28 Mart , 2024, 21:04:32

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

dukan diyeti günlüğüm

Başlatan (A)yşe (D)eniz (A)da, 22 Aralık , 2012, 12:38:42

« önceki - sonraki »

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: sedoşşş - 01 Mart , 2013, 14:16:06
O siteye baktım gerçekten çok güzel zayıflayanlar var insan baktıkça motive oluyo.. Benim tek sıkıntım hareketsizlik.. Devlet memuruyum masa başı çalışıyorum servisle gidip geliyorum.. Ama artık öğlenleri yemeğimi yedikten sonra yürüyüşe çıkıyorum yaklaşık 40 dakika yürüyorum havaların güzel olması da işime geliyo açıkçası.. İnşallah ben de üçüncü ayımda senin gibi motivasyonu yüksek bi şekilde devam edebilirim..

spor yapmadanda zayıflayanlar çok spor sadece süreci hızlandırıyor. öğlenleri 40 dakikalık yürüyüş fazlasıyla yeter ben öğretmen olduğum için sürekli ayaktayım evdede 9 buçuk aylık kızım var onunlada sürekli aktif haldeyiz. birde spor yapıyorum bu nedenle pilatesi bıraktım çünkü takatim kalmıyordu artık. ama inanın 40 dakika size fazlasıyla yeter

Balböceği

Maşallah canım ben senden önce başladım ama benden öndesin  :nazar: :k06:

Aynı kiloda başladık ben 70 şu an sen 68 maşallah  :k06: :nazar:

Sedoşşş bende normal diyet yapıyorum kız  :k06:

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: Mömömömömö - 01 Mart , 2013, 14:34:22

canım ben 68 i çok gerilerde bıraktım 63-64 arası gidip geliyorum 5 kilo daha versem bırakacağım artık

sedoşşş

Alıntı yapılan: Mömömömömö - 01 Mart , 2013, 14:34:22

Ben de zamanında normal diyet yaptım güzel de kilo verdim ama şimdi eskisi gibi gaza gelemiyorum normal diyeti ancak 3 -4  gün yapıyorum sonra bozuyorum.. İstikrar olmayınca etkisi de olmuyo.. Tebrik ederim.. :flowers: Ben bebek istiyorum onun için kiloları vermem lazım hızlıca.. Bu kiloyla hamile kalırsam hamilelikte sıkıntı olur..

(A)yşe (D)eniz (A)da

çok güzel bir karar vermişsin bende 72 kiloyla hamile kaldım sonra 86 kiloyla doğuma girdim boyumda çok kısa iğrenç bir görüntüm oluştu :caca: :caca: :caca: bir tane bile hamilelik fotoğrafım yok benim

sedoşşş

Sadece görüntü değil sağlık açısından da sıkıntılı olur diye düşünüyorum.. Hareket özgürlüğü kısıtlanıyo kilolu olunca.. Ama görüntü bakımından da hiç hoş değil..  :'( Hamilelikte olmasa da daha sonra başarmışsın darısı başımıza artık..

sedoşşş

Günaydınn.. Dukana 74 ile başladım bugün itibariyle 71,6 çok mutluyum inşallah devamı gelir.. :hello2: :hello2:

°•.ℓανιηуα.•°

kızlar ben de yapmak istiyorum bu diyeti. önce kitabı mı almak gerek?

bu arada sizi tebrik ediyorum  :alkış:

sedoşşş

Kitap almadan da olabilir belki ama ben kitabı okumaya başladıktan sonra mantıklı olduğunu anladım.. Çünkü meyve ve sebze yemeden nasıl olur diye düşündüm..Daha önce diyetisyene gittim ve ondan tamamen farklı bir diyet ama okudukça ve yaptıkça daha da mantığını kavrıyosun.. Sağolsun burdaki arkadaşlarda yardımcı oluyo.. Ben de bildiğim kadarıyla yardımcı olmaya çalışırım..

(A)yşe (D)eniz (A)da

Sedoşşş terik ederim çok sevindimmm benim hedefe yaklaştıkça sanki biraz daha zor gidiyor ama gidiyor 63 kilo bile benim için hayaldi  :muzz: :muzz: :muzz: atak evresinin sanırım 4. günü bugün değilmi?

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: °•.ℓανιηуα.•° - 04 Mart , 2013, 10:32:40
kızlar ben de yapmak istiyorum bu diyeti. önce kitabı mı almak gerek?

bu arada sizi tebrik ediyorum  :alkış:

teşekkürler :) benden sana tavsiye kitabı mutlaka oku orada bütün sorularının cevabını bulacaksın çünkü benim hep elimin altındadır

sedoşşş

Alıntı yapılan: (A)yşe (D)eniz (A)da - 04 Mart , 2013, 11:04:40
Sedoşşş terik ederim çok sevindimmm benim hedefe yaklaştıkça sanki biraz daha zor gidiyor ama gidiyor 63 kilo bile benim için hayaldi  :muzz: :muzz: :muzz: atak evresinin sanırım 4. günü bugün değilmi?

Bence sen süper gidiyosun hiç umutsuzluğa kapılma  :nazar: :nazar: şu anki kilon da iyi ama hedeflenen kiloya ulaşmak daha güzel olur.. Bugün 5. günüm yarın bitiyo atak evresi.. Allaha şükür sıkıntısız geçti umarım seyir evresi de böyle geçer..

(A)yşe (D)eniz (A)da

Emin ol Seyir evresi daha zevkli ataktaki gibi hızlı gitmiyor kilolar ama haftada 1-1,5 kilo veriyorsun ama yemeklerin çeşitleniyor sıkıntı yaşamıyorsun. benim hedefe 4 kilo kaldı ama gözümde büyüdü sanki 16 kiloyu veren ben değilim 4 kilo takılıp kalacak diye korkuyorum.. artık bende 50 lili rakamları görmek istiyorum :k06: :k06: :k06:

sedoşşş

Evet tahmin ediyorum en azından daha farklı bişiler yicem.. Et tavuk sevsem de birazcık sıkılmaya başladım.. Ispanak yemek istiyorum  :hungry: özellikle ama aç kalmadığım için çok da aramadım.. Sakın vazgeçme zaten ben seni örnek alıyorum hem çalışıyosun hem çocuğun var hem de çok güzel devam ediyosun (maşallah)  :nazar:

(A)yşe (D)eniz (A)da

bırakmam zaten bu kadar az kalmışken bırakılırmı hiç :k06: :k06: :k06: bende diyet bitsin ağzıma yumurta ve tavuk sürmem herhalde en pratik onlar olduğu için çok fazla tükettim artıkkk usandımmm :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: Yulaf kepeğiyle aran nasıl ben son birkaç gündür ekmek yapıyorum kendime güzel oldu sevdim, yoğurtla hiç tüketemedim ben