kızlar (nazlıyarim) arkadaşımızın ablası için (41 fetih )okuyalım

Başlatan ayy, 22 Aralık , 2012, 23:15:21

« önceki - sonraki »

sudenaz85

canım yaa başınız sağolsun allah rahmet eylesin mekanını cennet eylesin sizlerede sabır versin canım :y25:

ayy

Alıntı yapılan: nazlıyarim - 25 Aralık , 2012, 16:44:40
:crybaby2: kızlar ablamı kaybettik  :y25: rabbim mekanını cennet eylesin.bu hayatta hiç zaman huzuru olmadı güleç yüzlümün rabbim ona ne bi eş evlat huzur dolu bi yuva nasip etmedi.şimdi anladım cennette bekliyordu onu eşi evlatları ve yuvası.allahım rahmet eylesin seni çok seviyorum...
:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
canımsın yaaa çok üzüldüm hep bir ümit diye dualrıma koymuştum  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
kaderi böyleymiş rabbim inşallah öbür dünyada en güzellerini yaşatır :amin: :amin: :amin: :amin:
canım seninde aileninde başınız saolsun rabbim sabrını versin ...

xxcansuxx

Allah rahmet eylesin rabbim geride kalanlara sabır versin inş. diğeer tarafda huzur bulur  :amin: :amin: :amin:

Balböceği

Alıntı yapılan: nazlıyarim - 25 Aralık , 2012, 16:44:40
:crybaby2: kızlar ablamı kaybettik  :y25: rabbim mekanını cennet eylesin.bu hayatta hiç zaman huzuru olmadı güleç yüzlümün rabbim ona ne bi eş evlat huzur dolu bi yuva nasip etmedi.şimdi anladım cennette bekliyordu onu eşi evlatları ve yuvası.allahım rahmet eylesin seni çok seviyorum...
Offff icim yandı resmen  :y25:

Eşi de evlatları da vefat mı etti  :dontknow:

Rabbim rahmet eylesin mekanı cennet olsun canım  :amin:  çok üzüldüm  :sad1:

3 ihlas bir fatiha okudum ve okuyalım..  :amin:

nazlıyarim

allahım hepinizden razı olsun canlarım,canım ablam hiç evlenmedi kısmeti çok çıktı hatta bir kerede nişanlanmıştı ama kısmet değilmiş olmadı.kefeni gelinliği oldu canımın...yanımda olduğunuz için güzel dualarınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum  :opucuk:
BENİM HALA UMUDUM VAR...

bnsroni

ยรlคภ๓คz göภlüm