29 Mart , 2024, 02:00:18

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

rahimi dönük olanlar varsa...

Başlatan asya83, 08 Ocak , 2013, 12:42:54

« önceki - sonraki »

asya83

bunu kesinlikle deneyin bana dr. yatmana gerek yok hamile kalmak için demişti ama internette hemen her sitede yatmak gerektiği yazıyor.bir defa uygulayabildim bunu çünkü psikolojik olarak yatamıyorum.çarşaflarla beraber doğru banyoya titizlik hastalık oldu bende sanırım.ama son 3 -4 gündür yatıyorum ve rahimim dönük olduğu için hem ütü yaparken diz üstü olmam gerekiyormuş hemde aynı şekilde yatmam kesinlikle işe yarayacak ben çok inanıyorum.çünkü dışarı giden hiç bir şey olmuyor denemelisiniz.ve en az 15 -20 dk. yatmalı

ayy

inşallah bu ay buluşur yumoşlarla tatlım :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Valerya

benimde rahmim geriye dönükmüş, her şekilde yattım bi amutta kalkmadığım oldu ama olmuyor işte yüz üstü yatılacakmış bi arkadaş öyle yazmıştı onu da denedim ama olmuyor spermler geri geliyor. Geri gelmesede 1 saat yatayım 1 saat sonra kalkınca gene akıyolar. Zaten onun bir zerresi ulaşsa yumurtaya olacak ama sanırım vakti saati gelmedi. yani rahmin geriye dönük olması hamile kalmaya engel bir durum değilmiş bunu profesör doktora muayene olduğumda sordum öyle söyledi. bilmiyorum ama yaa  :honk:

niles1983

ahh kızlar yıllarca uğraştım aynen bi amuda kalkmadıgım kaldı rahım dönük dedıler diye  :-\

ama hepsi boş Rabbim ol derse olur bol bol dua edin

meryem suresini okuyun

4444 okuyun

bide çok üzerine düşmeyin beyin rahmi etkiliyo

şimdi 3 aylık hamıleym ama yılllaaaarrr sonra işte
Rüzgar Emir'im güzel oğlum seni kuçağımıza alacağımız günü iple çekiyoruz...

niles1983

pko oldugu için 2 defa klomen kullandım doktor verdi
2. de tuttu
ama duasız olmaz
Rüzgar Emir'im güzel oğlum seni kuçağımıza alacağımız günü iple çekiyoruz...

Valerya

Ben bu dizlerin üzerinde yatma olayını anlamadım canım ya, oturarak mı yatıcaz.

asya83

belinin altına değilde karnının altına(yüzüstü)yastık koyarak yatmak gerekiyormuş.Ben 3 defa denedim spermelerin geri gelişi %90 azaldı üçündede belki yeteri kadar kalçayı dik tutmak gerekiyordur bende bilmiyorum.biraz araştırma birazda mantık yürüterek hareket ediyorum.1 saat yatmaya gerek yokki spermin yumurtalığa ulaşması en fazla 10 dk.10 dk fazladan olsa 20 dk. yeterli zaten 48 saat spermler yumurtalığın etrafında çekirdeğe ulaşmak için canlı kalıyor.döllenmesi için 2 günleri oluyor yani.bu yüzden gün aşırı ütü diyorlar.:)

ZEYNEP-35

Alıntı yapılan: asya83 - 09 Ocak , 2013, 11:34:40
belinin altına değilde karnının altına(yüzüstü)yastık koyarak yatmak gerekiyormuş.Ben 3 defa denedim spermelerin geri gelişi %90 azaldı üçündede belki yeteri kadar kalçayı dik tutmak gerekiyordur bende bilmiyorum.biraz araştırma birazda mantık yürüterek hareket ediyorum.1 saat yatmaya gerek yokki spermin yumurtalığa ulaşması en fazla 10 dk.10 dk fazladan olsa 20 dk. yeterli zaten 48 saat spermler yumurtalığın etrafında çekirdeğe ulaşmak için canlı kalıyor.döllenmesi için 2 günleri oluyor yani.bu yüzden gün aşırı ütü diyorlar.:)

benin rahmim de ters tıp dilinde retrovert diyolar rahim filminde de öyle yazar ama bence boşuna o şekil bu şekil düşünme canım bugüne kadar 4-5 doktor değiştirdim hepsi de ters rahim ile hamile kalmanın farklı 1 yöntemi olmadığını söyledi. pek çok kadın rahmi ters olduğunu bilmeden hamile kalıyor, hamile kaldıktan sonra öğreniyor ve yüzüstü felan yattıklarını sanmıyorum. ben de burdan 1 arkadaşın önerisi ile 3-4 ay öyle denedim ama sonuç bel ağrısından başka bişey değil  :laughing7: yine de siz bilirsiniz tabiki. bana doktorum hiç gerek yok dedi hatta sana bunu söyleyen 60 yaş üstü biri mi bu çok eskiden kalma bir inanıştır dedi. spermler her şekilde geri gelecek yer çekimi kanuna göre bu çok normal zaten. yumurtayı dölleyebilecek kadar sperm içeriye gidiyor zaten o yüzden akanları düşünmeyin kızlar  :k06: