Benim İçin 41 Fetih Okuyalım mı?

Başlatan destina06, 06 Ocak , 2013, 11:58:09

« önceki - sonraki »

destina06

he ya masa üstü yaptım onları baktıkça yiyesim geliyor :k06: :k06: :k06:

ayy

ahhh bende yapımmm kız dur bidene bulumda :hello2: :hello2: :hello2:

CAN TANEM

Şulem biraz gec kaldım ama bende okudum kuzum karsı dairemiz boştu akşam üzeri birileri tasındılar akşam yemegine alayım dedim o yüzden geciktim kuzum okudum bitti Rabbim kabul etsin canım :amin: :amin: :amin:

ayy

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
KIZLAR ŞULEMİN TRANSFER GÜNÜ BUGÜN KUZULARI GÖBÜŞÜNÜ DOLDURACAK İNŞALLAHTA HEP ANNECİĞİYLE KALACAKLAR :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
DUALARINIZI BEKLİYOR :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

CAN TANEM

Aaaa ayşem cuma diyordu sanki ama bugünmüymüs demek Rabbim dünyanın en güzel meyvesiyle taçlandırsın şulemin emeklerini inşallah.... :amin: :amin: :amin:

♣ ђคtเςє ♣

Rabbim emeklerini boş çıkarmasın inşallah şulecim  :love9: bugün koyuyolarsa 10 güne en geç 15 güne belli olur Allahın izniyle hayırlı haberler alıcaz  :amin:  :amin:  :love9:

ayy

aynurum kesin söylemiyorlardı canım ama büyük ihtimal cumaydı ama aramışlar bugun yapacagız deyip çağırmışlar canım :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

evet haticem inşallah 15 gün sonra minnakların haberini alıcaz :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
çok heycanlıyım sanki bebeklerin babası benimmm :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

♣ ђคtเςє ♣

inşallah ayşem inşallah Allah bu mutluluğu şuleye ve bize nasip etsiin inşallah yolunda gidicek herşey  :love9:

ayy

16 Ocak , 2013, 13:52:28 #53 Son düzenlenme: 16 Ocak , 2013, 13:54:16 ﻪկկ ❤ ☾
 :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
inşallah haticem bekleyen herkese olsun darısı :amin: :amin: :amin:

nazlıyarim

Alıntı yapılan: ﻪկկ ❤ ☾ - 16 Ocak , 2013, 13:46:01
aynurum kesin söylemiyorlardı canım ama büyük ihtimal cumaydı ama aramışlar bugun yapacagız deyip çağırmışlar canım :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

evet haticem inşallah 15 gün sonra minnakların haberini alıcaz :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
çok heycanlıyım sanki bebeklerin babası benimmm :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
ay ayşecim çok güldürdün beni :toothy10: ama burada hepimiz bi aile olduk bende çok heyecanlandım allahım yüzlerini güldürsün inşallah.
BENİM HALA UMUDUM VAR...

ayy

kız aile oldukta babası olcak kadar degil herhaldee :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
ayyy ama gercekten çok heycanlıyım kendine gelince arayacak şulem bende paylaşırım sizinle :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

nazlıyarim

BENİM HALA UMUDUM VAR...

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ﻪկկ ❤ ☾ - 16 Ocak , 2013, 13:25:30
:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
KIZLAR ŞULEMİN TRANSFER GÜNÜ BUGÜN KUZULARI GÖBÜŞÜNÜ DOLDURACAK İNŞALLAHTA HEP ANNECİĞİYLE KALACAKLAR :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
DUALARINIZI BEKLİYOR :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
canım ya şimdi ne heyecanlıdır... heyecanlı bekleyiş başlayacak onun içinde bizim içinde  :amin: :amin: :amin: bende şuleden bir yeğenim olsun istiyorum  :k06: :k06: :k06: :amin: :amin: :amin:
dualarımız seninle şulem :amin: :amin: :amin:

ayy

inşallah tatlım 15 gün sonrada minnaklarının gelişini kutlarız :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

xxcansuxx

ben okudum şulem fetih süresini burayada yazayım istedim Allah kabul etsin sımsıkı tutunsun minnaklar :amin: :amin: :amin: