18 Nisan , 2024, 22:25:40

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

gaz sansısı ve kasık ağrısı çok var

Başlatan mehtap0753, 28 Aralık , 2012, 10:55:39

« önceki - sonraki »

mehtap0753

kızlar 7 günüm kaldı testi yapmama aşılama olalı 9 gün oldu ama kasıklarımdaki ağrı ve batmalar devam ediyo ve gaz sancım var karnımın altında bir top var sanki ağarlık yapıyo iğnelerdenmi acaba bilmiyorum ama böyle olan oldumu kızlar aranızda :dontknow: :dontknow: :dontknow:

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım tedavi sonrası bu belirtiler oluyor, göğüste sızı ve şişlik, fazla şekilde akıntı da oluyor... benim adetin 21. günü bu belirtiler şıp diye kesildi o zaman tutmadığını anladım

ayy

evet canım ilaçların etkisiyle oluyor özellikle çatlatma iğnesi çok fena bişey...ben nasıl başladı nezaman bitti hiç dikkat etmedim canım :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

mehtap0753

Alıntı yapılan: güzgüneşim - 28 Aralık , 2012, 11:37:06
canım tedavi sonrası bu belirtiler oluyor, göğüste sızı ve şişlik, fazla şekilde akıntı da oluyor... benim adetin 21. günü bu belirtiler şıp diye kesildi o zaman tutmadığını anladım

cnm bende onu kestiremiyorum işte benim esn son adet tarihim 25 kasım yumurtlama tarihim çok geç oldu benim adetten sonra 21 günde yumrutaladım 19/12 da aşılama yapıldı bende genelde 30 günde bir adet görürüm şimdi aşılamadan sonra adet tarihini kestiremiyorum bakalım 4 ocakta belli olacak inş :amin:

mehtap0753

Alıntı yapılan: ayy - 28 Aralık , 2012, 12:43:59
evet canım ilaçların etkisiyle oluyor özellikle çatlatma iğnesi çok fena bişey...ben nasıl başladı nezaman bitti hiç dikkat etmedim canım :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

anladım cnm çok belirtileride takılmak istemiyorum ama elimde değil hayırlısı ne diyim :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: mehtap0753 - 28 Aralık , 2012, 12:45:07

cnm bende onu kestiremiyorum işte benim esn son adet tarihim 25 kasım yumurtlama tarihim çok geç oldu benim adetten sonra 21 günde yumrutaladım 19/12 da aşılama yapıldı bende genelde 30 günde bir adet görürüm şimdi aşılamadan sonra adet tarihini kestiremiyorum bakalım 4 ocakta belli olacak inş :amin:

canım tahminen çatlatma iğnesi yapıldıktan 14 gün sonra adet olursun

mehtap0753

Alıntı yapılan: güzgüneşim - 28 Aralık , 2012, 13:06:02
Alıntı yapılan: mehtap0753 - 28 Aralık , 2012, 12:45:07

canım tahminen çatlatma iğnesi yapıldıktan 14 gün sonra adet olursun

anladım cnm inş adet olmam tabi ne diyim:(:(hayırlsıı çok saol cnm

ayy

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
inşallah meleğin göbüşündedir kuzum  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin::opucuk: :opucuk: :opucuk:

mehtap0753

Alıntı yapılan: ayy - 28 Aralık , 2012, 13:20:25
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
inşallah meleğin göbüşündedir kuzum  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin::opucuk: :opucuk: :opucuk:

inş ayşecim ya valla beklemek çok zormuş:)

ayy

makaron

Kizlar selaam. Seyahatten yeni dondum ce yazamadim. Hersey yolundadir umarim. Mertapcim asilaman hayirli olsun. Insallah guzel haberler gelir. Benim de haftaya randevum var. merakla ve heycanla bekliyorum.

mehtap0753

Alıntı yapılan: makaron - 28 Aralık , 2012, 16:20:11
Kizlar selaam. Seyahatten yeni dondum ce yazamadim. Hersey yolundadir umarim. Mertapcim asilaman hayirli olsun. Insallah guzel haberler gelir. Benim de haftaya randevum var. merakla ve heycanla bekliyorum.

aaa hoşgeldin cnm evet seninde randevun vardı kaçındaydı senin hadi bakalım seninde güzel habrlerini bekliyoruz aaa bana bak sanki ben güzel haber aldımda :ehi: :ehi: Allahmı söyletti ne  :toothy10:

makaron

Alıntı yapılan: mehtap0753 - 28 Aralık , 2012, 16:47:37

aaa hoşgeldin cnm evet seninde randevun vardı kaçındaydı senin hadi bakalım seninde güzel habrlerini bekliyoruz aaa bana bak sanki ben güzel haber aldımda :ehi: :ehi: Allahmı söyletti ne  :toothy10:

Insallah oyle olmustur canim. 2 sinde gidicem. Seninde baya az kalmis. Hayirlisi olur insallah

mehtap0753

Alıntı yapılan: makaron - 28 Aralık , 2012, 16:50:38
Alıntı yapılan: mehtap0753 - 28 Aralık , 2012, 16:47:37

Insallah oyle olmustur canim. 2 sinde gidicem. Seninde baya az kalmis. Hayirlisi olur insallah

amin cnm inş ama dr dan memnun kalacağına eminim çok kibar bir dr onun moreliyle benim yumurtalarım 16 mm den 22 mm ye yükseldi iki günde inş seninde sorunun çözülür cnm

masal12

mehtapcımmmm inş bu belirtiler bebeğinin habercisidir sanki bana olmuş gibime geliyor hadi hayırlısı  :amin: