Bebeğim tutunmadı annesine

Başlatan minikkelebek, 28 Aralık , 2012, 12:23:09

« önceki - sonraki »

minikkelebek

Benim 28 aralık test günümdü canım :(

İsrael Bey iyi evet ama ne biliyim ya ben her sorumu cevaplasın istiyorum canı isterse konuşuyor,oysa ki moral ne kadar önemli bizler için :(  Geçen gün mail attım hastaneye en iyiyiz diyorsunuz o zaman ünitede bir tane psikiyatrist bulundurun diye.Çünkü işlerini iyi yapmalarına diyeceğim yok ama psikolojiden hiç anlamıyorlar.

minikkelebek

ayy

kuuzm noluyor Allah neşeni daim etsin inşallah :amin: :amin: :amin:
çıldırmadın dimi  :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

xxcansuxx

üzüldüm arkadaşım sonucuna ama sen çok memnunsun sanırım hastanede işinin ehli ekibe denk gelmen güzel avantaj... inş. psikiyatrist işinide ciddiye alırlar gerçekten önemli drunda rahatlaması o evrede...

inşaallah sağlıkla göbüşün dolar hasretin sona erer :amin: :amin: :amin: bu 2. tüp bebek denemen miydi  :icon_scratch: :icon_scratch:

minikkelebek

Çıldırdım Ayşeee

Çok sıkıldım artık,şu çocuk bir doğsun kafa göz dalıcam töbe töbeeeee :)

Ayy kıyamam ki hiç

minikkelebek

Canım dondurulmuşlarla 2. deneme olucak Allah kısmet ederse

ZEYNEP-35

vanilla ve umutluyum ben arkadaşlar
ben de izmirdeyim irenbe ve israel aruh arasında kararsız kaldım ben önce aşılama deneyceğim bizim sebepsiz infertilite denildi sizin sorun neydi benim son duyumlarım 1 sorun var ise tüp bebekte başarı oranı daha yüksek oluyomuş buna moralim bozuldu sebepsizler daha şanssız galiba

minikkelebek

Zenep35 biz eşimin sperm sayısı az diye başladık tedaviye,ama benim yumurtalarımında gününden geç geliştiği çıktı ortaya maalesef :( Bizim aşılama şansımız zaten yok

Tüp bebek başarısı tabiki aşılamaya göre daha yüksek,ama bence bu konuda en doğru olan doktorunun yönlendirmesi ben senin yerinde olsam 1 kez aşılama denerdim,olmazsa sonra tüp bebek düşünürsün,ama dediğim gibi doktorun ne dediği çok önemli...

minikkelebek

17 Ocak , 2013, 13:34:32 #39 Son düzenlenme: 17 Ocak , 2013, 13:37:23 Umutluyum ben
ayrıca sorun varsa başarı oranı daha yüksek ne demek ? her iki tarafında değerleri normalse bence şans daha yüksek,sakın moralini bozma,Doktorun söyledikleri dışında hiçbir şeye kulak asmamak gerekiyor hatta dr bile çoğu zaman tam açıklayamıyor ki... tıpta 2+2=4 kuralı geçerli değil, özellikle infertilitede

ayy

ne çıldırması kız otur oturdugun yerde :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:

kızlar hepimizin minnakları gelecek sabır biraz daha :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
tedavilerinizde pozitifi görürsünüz inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

minikkelebek

ZEYNEP-35

Alıntı yapılan: Umutluyum ben - 17 Ocak , 2013, 13:32:51
Zenep35 biz eşimin sperm sayısı az diye başladık tedaviye,ama benim yumurtalarımında gününden geç geliştiği çıktı ortaya maalesef :( Bizim aşılama şansımız zaten yok

Tüp bebek başarısı tabiki aşılamaya göre daha yüksek,ama bence bu konuda en doğru olan doktorunun yönlendirmesi ben senin yerinde olsam 1 kez aşılama denerdim,olmazsa sonra tüp bebek düşünürsün,ama dediğim gibi doktorun ne dediği çok önemli...

canım yani sorun bilinince ona yönelik 1 tedavi uygulanıyor ama sorun bilinemeyince kumar oynamak gibi oluyo yani ne biliyim psikolojim çok bozuldu artık bu işlerden ben yakup beye gidiyorum çokta memnunum prof dr yakup erata ama kendisi tüp bebek uzmanı değil o da önce aşılama öneriyor bahara kadar normal yoldan süre verdi bize olmazsa aşılama geçicez onu da en fazla 3 kez dedi yine olmazsa tüp bebek için bizi yönlendirir sanırım....

sen 2. denemeye hemen başlıcak mısın canım?

minikkelebek

canım bana 1 ay doğum kontrol haspı verdi,hormonlar yerine gelsin diye.tüp bebekte çok hormon yüklüyorlar.Pazartesi ilaç bitiyor ocak sonu gibi başlıycaz Allah kısmet ederse

minikkelebek

Herkes herkes herkes hamile,etrafımda bütün yakın arkadaşlarım,komşularım herkessssss

Bir ben değilim