..bu ara senden her msj geldiğinde veya aradığında acaba hamileyim demek için mi arıyo diye heycanlanıyorum

SABIRTAŞI

OĞLUMUN HASTALIĞININ HİÇ KALMAMASINI VE HİÇ İLAÇ KULLANMAMASINI ÖMÜR BOYU SAĞLIKLI OLMASINI İSTERDİM......AMA YİNEDE ÇOK ŞÜKÜR TABİKİ HALİMİZE.....

mutluluk

bebeğimin olmasını ve vicdansız birinden paramızı almamızı :'(

SABIRTAŞI

Alıntı yapılan: mutluluk - 17 Ocak , 2013, 08:52:34
bebeğimin olmasını ve vicdansız birinden paramızı almamızı :'(
İNŞALLAH CANIM BENİM İNŞALLAH RABBİM GÖNLÜNE GÖRE VERSİN.....RABBİM O HER KİMSE VİCDANA GETİRİRDE VERİR İNŞALLAH PARANIZI.....BİZDE BU DURUMLARA ÇOK DÜŞTÜK ANLARIM HALİNDEN ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN.... :opucuk: :opucuk: