Hemşomun 2.bebeği geliyor,Buğlemim abla oluyor,cansuxxx hamile :))))))))))))))))

Başlatan ♥♥♥gülbeşeker♥♥♥, 08 Ocak , 2013, 17:13:57

« önceki - sonraki »

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

az önce konuştum cananım hamileymiş  :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5:

Allahım tamamına erdirsin,buğleşim küçük abla oluyor  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

çoooooooooooook sevindim canım arkadaşım,rabbim hayırlısyla kucağına almayı nasip etsin inşallah  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

@Melek Yüzlüm@

~ERVA~

destina06

:-ooo :-ooo :-ooo hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin canancım bu seferki miniğin bekletmeden geldi :nazar:

xxcansuxx

aminnn kızlar güzel dilekleriniz için tşk ederim  :opucuk: :flowers:

hemşommmm en güzel süprizi de sen yaptım konumu görünce şaşırdım  :ehi: :ehi: :ehi: kimmiş bu hamiş diye baktımm :k06: :k06:

ayy

aaaaaaaa canancım çok sevindim sağlıcakla kucağınada alırsın inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: destina06 - 08 Ocak , 2013, 17:38:47
:-ooo :-ooo :-ooo hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin canancım bu seferki miniğin bekletmeden geldi :nazar:
aminnn şulem evet 2. bekletmedi çok korkuyordum beklerim diyordum onun içinde hemen arkasına istedik...
rabbim isteyen herkese nasip etsin dualrımdasınız  :amin: :amin: :amin:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ﻪկկ ❤ ☾ - 08 Ocak , 2013, 17:40:33
aaaaaaaa canancım çok sevindim sağlıcakla kucağınada alırsın inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:amin: :amin: :amin: Allah razı olsun canım sen nasılsın yeğenin daha iyidir inş. konuşamadık...
tez vakitte bende sana sevinmek isterim arkadaşım arkamdan gelin ayağımı sürüyeceğim bekletmeyin beni  :amin: :amin: :amin:

destina06

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 08 Ocak , 2013, 17:42:01
aminnn şulem evet 2. bekletmedi çok korkuyordum beklerim diyordum onun içinde hemen arkasına istedik...

ay çok sevindim beraber büyürsünüz :k06: :k06: en iyisi ama ilki zor olanlarda ikincisi zort diye oluyor :k06: :k06: çok dua et de bizimkiler de gelsin peşin sıra ilkine yetişemedik ,k,ncisine yetişelim :k06:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: destina06 - 08 Ocak , 2013, 17:45:06

ay çok sevindim beraber büyürsünüz :k06: :k06: en iyisi ama ilki zor olanlarda ikincisi zort diye oluyor :k06: :k06: çok dua et de bizimkiler de gelsin peşin sıra ilkine yetişemedik ,k,ncisine yetişelim :k06:
canımsın hani bir ara sitede bir patlama olduda bir sürü hamile haberi aldık ya bu aylarda öyle bir ay olsun pıtır pıtır dökülün site çalışmıyor çalışmalaraa tam gaz devam... ederim canım dualarımdasınız zaten inş. :amin: :amin: :amin: :amin:

ayy

çok şükür dha iyi canımcım :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

he kız ayagını sürü sürü valla gelsin artıkın bizimkilerde çok bekletti eşşoleşşek :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ﻪկկ ❤ ☾ - 08 Ocak , 2013, 17:49:57
çok şükür dha iyi canımcım :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

he kız ayagını sürü sürü valla gelsin artıkın bizimkilerde çok bekletti eşşoleşşek :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
:amin: :amin: :amin: :amin: gelcekler canım benim için hayaldi hiç bebeğim olmayacak gibi gelirdi  ilki oldu büyüdü azcıkkk  :k06: :k06: :k06: 2.de geliyor inş... göreceksiniz bak sizlerinde bu bekleyişiniz sona erip vıyak vıyakkk ağlayan sıpalarınız olcak  :ehi: :ehi: :ehi:

ayy

destina06

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 08 Ocak , 2013, 17:48:19
Alıntı yapılan: destina06 - 08 Ocak , 2013, 17:45:06

canımsın hani bir ara sitede bir patlama olduda bir sürü hamile haberi aldık ya bu aylarda öyle bir ay olsun pıtır pıtır dökülün site çalışmıyor çalışmalaraa tam gaz devam... ederim canım dualarımdasınız zaten inş. :amin: :amin: :amin: :amin:

he inşallah canım biz de ikinci kez deniyoruz bu ay tüpü inşallah bu ay gelir benim yaramaz minnaklar ve diğer tüm bekleyenlerin haylazları :amin: :amin: