27 Nisan , 2024, 10:21:07

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

sekiz yıllık hasret inşallah bu gün bitiyor

Başlatan EMEL 26, 14 Ocak , 2013, 04:15:32

« önceki - sonraki »

EMEL 26

arkadaşlar bilen biliyor ama inşallah mutlu sona yaklaşıyorum  :nazar: :nazar: :nazar:
bu gün allahın izniyle ikinci meleğimi kollarıma alacam inşallah :amin: :nazar:
herşey sekiz yıl önce başladı kızım ana sınıfına gidiyordu o güne kadar düşünmediğim ikinci cocuk fikri geldi
çattı neyse tam 5 kere şansızlık geçirdim gebelikte ne kedar problem varsa yaşadım artık rabbimin bir bildigi var dedim kabul ettim bıraktım ne dr gidiyordum nede tedavi oluyordum zaten hiç bir problem bulamıyorlardı ama ne tahliller ne araştırmalar yaptırdım olmayınca olmuyor dedim
2009 son düşükten sonra hiç dr gittmedim
çevre baskısımı dresiniz arkadaş ısrarımı yeni dr gelmiş yeni açılan özel hastaneye gittim kadın bana hiç bir tahlil yapmadan yumurtlama tedavisi önerdi yapmadığım bir şey değildi daha önce 4 kere denemiştim
hadi birdaha deneyim dedim bir oldu yok iki oldu yok bana senin normal yolla cocuğun olmaz dedi zaten alt üst olan piskolojim iyice bozuldu bıraktım  aradan 3 ay geçti ben hamile kalmışım bak şu rabbimin işine vakti saati gelmiş demekki kızım annesine gelmiş çok şükür  başlarda çok tedirgin bir hamilelik geçirdim
ama kolay degil 5 kere düşük yapmış biri olarak  ama sonra rahatladım ve tadını çıkartmaya baktım
eşimin tabiriyle bu gün saltanatlıgım bitecek  bu arada kızım tam bir genç kız oldu 14 yaşına girdi
hiç aklıma gelmezdi iki kardeş arasında bu kadar yaş farkı olması
anne ben bakarım kardeşime sen merak etme diye bana büyük bir yardımcı edasında yaklaşıyor kuzum
çok uzattım  uykum olmayınca yazdımda yazdım

bu gün epidurel sezeryanla doğuma girecem inşallah eve döndüğümde size güzel haberlerle dönerim
şimdiden dualarnız için teşekkür ederim allah razı osun :amin: :amin:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

...ŞehzadEfe...

hadi bakalım hayırlı doğumlar inş bir an önce kurtulursun kuzunada kavuşursun  :amin: allah yardımcınız olsun
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım  inşallah sağlıkla bebişini kucağına alırsın kardeşimle aramda 15 yaş var ona ben bakmıştım

_inci_tanem_

Hayırlısıyla sağ salim alırsın bugün yavrunu kucağına inşallah  :amin: :amin: :amin:

ALLAH yardımcınız olsun  :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

canım çok etkilendim... çok sevindim.. inşallah şimdi şu sıralarda bebeğini kollarına alıyorsundur  :amin:

kelebegimm

]

ayy

sağlıcakla kucağına alırsın inşallah kızını canım :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

benimde yğenlerimin arasında 13 yaş var ufaklık annesinde uyumuyor ablasında uyuyor abba diyor vs. çok farklı olacaktır ilişkileri :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

@Melek Yüzlüm@

NE KADAR GÜZEL ANLATMIŞSIN CANIMM İNŞ KUCAGINA ALMIŞSINDIR ŞU AN  SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE BÜYÜR İNŞ. :amin: :amin: :amin: ABLASIDA YARDIMCI OLUR TABİ 14 YAŞINDA İMİŞ MAŞALLAHH

esracım

Her şeyi çok güzel anlatmışsın.Allah ım yavrunu ailesine bağışlasın.Senin adına çok sevindim 8 yıl sonra ikinci kez annelik duygusunu tekrardan yaşadığın için...

Balböceği

Emoşum neler yaşadığını iyi biliyorum hayırlı doğumlar olsun canım  :opucuk:

burcum

ALLAH sağlıkla ve sağlıklı yavrunu kucağına almayı nasip etsin :amin:

EMEL 26

hepinize çok teşekkür ederim  :opucuk:
kızımı çok şükür sağlıkla kucağıma aldım :nazar: :nazar:
rabbime şükürler olsun  :amin:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

@Melek Yüzlüm@