Bebeğim tutunmadı annesine

Başlatan minikkelebek, 28 Aralık , 2012, 12:23:09

« önceki - sonraki »

minikkelebek

bir tane içtim yahu

Bu kadar strese çok görme banaaaaa  :hieyt:

minikkelebek

Güzel Allahım

Nasıl da güç veriyor insana.çok şükür  :amin:

ayy

tamma tamamm bişey demedimmm :k06: :k06: :k06: :k06:

kadınlar güçlüdür canım rabbim derdi veriyorsa dermnında sabırınıda veriyor canım  :amin: :amin: :amin:

şimdi yapmak istediğin ne varsa yap yakında çogunu yapamazsın çünkü hamiş oldugunda inşallah :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

minikkelebek

Sen de bırak ama hemen sigarayı

Özel değilse ,sizde sorun neydi?

minikkelebek

blastosist doğrusu yanlış yazmışım yukarıda  :suclu:

ecem146

yeni okudum sonucunu hayırlısıyla inşallah dondurulmuşların olur canım hayırlısıyla

destina06

:y25: :y25: canim uzuldum.Malesef elden bisey gelmiyor durmak yok yola devam.İnsallah ikincide gelir minnisin hem biliyomusun ilkinde tutan cok nadir benim de olmadi ilkinde ama ikincisinde gelecek Allahin izniyle kuzum :amin: sen de oyle dusun :opucuk:

ayy

Alıntı yapılan: destina06 - 28 Aralık , 2012, 22:40:36
:y25: :y25: canim uzuldum.Malesef elden bisey gelmiyor durmak yok yola devam.İnsallah ikincide gelir minnisin hem biliyomusun ilkinde tutan cok nadir benim de olmadi ilkinde ama ikincisinde gelecek Allahin izniyle kuzum :amin: sen de oyle dusun :opucuk:
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

kuzucuk

canım üzülmemek elde değil ama bak çok şükür umutluyuz değil mi inş dondurulmuş minişlerin sımsıkı  tutunur sana canım ,Rabbim inş en kısa sürede göbüşünü doldurur  :amin:  :amin:  :amin:

minikkelebek

Amin canım

Hepimiz için dua ediyorum.

Allah yavruma ya da yavrularıma kavuştursun biraz önce.

Kimseye avlat için çare aratmasın,çare arayan herkesinde dermanını versin  :amin:

Maalesef söyleyecek birşey bulamıyorum...

nazlıyarim

canıım ah seni çok iyi anlıyorum ama maşallah dondurulmuş embrioların var.allahım yardımcınız olsun inşallah ikinci denemende rabbim yüzünüzü güldürsün
BENİM HALA UMUDUM VAR...

minikkelebek

Hepimizin canım,kendime dua ettiğim her dakika sizide geçiriyorum içimden,Allah duyuyor sesimizi,inşallah beraber sevinelim canım...

ZEYNEP-35

canım uzuuun zamandır girmiyodum siteye çok üzüldüm 2. olur inşallah allahın izniyle..

sen israel aruhta yapmıştın değil mi memnun kaldın mı canım ben de randevu aldım ama çok yoğun ocağın sonuna randevu verdiler düşüncelerin nasıl?

minikkelebek

Olumsuz sonuç alınca memnum kaldım demek zor aslında ama evet memnun kaldım,bence İsrael Bey işinin ehli,çok az konuşur,genelde Koordinatör Şükran Hanımla muhattap olursun bir şey sormak istediğinde,dışarıdan bana tuhaf gelmişti ama hiçbirşeyi atlamıyorlar ve çok yolunda gidiyor herşey tüm ekip işini çok iyi yapıyor,için rahat olsun.Bana göre İzmir'in iyi yeri :)

vanilla

selam canım olumsuz haber almana üzüldüm bende olumsuz haber aldım 5 gün önce :( bende israel bey in hastasıyım gerçkten memnunum işini iyi biliyor inşllh bir sonraki denemeyide orda yapıcaz ben seni gördüm mü acaba gerçi senin transferin olmuş ben yeni başlamişm gibi geliyor taarihlere bakılırsa sanırım 29 aralıkta transferım oldu :icon_scratch: