26 Nisan , 2024, 23:01:56

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Benim İçin 41 Fetih Okuyalım mı?

Başlatan destina06, 06 Ocak , 2013, 11:58:09

« önceki - sonraki »

ayy

16 Ocak , 2013, 16:17:23 #60 Son düzenlenme: 18 Ocak , 2013, 12:55:47 ﻪկկ ❤ ☾
12.01.2013 cumartesi (1) okundu :amin: :amin:
13.01.2012 pazar(3): okundu  :amin:  :amin: şule 4 adet

14.01.2013 PAZARTESİ( 5 tane) :şule(3),abla(1),arkadaş(1) okundu   :amin: :amin:
15.01.2013 SALI( 7 tane): Elif(1),Aynur(2),sude(4)= 7 okundu :amin: :amin:
16.01.2013 ÇARŞAMBA( 7 tane):Canan(7)okundu :amin: :amin:
17.01.2013 PERŞEMBE ( 7 tane):Hatice(3),leyla(1),canan(3)okundu :amin: :amin:
18.01.2012 CUMA(Sela okunmadan 11 tane): Ayşe okundu :amin: :amin:

CAN TANEM

:love9: :love9: Kızlar şulem aradı bugun orada kalacaklarmıs nete giremeyegi için haber etti... Çok şükür herşey yolundaymış iki miniğimiz artık onunla lütfen dua edelim bu sefer sıkı sıkı tutunsunlar miniklerimiz....  :amin: :amin: :nazar: :nazar: Şulem cok hasta sesi cok kötü geliyordu biran önce şifa bulur insallah... :amin: :amin: Öyle kötü oldumki konusurken kendimi tutamadım  :y25: :y25: Rabbim kimsenin emeğini boşa cıkarmasın kimseyi bu yolda sınamasın insallah bu tedaviyle şuleminde yüzünü güldürür rabbim dualarınızı eksik etmeyim kızlar bugun bebişlerimizin ilk günü  :y25: :y25:  :love9: :love9:

ayy

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
hoşgeldi minnaklar anneciğinin göbüşüne inşallah hep anneciğiyle kalacaklar

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

kuzucuk

Alıntı yapılan: moonlight - 16 Ocak , 2013, 18:49:21
:love9: :love9: Kızlar şulem aradı bugun orada kalacaklarmıs nete giremeyegi için haber etti... Çok şükür herşey yolundaymış iki miniğimiz artık onunla lütfen dua edelim bu sefer sıkı sıkı tutunsunlar miniklerimiz....  :amin: :amin: :nazar: :nazar: Şulem cok hasta sesi cok kötü geliyordu biran önce şifa bulur insallah... :amin: :amin: Öyle kötü oldumki konusurken kendimi tutamadım  :y25: :y25: Rabbim kimsenin emeğini boşa cıkarmasın kimseyi bu yolda sınamasın insallah bu tedaviyle şuleminde yüzünü güldürür rabbim dualarınızı eksik etmeyim kızlar bugun bebişlerimizin ilk günü  :y25: :y25:  :love9: :love9:
:flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:   :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:
ÇOK ŞÜKÜR MİNNAKLARI ANNECİĞİNDE RABBİM ONLARI HİÇ AYIRMASIN  SAĞLIKLA 9 AY BÜYÜSÜNLER ANNECİKLERİNİN GÖBÜŞLERİNDE ,MELEKLERİ ŞULEMİZİN GÖBÜŞÜNÜ HAYATINI BÜYÜTÜR İNŞALLAH   :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin: :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:

SABIRTAŞI

İNŞALLAH HAYIRLISI İLE BEBİŞLERİ TUTUNUR ALLAHIN İZNİ İLE ŞULE ARKADAŞIMIN RABBİM GÖNLÜNE GÖRE VERSİN......

elfo

inanıyorum inş. bu defa olacak. Rabbim inş. bu defa boynunu bükük bırakmayacak  :amin:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

destina06

kızlar çok teşekkür ederim hepinize ayrı ayrı.Yazdıklarınızı okuyunca çok duygulandım :y25: :y25:.Allahım kimsenin emeğini boşa çıkarmasın :amin: :amin: hepimiz bu yolda uğraşıyoruz ve en kısa zamanda Rabbim bize de annelk duygusunu yaşatsın :amin: :amin: :amin:

ayy

bir kişi gittin 3 kişi geldin annesi inşallah 9 ay göbüşünde sonra bir ömür bou 3+1 olsun eviniz :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

...ŞehzadEfe...

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: allah yardımcın olsun bebişlerin hep seninle olsun inşallah  :amin: :amin: :amin: :amin:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

kuzucuk

şulem ayşeye söyledim bura da yazam canımcım bugün fetih sureni okudum akşam da meryem suresi okumuştum sana o kadar duygulandım ki transferini duyunca ben inanıyorum ve hep dilimiz ve  de kalbimizle Yalvarıyoruz Rabbimize Minnakların hiç gitmicek karnında evinde büyücek tatlım inşallah bu ay siz de eşinle anne- baba olacaksınız  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:

ayy

okundu yazdım leylacım :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
bu defa hepimizi daha çok heycanladırdı şulemin minnakları sanırım geleceklerini hissettiryor teyzelerine :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

kuzucuk

Alıntı yapılan: ﻪկկ ❤ ☾ - 17 Ocak , 2013, 18:05:26
okundu yazdım leylacım :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
bu defa hepimizi daha çok heycanladırdı şulemin minnakları sanırım geleceklerini hissettiryor teyzelerine :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
:amin:  :amin:  :amin:  :amin: aynen tatlım ya kalplerimiz  ve dualarımız hep arkadaşımızla hepimiz çok heyecanlıyız gerçekten  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz: ben de çok hissediyorum hepimiz teyzoş olucaz şulemizin hamiş  haberiyle sevinç çığlıkları atıp kutlamalar yapcaz  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin: :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:   :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:

♣ ђคtเςє ♣

benimkilerde tamam canım 3 tane okundu allahın izniyle allah kabul etsin   :amin:

nazlıyarim

görev tamamdır annem okudu hayırlara vesile olsun gönlünün muradını versin rabbim dedi  :amin:
BENİM HALA UMUDUM VAR...

HASRET!M S@N@

canım rabbim tamamına erdirsin inş güzel haberler verirsin ya kızlar rica etsem bu hafta benim için başlayabilir misin kuzularim için önümüzde ki hafta çok önemli bazı tetkikler yapılacak ve sonuçlarına göre bize net şeyler söylenecek ve belki inş olmaz kızım gözünden ameliyat olabilir önümüzde ki hafta belki olacak   sürekli giren biri liste yapabilir mı