Emzik Konusunda Yardım Edin Kızlar!!

Başlatan esmerim:)), 24 Aralık , 2012, 17:13:21

« önceki - sonraki »

esmerim:))

24 Aralık , 2012, 17:13:21 Son düzenlenme: 24 Aralık , 2012, 17:18:14 esmerim:))
Kızlar oglusum dıs cıkarma donemıde asırı kasınıyor dıslerı elı sureklı agzında parmagını emıyor sureklı.onceden emzık emıyordu ama bu ara cıgneme modunda sanırım dıs gelıyor ondan uyku moduna gecınce parmak emıyor.
eskıden emıyordu nuby emzık ama 2num gecınce bulamadım o emzıkten su anda yaklasık 10tane emzık aldım hangısını alcak dıye hıcbırını almadı sadece uykuya gecınce parmagını cıkarıp emzıgı verıyorum.bugun avent emzık
ve chicco uyku emzigi

aldım hayret ıkısınıde aldı(aventı daha once bı ara vermıstım dıger emzık kaybolunca)sımdı hangısını versem aventmı yoksa chıcco heryerı sılıkon olan uyku emzıgımı hangısı daha ıyı?
uyku emzıgı hos gorunmuyor ya avent daha ıyı sanırımn kapagı falanda var ama dumduz.pekı gece chıcco uyku emzıgı gunduz avent versem bısey olurmu bırısı duz bırısı kalkık uclu cunkı

Balböceği

Kauçuk ver daha iyi silikondan  :icon_thumright:

Diğer konuda bilgim yok ben kalkık olan var ya ondan verdim hep..

Yalnız ucu düz olan yeni doğmuş bebekler icin herhalde..  :icon_scratch:

esmerim:))

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥ - 24 Aralık , 2012, 17:16:01
Kauçuk ver daha iyi silikondan  :icon_thumright:

Diğer konuda bilgim yok ben kalkık olan var ya ondan verdim hep..

Yalnız ucu düz olan yeni doğmuş bebekler icin herhalde..  :icon_scratch:
kalkık derken chıccodan bahsedıon heralde normal chıcco begenmedı bu hepsı sılkon aldı ayy oda hos durmuyor neyse parmak emmekten ıyıdır avent daha sekıllı

Balböceği

Evet chicco o gösterdiğin Kauçuk olan silikondan daha iyi ama çok çabuk bozuluyor

Ben zaten uç dört alıyordum aynı meme ucundan olanı, uyku emziğini falan bilmiyorum senden duydum  ;D

Bizim genel emziğimiz chicco gibi olan emzikler..

mervegul

Tutması için damağa yapışan olması gerektiğini duymuştum ben de emzik araştırıyorym chicco ve avent arasında kararsız kaldım. Kızım 4 aylık chicco kullanıyorum Philips Avente dönsem olur mu.?