rabbime şükürler olsun oğlumu kuçağıma aldım :-))

Başlatan dilekibrahim, 31 Aralık , 2012, 15:22:07

« önceki - sonraki »

dilekibrahim

ayın 26sında 3 hafta erken doğum yaptım suyum geldi suni sancı almadan kendi sancımla doğum yaptım. Erken olması sorun olmadı çok şükür :) Çok güzel bir duygu rabbim isteyen herkese nasip etsin inş dualarımdasınız  :amin:bebeğiniz siz hiç umadığıınız bir anda gelicek emin olun

ayy

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
tebrikler canım  Allah analı babalı büyütsün sağlıklı mutlu kocaman ömür versin oğluşuna inşallah
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

EMEL 26

:nazar: :nazar: :nazar:
hayırlı olsun canım allah analı babalı büyütsün inşallah :amin:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

@Melek Yüzlüm@

yasemin10

Gözün aydın. Allah analı babalı büyütsün canım. Darısı hayırlı vakitte bizim başımıza inşallah :amin:

almila__

Allah analı babalı sağlıcakla buyutmeı nasıp etsın ıns :amin: :amin:

gözünaydınnnnnnnn  :opucuk: :flowers:

mavişim80

:nazar: :nazar: :nazar:
maşallah allah analı babalı büyütsün.
darısı bizlere inş.
güç olmadan bizde senin gibi yaparız inş. doğumumuzu
benimde bu aralar suyum gelebilir demekki  ;D

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

hayirli olsun gözünaydin  :opucuk: :opucuk: :nazar: :nazar: bende 3hafta erken kavusmustum kizima hic bisey olmaz cabucak büyür anlamazsin bile  :love7:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

nescafe

allah analı babalı sağlıkla büyütsün inşalllaahh. :amin:

Balböceği

xxcansuxx

yaşı uzun olsun sağlıkla
GÖZÜN AYDIN ARKADAŞIM SIKINTISIZ BÜYÜT KUZUNU  :amin: :amin: :amin:

melek100lü

:nazar: :love9: :love8: :love9:  Allah analı babalı büyütsün inşallah  :amin: :love9: :nazar:

sütün bol olsun gazınızda hiç olmasın  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

a maşallah ne çabuk olmuş daha dün gibi senin test yapıp gösterdiğin hamilesin dediğimz

Allah analı babalı büyütsün canım

dilekibrahim

hepine çok teşekkürler anne olmak çok güzel bir duygu :) rabbim isteyen herkese nasip etsin inş :amin: