dukan diyeti günlüğüm

Başlatan (A)yşe (D)eniz (A)da, 22 Aralık , 2012, 12:38:42

« önceki - sonraki »

destina06

kaç kiloya inmiş olacaksın?ben de plates yapıyoken baya sıklaşmıştım ya ama yapamıyorum artık daha doğrusu zor geliyor ;D

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: destina06 - 04 Şubat , 2013, 23:38:16
kaç kiloya inmiş olacaksın?ben de plates yapıyoken baya sıklaşmıştım ya ama yapamıyorum artık daha doğrusu zor geliyor ;D

59 kiloya inmiş olacağım canım. 79 la başladım şuan 68 kiloyum

destina06

süper ya  :opucuk: hem daha sıkı olacaksın 59dan da zayıf görünürsün

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: destina06 - 04 Şubat , 2013, 23:44:48
süper ya  :opucuk: hem daha sıkı olacaksın 59dan da zayıf görünürsün

inşallah canımmm inşallahhhhhh

(A)yşe (D)eniz (A)da

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: 56. gün sonunda -13

veee 66 kiloyla ben durmak yok yola devam  :k06: :k06: :k06: :k06:

Balböceği

(A)yşe (D)eniz (A)da

:muzz: :muzz: :muzz: 63  :muzz: :muzz: :muzz:
Giden -16 Kalan 4 yaaaa sabırrrr az kaldı

sedoşşş

Merhaba öncelikle tebrik ediyorum.  :hello2: Ben de dün kitabı aldım yarın kısmetse başlamayı düşünüyorum. Yulaf kepeği mi de aldım eşimle birlikte başıcaz.. 74 kiloyum boyum 160 dukan testi 58 olmam gerektiğini söylüyo.. Çok çabuk bıkan biriyim ama çok çabuk da gaza geliyorum  :hello2: :hello2: desteğinize ihtiyacım olabilir..

(A)yşe (D)eniz (A)da

27 Şubat , 2013, 11:47:39 #68 Son düzenlenme: 27 Şubat , 2013, 11:58:06 (A)yşe (D)eniz (A)da
Alıntı yapılan: sedoşşş - 27 Şubat , 2013, 11:10:14
Merhaba öncelikle tebrik ediyorum.  :hello2: Ben de dün kitabı aldım yarın kısmetse başlamayı düşünüyorum. Yulaf kepeği mi de aldım eşimle birlikte başıcaz.. 74 kiloyum boyum 160 dukan testi 58 olmam gerektiğini söylüyo.. Çok çabuk bıkan biriyim ama çok çabuk da gaza geliyorum  :hello2: :hello2: desteğinize ihtiyacım olabilir..

Kişilik olarak benziyoruz ben hiç umutlu başlamadım bu diyete kendime hala şaşırıyorum ama ilk hafta diyet sana en az 2-2 buçuk kilo kaybı gibi geri dönüş verince insan daha çok gaza geliyor. bu diyetin en güzel yanı yemekte bir sınır yok. Birde sana önereceğim şey facede olan gruplara, kişisel bloglara sık sık göz at oradaki insanların yaşadığı sonuçları görünce inanamayacaksın. ben kapalı bir gruba üyeyim facede, sadece üyeler görüyor yazışmaları ve inanılmaz destek veriyorlar buralarda yemak tarifleri var onlar diyeti daha zevkli hale getiriyor. Benim son 4 kilom kaldı :) ne zaman istersen istediğini sorabilirsin ve benim bir faydam dokunursa sevinirim

minis33

ya bende başlamak istiyorum.
ayşe hanım nerdeyse şuan sizin başladığınız kilodayım. doğum sonrası kaldım emzirirken verebiliyodum 6 aydan sonra oda olmadı üstüne 2 kiloda aldım. meyve hiç bir zaman mı yenmiyor bir kişi var çalıştığım kurumda oda baya kilo vermiş bu diyetle kendi pastasını kendi yapmış heryere götürmüş.

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: minis33 - 27 Şubat , 2013, 12:37:11
ya bende başlamak istiyorum.
ayşe hanım nerdeyse şuan sizin başladığınız kilodayım. doğum sonrası kaldım emzirirken verebiliyodum 6 aydan sonra oda olmadı üstüne 2 kiloda aldım. meyve hiç bir zaman mı yenmiyor bir kişi var çalıştığım kurumda oda baya kilo vermiş bu diyetle kendi pastasını kendi yapmış heryere götürmüş.

evet canım güçlendirme evresine kadar malesef meyve yasak bende artık deliriyorum meyve diye ama az kaldı kavuşacağım. benim için öncelik kilo vermekti tuttum kendimi ve dedimki kendime hep "istediğini mi yemek istersin istediğini mi giymek" bir süreliğine yemesem olur dedim ve sonuç bu. Bende kendi çikolatamı, kekimi, pastamı, pudingimi kendim yapıyorum meyve dışında hiçbirşeyden mahrum kalmadım. gece gündüz demedim izinli olan herşeyden fazlasıyla yedim hiç açlık çekmedim. insanın kendini güzel ve hafif hissetmesi mükemmel birşey.

sedoşşş

Desteğiniz için teşekkür ederim. Şu anda adet dönemimdeyim acaba bittikten sonra mı başlasam bi etkisi olur mu? Ayrıca soda içebiliyo muyuz atak evresinde ?

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: sedoşşş - 27 Şubat , 2013, 13:27:32
Desteğiniz için teşekkür ederim. Şu anda adet dönemimdeyim acaba bittikten sonra mı başlasam bi etkisi olur mu? Ayrıca soda içebiliyo muyuz atak evresinde ?

bence bitmesini bekle çünkü şişlik olacağı için veremiyorum diye moralin bozulabilir. sade soda içebiliyorsun canım. Birde dukan testini yaptınmı? onu yapmadan başlama atak gününü test belirleyecek

sedoşşş

Bugün adetimin üçüncü günü genelde 4-5 gün sürüyo. Testi yaptım 6 gün atak evresi verdi. Çok gaza geldiğim için sabırsızlanıyorum hemen başlamak istiyorum.. Ben çalışıyorum iş yerinde facebook kullanamıyorum ama internetten bi kaç dukan tarifi buldum.. Artık başını ağrıtırım bol bol sana sorarım..  ;D

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: sedoşşş - 27 Şubat , 2013, 13:59:20
Bugün adetimin üçüncü günü genelde 4-5 gün sürüyo. Testi yaptım 6 gün atak evresi verdi. Çok gaza geldiğim için sabırsızlanıyorum hemen başlamak istiyorum.. Ben çalışıyorum iş yerinde facebook kullanamıyorum ama internetten bi kaç dukan tarifi buldum.. Artık başını ağrıtırım bol bol sana sorarım..  ;D

bende öğretmenim canım bizim okulda bütün siteler yasaklı ama eve gidince acısını çıkarıyorum:) sana bütün netlerden girebileceğin birkaç blog önereyim ozaman bunları google yazarsan bulursun. Dukan diyet tariflerim, yolu yarılamış bir dukancanın maceraları, ilkayın dukan lezzetleri ve önce kadın sonra anne. bunlardan mutlaka faydalan çok güzel tarifler var. tatlandırıcı aldınmı eğer almadıysan mutlaka takita formtat 60 al. Birde adetin bitmiş sayılır yarın başlasan sıkıntı olmaz. sana birkaç tüyo vereyim suyu sakın ihmal etme, balık ye bol bol ençok zayıflatan besin, yeşil çayını iç birde sınırlı izinlilerden kakao ve nişastayı sık tüketme çok güzel kilo verirsin