Hemşomun 2.bebeği geliyor,Buğlemim abla oluyor,cansuxxx hamile :))))))))))))))))

Başlatan ♥♥♥gülbeşeker♥♥♥, 08 Ocak , 2013, 17:13:57

« önceki - sonraki »

ayy

çok güzel canım :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
darısı pıtpıt ları duymaya olsun inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

HASRET!M S@N@

canım çok sevindim allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inş

Balböceği

Oooo maşallah mercimeğe  :nazar: :nazar:

İnşallah kalp atışlarını da duyarsın  :love9:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ﻪկկ ❤ ☾ - 14 Ocak , 2013, 15:36:27
çok güzel canım :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
darısı pıtpıt ları duymaya olsun inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
:amin: :amin: :amin:
darısı sana olsun inş. arkadaşım  :amin: :amin: :amin:
Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 14 Ocak , 2013, 18:41:13
canım çok sevindim allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inş
:opucuk: :opucuk: sana özendim aynı anda 2 bebe ikiz gibi büyüsün dedim  :k06: :k06: :k06:
zor oluyor dimi bakması  :suclu: :suclu: :suclu: Allah kolalık versin  :amin: :amin: :amin:
Alıntı yapılan: ❁ Balböceği ❁ - 14 Ocak , 2013, 19:05:09
Oooo maşallah mercimeğe  :nazar: :nazar:

İnşallah kalp atışlarını da duyarsın  :love9:
inş edam şu 1 hafta çabucak geçsede pıt pıtları duysak  :amin: :amin: :amin:

doğangüneş

Maşallah subhanallah Cnm Rabbim tamamına erdirsin inşallah
Saglikla kolaylıkla geçip gitsin günler.. Kucağına aldığın günleri göstersin Rabbim

:love9: :love9:

HASRET!M S@N@

hemde ne zor her gece uykusuzum rabbim bunlara sağlık ömür versin olmayanlara evlat versin ben düşünemiyorum bile canım allah yardımcın olsun senin işin benden daha zor olacak canım sağlıcakla kucağına al inş

xxcansuxx

Alıntı yapılan: doğangüneş - 14 Ocak , 2013, 22:22:23
Maşallah subhanallah Cnm Rabbim tamamına erdirsin inşallah
Saglikla kolaylıkla geçip gitsin günler.. Kucağına aldığın günleri göstersin Rabbim

:love9: :love9:
Allah razı olsun ayşe inş. kolaylıklada kucağıma alırım sonrasına Allah kerim  :amin: :amin: :k06: :k06:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 15 Ocak , 2013, 02:22:25
hemde ne zor her gece uykusuzum rabbim bunlara sağlık ömür versin olmayanlara evlat versin ben düşünemiyorum bile canım allah yardımcın olsun senin işin benden daha zor olacak canım sağlıcakla kucağına al inş
aminnnn rabbim isteyen bekleyen herkese nasip etsin :amin: :amin: :amin:
kıyamam ya tek başına 2 bebeye bakmak zor benim içinde biraz zor olacak ama buğlemim inş. biraz beni anlar,diğer bebekte uslu olursa  :ehi: :ehi: :ehi: hayallere bak  :suclu: :suclu: :suclu:
rabbim herkese kolaylık versin en büyük destekçim eşim yaparsın eskiler nasıl büyütmüş her işe yetişmek zorunda değilsin yardımcı olurum diyor  :love8: :love8: hayırlısı olsun bakalım

Balböceği

Hayaller masum anne hayalleri  :ehi:

Rabbim dağına göre kışını verirmiş  :amin: bakalım neler beklıyor senı  :love7:

๑ஐtek tabancaஐ๑

hayırlı olsun canım sağlıcakla kucağına almayıda nasip etsin Rabbim  :amin:
kolay bi hamişlik olsun inş.  :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

tabiii çok uslu olur... akşam sekiz gibi yatıp sabah 9 gibi kalkar sadece acıktığında ağlar... hatta onunla ablası ilgilenir sen de keyif kahvesi içersin...

xxcansuxx

Alıntı yapılan: güzgüneşim - 15 Ocak , 2013, 13:22:40
tabiii çok uslu olur... akşam sekiz gibi yatıp sabah 9 gibi kalkar sadece acıktığında ağlar... hatta onunla ablası ilgilenir sen de keyif kahvesi içersin...
o kadarda değil ayşe  :suclu: :suclu: :k06: :k06:
yaramaz bebeleri yani böyle cin gibi akıllı herşeyden anlayan yaramaz bebeleri severim
öyle yatıp duran pasif bebelere kanım ısınmıyor zaten  :k06: :k06:

ilk 3 ay kolik olmasın yeter buğlem akşam 5-6 arası bir başlardı gece 11-12ye kadar  :cildir: :cildir: :cildir: susturmak mümkün değildi...
birde buğlemim kadar iştahsız olmasın ablasının iştahınıda açsın  :suclu: :suclu: çok şükür buğlemin uykuları düzenliydi son 1 aya kadar tabi... akşam 9buçuk sabah 7 gece uyansada sık sık yanına çağırsada annesini erken yatması avantajdı  dinlenebiliyordum  :love7: :love7: :love7:

xxcansuxx

ยรlคภ๓คz göภlüm

EVET AKŞAM ERKEN UYUMASI ÇOK İYİ OLUR... SAĞLIKLA DÜNYAYI GELSİN İNŞALLAH KOLİK DE OLMAZ...

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 12 Ocak , 2013, 11:58:58
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 10 Ocak , 2013, 08:18:07
:-ooo :-ooo :-ooo
cananım aayy çok şaşırdım şok olduum.
ama ikinci bebeği hemen istediğini biliyordum.ÇOK sevindim senin adına.
ayy buğlemim daha çok küçük,,,abla olacak he. :nazar: :nazar: :nazar:
HAYIRLI OLSUN TATLIM....ALLAH KOLAY HAMİLELİK GEÇİRMEK NASİP ETSİN.
bende diyordum en geç sümeyramın haberi olcak girmiyor diye  :k06: :k06: :k06: sağol canım ya inş. hayırlsı olur minik abla içinde  :love9: :love9:
inş. bulantı falan başlamazda buğlemim arada rezil  olmaz rabbim yüzümüze baksın eşimde hep dua ediyor yazık sık sık arayıp soruyor sıkıntı yok değil mi diye... garibim onada işkence gibi gelmişti o 3 ay...

sonra doğumdan korkuyorum
sonrada doğumdan sonra ilk 3 aydan
sonraa 2sinin arasında kalmaktannnn yetişememekten
vay be ne kadar çok korkum varmış  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ama taze bebeği özlemiştim hep buğlemin minnacıkken fotolarına bakıyordm güzel olcak inş.  :k06: :k06:
canım beniim ayy giremiyorumki hiiiç, dediğin gibi az daha en son benim haberim olacaktı  :ehi: :ehi: .muhammet furkan beni hiç oturtmuyor bunun başına..çok yaramazz
canım insallah bı sıkıntı yaşamazsın,hamilelik ve buğlem ikisi çok zor olacaktır sana ama ALLAH güç kuvvet
verir..ayy korkular sıraya girmiş  :ehi:  sanırım hepsini yaşayacaksın ama insallah ikinci bebeğin de buğlem gibi akıllı uslu olur da seni çok yormaz...şimdi bi de doğum var demiii. daha dikişlerim sızlıyor ben bi daha normal nasıl yapacağım bilmiyorum..eee sütten kesecekmisin buğlemi sen şimdi...
tatlım SANA KOLAY GÜNLER DİLİYORUM,,,,,süper rahat  :laughing7: bi hamilelik yaşa insallah,,, :amin: :nazar:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ