sebepsiz yere beklemek...

Başlatan masal12, 26 Aralık , 2012, 18:23:57

« önceki - sonraki »

masal12

1,5 yıldır bekliyorum açıklanamayan infertilite dediler... bazen diyorum ki bir sorunum olsaydı onun tedavisini olurdum bazen de iyi ki sorunum yok diyorum her şekilde zor kızlar yaa beklemek bunalttı bizi...

bugün eşimin kuzeni doğum yaptı cok güzel tatlı bir kızları oldu onlar adına cok mutluyumda benim neyim eksik?????????

:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

hakime89

üzülme canım hayırlısı olsun rabbim en güzel şerkilde yaratmış bizleri.onunda bi zamanı vardır elbet

ayy

Allah bazı kuullarının dua etmesini sevrmiş okuluma daha verme biraz daha sesini duyayım dermiş...dualrını eksik etme canım tabbiki hiçbişeyimiz eksik degil sadece çekilecek biraz daha fazla çilemiz var okadar oda biter inşalah tez zamanda :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

masal12

bugün doğum hediyesi almaya çıktım bir sürü güzel şey aldım başkasının cocuguna bile hevesle mutlulukla dua ederek alıyorum kimbilir kendi bebeğim olsa neler yapardım??

allahım nolur bizim sesimizi duy tüm bekleyenler ersin muradına  :amin: :amin: :amin: :amin:

ayy

İNŞALLAH TEZ ZAMANDA KENDİ KUZUNADA MİNNAMİNNAK CİCİLER ALIRSIN CANIM ÜZME KENDİNİ ÇOK İŞİMİZ VAR ÇÜNKÜ :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

masal12

sence benim gibi sorunsuz olan uzun suredir bebek bekleyenlerin sebebi gercekten de zamanının gelmemesi mi?

ayy

evet zmanın gelmesi canım ama tabi sizde elinizden geleni yapın belli bir süre gectikten sonra aşılama vs...tedavi olanlar sadece sebebi belli inferteler degil canım :opucuk: :opucuk:

masal12

evet canım ben elimden geleni yapayım da gerisi allaha kalmış eşim hiçbir tedavi yapmadan beklemekten yana ama ben tıpın bana vermiş oldugu tüm imkanlardan yararlanıp öyle beklemek istiyorum...
önümüzdeki ay 2. aşılama yapılcak allah bu yolda olan herkese sabır versin umarım güzel sonuçlar alırız... rabbim en kısa zamanda senin de yüzünü güldürsün ayşecim  :amin: :amin:

ayy

inşallah canım seninde budefa gelir meleğin rabbim emklerinizi boşa çıkarmasın inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

kuzucuk

canım  aynı kaderi paylaşıyoruz bize de sebepsiz infertilite dediler 2 yıldır gitmediğimiz doktor kalmadı buralarda hep aynı şeyler..1 olumsuz aşılamam oldu şimdi de 2. aşılama ya da tüp bebek için hazırlıklar yapıyoruz..elimizden sadece dua ve beklemek geliyor bir de kür uygulamak inş gelecek bizim minnak kuzularımızda  :amin:  :amin:  :amin:   :binkybaby:  :binkybaby:  :binkybaby:

destina06

Uc yildir ani seyleri ben de yasiyorum hep dogum yapan arkadaslarima aldim ciciler bir seferin de dayanamayip kendime de aldim hala bakamam ona kaldirip attim bi yere.hep icim ezilerek baktim arkadaslarimin anne baba cocuklu fotolarina.uff cokzor Allahim artik bizi de sevindir nolur :crybaby2: :crybaby2:

CAN TANEM

Alıntı yapılan: destina06 - 26 Aralık , 2012, 21:24:52
Uc yildir ani seyleri ben de yasiyorum hep dogum yapan arkadaslarima aldim ciciler bir seferin de dayanamayip kendime de aldim hala bakamam ona kaldirip attim bi yere.hep icim ezilerek baktim arkadaslarimin anne baba cocuklu fotolarina.uff cokzor Allahim artik bizi de sevindir nolur :crybaby2: :crybaby2:

:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

özlem0609

cok zor seyler gercekten kızlar,benım neyım eksık dıyosun,millet colugunu cocgunu bebegını yurtlara bırakıyo,dısarıya atyıo dıyosun,sonrada acaba kotu mu dusunyorum dıye dert edıyosun kendıne,aysenınde dedıgı gıbı bol bol dua edın,ıcınız huzur bulsun,bu sıkıntılardan bı an once kurtulursunuz ınş :amin: :amin: :amin:

ayy

kuzum ya ben bişey almıyorum hatta hamişken arkadaslarım ciciler almıştı anneannem patiler yapmıştı hepsini dağıttım kermese falan verdim.dayanamam ben öyle evde falan durunca..şimdide annem gözüm görürken bişeyler öreyim diyor hayır diyorum istemiyorum

ayy

Alıntı yapılan: moonlight - 26 Aralık , 2012, 21:34:14

:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
ağlamayın kızzzz aaaaaa :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:
ağlayan anneyi hangi bebek ister  :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: