28 Nisan , 2024, 08:02:19

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

yardımcı olurmusunuz?

Başlatan mehtap0753, 30 Aralık , 2012, 22:37:42

« önceki - sonraki »

mehtap0753

kızlar selam aşılamadan sonraki 12.günüm 4 ocakta test yapıcam biliyosunuz 2 gündür rahmimde atmalar var sanki nasıl anlatıyım rahmimin ucunda bişey var baskı yapıyor çıkıcak gibi anlamadım o bölge aşağısı seyriyor resmen bu nedemek acaba böyle bişey yaşayan varmı nedendir acaba kızlar ya :dontknow: :dontknow:

ayy

kuzum inşallah hamişliktendir...biara buna benzer bişey yaşamıştım ama nezamn yasadım hatırlamıyorumm :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:
sebebi ne olabilir bilemedimmm :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:
inşallah bebiştendirr :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

ยรlคภ๓คz göภlüm

ben de iki aşılamada da benzer şeyler yaşadım ama inşallah senin durumun hamileliktendir

mehtap0753

günaydın kılzar cevaplarınız için teşekkürler  :opucuk:ne biliyim kızlar ya of 04 ocak olsada bir an önce ne olduğunu anlasam valla ya ;D

öykükıvanç

canım az kaldı. sabırlı ol. 4 gün var bak. sakin olman lazım ama herşeyi hemen hamileliğe yorma sonucun inşallah olumlu çıkar ama iki ihtimali de düşünmek lazım. dualarımız seninle...

masal12

canım kan testi yaptır belli olur 13. günde.... yılbaşında kafanda soru işaretiyle girmezsin olmazsa da 2. deneme olur ama ben olduğunu düşünüyorum canım hakkında hayırlısı olsun inş hamilesindir :amin: :amin: :amin:

mehtap0753

Alıntı yapılan: masal12 - 31 Aralık , 2012, 10:33:07
canım kan testi yaptır belli olur 13. günde.... yılbaşında kafanda soru işaretiyle girmezsin olmazsa da 2. deneme olur ama ben olduğunu düşünüyorum canım hakkında hayırlısı olsun inş hamilesindir :amin: :amin: :amin:

öyle cnm ama çıkmazsa yılbaşına kötü girerim onun umuduyla girmek daha güzel :ehi: :ehi:

mehtap0753

Alıntı yapılan: öykükıvanç - 31 Aralık , 2012, 09:48:39
canım az kaldı. sabırlı ol. 4 gün var bak. sakin olman lazım ama herşeyi hemen hamileliğe yorma sonucun inşallah olumlu çıkar ama iki ihtimali de düşünmek lazım. dualarımız seninle...

cnm çok saol Allah razı olsun haklısın herşeyi gebeliğe yoruyorum galiba ama herşeye hazırım merak etme cnm inş Allah isterse olucak olmazsda bir dahaki sefere inş ama insanın elinde olmuyor işte  :y25: :y25: :y25:

sudenaz85

mehtapçığım hala test yapmadın demi ayın 4 ücuma günü oluyo perşembe gece bol bol kuran oku canım inş. olmuştur çok merak ediyorum :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: