28 Nisan , 2024, 04:58:47

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

04 ocak az kaldı kızlar:)

Başlatan mehtap0753, 02 Ocak , 2013, 11:43:46

« önceki - sonraki »

mehtap0753

kızlar cuma günü aşılamamın sonucunu alıcam bakalım ne çıkacak korkuyorum valla test yapmaya  :y25:inş hayılrı haberler veririm heyecanladım ya ama belirtilerim geçti sanki şu anda sadece azıcık gaz sancım var oda üşütmiş olabilirim ondan bakalım herşeyin hayılrısı yani şafak 2 :amin: :laughing7: :laughing7:

nazlıyarim

mehtapcım senin aşılamanda kaçıncı günün
BENİM HALA UMUDUM VAR...

mehtap0753

Alıntı yapılan: nazlıyarim - 02 Ocak , 2013, 12:38:04
mehtapcım senin aşılamanda kaçıncı günün

14.gün cnm 19/aralık akşamı olmuştum :)

nazlıyarim

canım maşallah 14 gün ben 3 aşılama yaptırdım ve hep 10 günde adet oldum zaten 10 günde belli olur demişti dr.um inşallah gelmiştir bebişin bir şey sorucam fitil falan kullanıyor musun ben takip edemedim 2 haftadır sizi de
BENİM HALA UMUDUM VAR...

ayy

inşallah güzel haberler vereceksin canım dualrım seninle :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

_inci_tanem_

inşallah güzel haberler vereceksin inşallah canım :amin: :amin:  minnakın göbüşündedir ALLAH'ın iziniyle hayırlısıyla  :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

mehtap0753

Alıntı yapılan: nazlıyarim - 02 Ocak , 2013, 12:43:44
canım maşallah 14 gün ben 3 aşılama yaptırdım ve hep 10 günde adet oldum zaten 10 günde belli olur demişti dr.um inşallah gelmiştir bebişin bir şey sorucam fitil falan kullanıyor musun ben takip edemedim 2 haftadır sizi de

cnm ben jel kullanıyorum vajinadan bebeğin tutunması için tabi tuttysa:)bakalım cnm dr 04/01 da yaptır kan testini bakalım dedi bilmiyorum cnm ya hayılrısı inş hepimiz güzel haberler veririz burda  :amin:

mehtap0753

Alıntı yapılan: ayy - 02 Ocak , 2013, 12:58:36

inşallah güzel haberler vereceksin canım dualrım seninle :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

inş ayşecim ya heyecan tavan yaptı:)

mehtap0753

Alıntı yapılan: _inci_tanem_ - 02 Ocak , 2013, 13:23:19
inşallah güzel haberler vereceksin inşallah canım :amin: :amin:  minnakın göbüşündedir ALLAH'ın iziniyle hayırlısıyla  :amin: :amin: :amin:

yelizim saol cnm ya ne biliyim korkuyorum test yapmaya test fobim var benim:):hayılrısı Allahtan bekliycez bakalım olmazsada bülent bey gibi bir dr buldum umudum var şükür.:)

mehtap0753

Alıntı yapılan: nazlıyarim - 02 Ocak , 2013, 12:43:44

crinone jel  cnm ismide.

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım aslında kan tahlilinde sonuç çıkar doktor bana 12. gün tahlil yapalım demişti.. iki aşılamada da 11. gün adet oldum

Balböceği

...ŞehzadEfe...

hayırlısıyla gelsin inş hepinizin bebişleri bir an önce  :amin: :amin: :amin: :amin: allah gönüllerinize göre versin çifter çifter  :k06: :amin:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

mehtap0753

Alıntı yapılan: güzgüneşim - 02 Ocak , 2013, 13:55:43
canım aslında kan tahlilinde sonuç çıkar doktor bana 12. gün tahlil yapalım demişti.. iki aşılamada da 11. gün adet oldum

banada çıkar gibi geliyo cnm haklısın ama cesaret edemiyorum dün hastanenin kapısına gittim geldim çok korkuyorum hoş varsa var yok sa yok öğrenicem bir şekilde ama ne biliyim işte dr 4 ocak deyince bekliyim dedim :-\

mehtap0753

Alıntı yapılan: Kilo.Can - 02 Ocak , 2013, 13:57:07
Ay inşallah gelmiştir  :hieyt: :hello2:

inş cnm ya o kadar ihtiyacım varki güzewl bir habere rabbim hepimizin yüzünü güldürsün. :amin: