Bebeğiniz doğduktan kac gun sonra gezmeye gittiniz?

Başlatan sukeyna, 02 Ocak , 2013, 17:12:51

« önceki - sonraki »

muhribe

öyle tabi, bi de karşıdaki çocuk büyük olunca illa küçüğü ezme çabasına giriyor.
belki de bilinçli yapmıyor ama göz göre göre de ezdiremeyiz çocuğumuzu yani
bayramda 2.5 yaşlarında bi çocuk misafirlikte yiğit'in elinden balonunu aldı yiğit çok ağladı
eve geldik babası "sahiplenme" seanslarına başladı
ver-al, ver-al, verme-al  :ehi: :ehi:
şimdi yiğit'in elinden zorla bir şey almak yürek ister  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

°•.ℓανιηуα.•°

iyi yapmışsınız ama betül. bilsin kendine ait olanları neyi verip neyi vermeyeceğini.

çarşamba günü okuldan bi arkadaşım geldi. kızı da sarperden 8 ay büyük. oğlum o kızdan öyle dayaklar yedi ki... oğlum hayatında hiç görmediği işkencelere maruz kaldı.  :sad1: bişi de diyemedim. ALlahtan eşim spora gitmişti evde değildi. o olsa kesin döverdi o kızı  :ehi: sarperin saçlarını öyle bi yoldu ki. yazık yavrum da hiç sesini çıkarmıyo,önüne yatıyo bi güzel. çocuk hayatında hiç şiddet görmedi ki. nasıl bişi bilmiyo  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

muhribe

parçalarım o zilliyi  :cildir: :cildir:
çocuklar bazen çok zalim oluyor ya  :sad1: ama anasında suç hadi sen bişey diyemedin o niye hakim olmuyor çocuğuna  :caca:
ay kıyamadım paşama ya  :sad1: :sad1: :sad1:

°•.ℓανιηуα.•°

sorma yaaa. ben istiyorum ki beraber oynasınlar ama olmuyo. büyükler hep eziyetçi.

bi de gerçekten sarper çok sakin ve rahat bi çocuk. hiç hırçınlığını görmedim  :nazar: onu anası gibi nasıl yırtıcı yapabilirim bilmiyorum  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: hep böyle dayak mı yiyecek :ehi:

muhribe

öznurum bazı çocuklar böyle iyi huylu oluyor maşallah sarper paşama  :nazar:
yiğit de öyle, dışarda çocukları görüyorum onun kadar, sağı solu yıkıyolar
bizimki ağır abi gibi takılıyor  :ehi: :ehi: :ehi:

sukeyna

Oğlum iki haftalık oldu ama hala cesaretim yok dışarı çıkmaya evde d cok sıkıldım ne yapsam bilemiyorum , alışveriş merkezine falan gitsek mikrop kapar mı diyorum Yada ne bileyim iste kıs çocuğuya havaların ısınmasını mı beklesem biraz?

fıstık

Bence avm ye değil bir arkadaşına falan git oturmaya

Şu an kış ve kapalı alanda bebeği kalabalık ortamda bırakmamalısın

Ama sen eşinle bebeği bırakıp gidebilirsin  ;)

sukeyna

Esim tek basına hayatta bakamaz altını bile alamıyor daha :k06:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

kizim daha 6 günlük filandi alisverise gitmistik  :k06: bide erken dogum oldugu halde kisin ortasiydi ama genede sükür bisey olmadi  :amin:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

fıstık

Alıntı yapılan: sukeyna - 31 Ocak , 2013, 14:48:42
Esim tek basına hayatta bakamaz altını bile alamıyor daha :k06:

Eşine bırak dememiştim zaten  :k06:

Bebeği annelerden birine yada güvenilir birine bırakıp eşinle gezebilirsin demek istedim  ;)

Çok bunaldıysanda yarım saatlik bir yürüyüş yapabilirsin saatlerce bırakamazsın zaten  :k06: