25 Nisan , 2024, 13:32:37

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HANGİSİ DAHA DEĞERLİ....

Başlatan _inci_tanem_, 26 Aralık , 2012, 12:12:45

« önceki - sonraki »

_inci_tanem_

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

muhribe

:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

parayla satın alınabilecek her şey geri gelir ama kimi şeyler vardır ki servet versen gitti mi geri gelmez..

Rabbim evlatlarının kıymetini bilen annelerden eylesin  :amin:

_inci_tanem_

26 Aralık , 2012, 12:26:51 #2 Son düzenlenme: 26 Aralık , 2012, 13:01:51 _inci_tanem_
Alıntı yapılan: ♥ToNTiNi~HaNıM♥ - 26 Aralık , 2012, 12:16:28
:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

parayla satın alınabilecek her şey geri gelir ama kimi şeyler vardır ki servet versen gitti mi geri gelmez..

Rabbim evlatlarının kıymetini bilen annelerden eylesin  :amin:

:amin: :amin: :amin:

kesinlikle sana katılıyorum betülcüm nedense bugün bu yazıyı her okumamda gözlerim doluyo  :y25: :y25: :y25:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

dünyada oğlumdan değerli ne olabilir ki? faranjit olmuş, o öksürdükçe içim acıyor...

elfo

çatalla vurduğu için belki elektrik çarpar diye vurmuştur  :laughing7:

benim yakın bi arkadaşım herşeyi anlatarak öğretmeye çalıştı. bir yaşındayken bile konuşuyormuş. şimdi kız 3 yaşında. geçen gün çikolata istedi. ben de verdim, verirken hadi bunu ye ama bi daha isteme çünkü zararlı dişlerin çürür  dedim. anında tükürmeye başladı. yani annesinin uyarıları ona o kadar büyük etkiler yapmış ki defalarca elif bu zararlı di mi dedi, hatta kardeşinden sakladı yemesin diye. konuşarak anlatmanın bu kadar etki edeceğini tahmin etmezdim bana da büyük bir örnek oldu. Allah cümlemize laftan anlayan hayırlı evlatlar nasip etsin  :amin:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: elfo - 26 Aralık , 2012, 14:57:49
çatalla vurduğu için belki elektrik çarpar diye vurmuştur  :laughing7:

benim yakın bi arkadaşım herşeyi anlatarak öğretmeye çalıştı. bir yaşındayken bile konuşuyormuş. şimdi kız 3 yaşında. geçen gün çikolata istedi. ben de verdim, verirken hadi bunu ye ama bi daha isteme çünkü zararlı dişlerin çürür  dedim. anında tükürmeye başladı. yani annesinin uyarıları ona o kadar büyük etkiler yapmış ki defalarca elif bu zararlı di mi dedi, hatta kardeşinden sakladı yemesin diye. konuşarak anlatmanın bu kadar etki edeceğini tahmin etmezdim bana da büyük bir örnek oldu. Allah cümlemize laftan anlayan hayırlı evlatlar nasip etsin  :amin:

elif oğluşum da öyledir... inşallah büyüdüğünde de öyle devam eder

fıstık

Evet cnm konuşacaksın sürekli benim kızımda öyledir  :nazar:

Ona neden yapmaması gerektiğini yaparsa neler olabileceğini anlatırım her zaman

Bebekliğinden beri konuşurum zaten yaşıtlarından erken konuştu o yüzden  :k06: :nazar: :nazar: :nazar:

Ama şu varki çocuklara sahip oldukları eşyanında kıymetini öğretmek gerek

Karşısına geçip hah hah amanda ne güzel çiziyo dememeli diye düşünüyorum  ;)

Balböceği

İyi güzel haklısınız çok şükür kıymetini biliyoruz, çocugun biri bıçak mı çatal mı hangisi bilmiyorum ama annesinin gözü önünde oynama kalkmış, annesi hiç birşey dememiş elinde ki alet çocugun gözüne batmış, gözü kor olmuş maalesef.. Oysa o bıçağın çatalın ne ısı var elinde  :dontknow:

Benim ki sabah çakmağı almış ucuna basmış baktım kokluyor bide gokuyor diyor hafifçe vurdum sakın bir daha yapma anneciğim dedim, babası da yanında idi ağladı, ister ki ağlasın yani kaç cocuk böyle zehirlenerek öldü...

Allah korusun zaten gözüm kulağım onda, çakmağı dolaba koyarım ama bir anlık tezgaha koymuştum arkamı döndüğüm de almış..

Ben terelliyim arkadaş yok öyle vursun kırsın aman aman, zaten ona söylüyorum zararlı olduğunu iyilikler anlatıyorum..

fıstık

EDACIM BENDE IŞILA HER ZAMAN BEN AĞLAYACAĞIMA SEN AĞLA DERİM

ALLAH KORUSUN NOLUR NOLMAZ TEDBİRLİ OLMAK LAZIM

Balböceği

Balböceği

Amenna evladımızdan değerli zaten hiç birşey olamaz..  :love9:

Ama bunları Allah korusun hep canlıya öder, maazallah..