29 Mart , 2024, 16:46:46

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

kızımız olcakmış...

Başlatan niles1983, 11 Ocak , 2013, 11:24:18

« önceki - sonraki »

niles1983

slm kızlar.. dün 2 li taramaya girdim bebişin cisiyetinide söylediler :) kızım olcakmış çok mutluyum  :nazar:

ama sabahtan beri kızıma isim arıyorum şöyle doğru düzgün bi isim bulamadım daha erken ama olsun adı belli

olsun :) sabah uyandıgımda günaydın kızım diyorum hepte kızım olsun istedim :)

şimdiden ismiyle hitap etmek istiyorum. güzel kız isimleri paylaşırmısınız

he buarada hiç bişey bulamazsam Masal Ada olcak..
Rüzgar Emir'im güzel oğlum seni kuçağımıza alacağımız günü iple çekiyoruz...

°•.ℓανιηуα.•°

:muzz: :muzz: :muzz:

çok sevinidim canım. çok merak ediyordun zaten  :nazar:

masal ada güzel bir isim....  :icon_thumright:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

muhribe

gözünüz aydın gönlünüze göre olmuş  :muzz:

bence farklı isimler düşün canım, masal da ada da çok var etrafta, popüler isimler pek çekmiyor beni  :k06: biz aklımıza geldikçe yazarız

sağlıkla al kucağına  :amin:

niles1983

tşkr ederim kızlar :) çok saolun

önerilerinizi bekliyorum Ecre de güzelmiş

çift isim koycam ama sonunda Ada mutlaka olcak  :k06:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

sudenaz85

aa çok sevindim canım  :nazar: :nazar: :nazar: bende kızım olsun istiyorum cici kıyafetler tokalar ne güzel olur. :hello2: :hello2: :hello2: Allahım sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin. :amin: :amin:

ORNA

NE GÜZEL ERKENDEN ÖGRENMİŞSİN CANIM SENİN ADINA SEVİNDİM  :hello2: BİZDE KEŞKE ÖĞRENEBİLSEYDİK BİZİM DOKTOR GÖRMÜŞTÜRDE SÖYLEMİYO YANLIŞ OLUR DİYE BİDAHA AY BAŞI GİDECEGİZ MERAKTAN ÖLÜYORUM  :-\ :-\

niles1983

niles1983

İNŞALLAH KIZLAR ALLAH HEPİNİZİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİN  :amin: :nazar: :amin:

ayy

tebrikler canım çok sevindim bende hep kızım olsun istiyorum :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

özlem0609

canım hayırlı olsun  :muzz: :muzz: :muzz: cok sevındım, senın ıcınden de kız gecıyodu yanlıs hatırlamıyosam,bende haftaya gıdıcem 2 lıye,bellı olurmu acaba,sen kacıncı haftanda ögrendın? kız olursa derin koymayı dusunuyoruz bızde,ismiyle yasarlar inş.saglıklı olmaları tek umudumuz :amin: :amin: :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

ne güzel artik yavas yavas alisverise baslarsin  :love7: kizim var diye demiyom ama kiz anneleri baska olurmus  :laughing7: :opucuk: Rabbim kizini sagliklan kucagina almayi nasip etsin  :amin: :amin: :nazar:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

nazlıyarim

hayırlı olsun canım kızlara bayılıyorum allahım sağlıkla kucağınıza almanızı nasip eylesin... dilay ada nasıl?
BENİM HALA UMUDUM VAR...

niles1983

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 11 Ocak , 2013, 23:19:17
ne güzel artik yavas yavas alisverise baslarsin  :love7: kizim var diye demiyom ama kiz anneleri baska olurmus  :laughing7: :opucuk: Rabbim kizini sagliklan kucagina almayi nasip etsin  :amin: :amin: :nazar:

hehehehe 3 gün once kızımın odasını hazırladık beşiğini gardrbını etejerini aldık bütün kıyafetlerini içine dizdik emziğine kadar aldım walla ilk heyecan