29 Mart , 2024, 14:38:46

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

dukan diyeti günlüğüm

Başlatan (A)yşe (D)eniz (A)da, 22 Aralık , 2012, 12:38:42

« önceki - sonraki »

Balböceği

Al bendende o kadar, biri hazırlasa tamam ama yok anam  :ehi:

GüzeLCe

böcüğüm birbirimizi gaza getirelim :ehi:
ama şimdi memleketteyim annem sdüper yemekler yapıyor eve dönünce baslıyalım oke. :toothy10:

Balböceği

Aman yok ben böyle iyim  :ehi:

79 ile başladım şimdi 72 az kaldı  :ehi: ye ye afiyet olsun  :opucuk:

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: BaLböceği☀ - 31 Ocak , 2013, 13:18:21
Abowwww sen eskiden kilonu bayağı gösteriyormuşsun kız  :-ooo :-ooo

Arada dağlar kadar fark var  :nazar: helal olsun canım  :nazar:

Bende teşekkür ederim dukan amcama  :ehi:

göstermemmi canım hemde öyle böyle değildim. kiloları dukan amcama sıkılaşmayıda ebru şallıya borçluyum :)
sende yaptınmı diyeti???

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: GüzeLCe - 31 Ocak , 2013, 13:21:19
benım yakı arkadasım uyguladı dukanı süper kilo verdi bende cok istiyorum ama benım .... yemiyor :ehi:

benimde yemiyordu ama 20 kilo alınca öyle bir yediki ama 46 gün oldu başlayalı hiç zorlanmadım bir düzen oturtunca güzel gidiyor

Balböceği

Yok ben yapmadım ama helal sana  :opucuk: :nazar:

Seninle beraber bir kez daha kanıtlandı dukan amcanın diyeti  :nazar:

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: BaLböceği☀ - 01 Şubat , 2013, 14:03:53
Yok ben yapmadım ama helal sana  :opucuk: :nazar:

Seninle beraber bir kez daha kanıtlandı dukan amcanın diyeti  :nazar:

Teşekkür ederim canım bu zamana kadar dayandım kaldı 9 kilom daha inşallah böyle devam ederim...

__nil__

cnm o fotolardaki senmisin inanamadım nasıl zayıfladın o kadar o kırmızı atletli olan fotodaki hale gelsem ben varya şuracıkta SEKİZ TAkla atarım valla bravo.cnm ben evde wcye zor gidiyorum kızımdan dolayı peki sen dukan yiyeceklerini nasıl hazırlayab ildin ev hanımımısın çalışıomuydun

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

plates yaptığın için mi fotoğraftanmı fark 10 kilodan fazla gibi maşallah süper vermişsin ayşe

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: __nil__ - 02 Şubat , 2013, 18:33:33
cnm o fotolardaki senmisin inanamadım nasıl zayıfladın o kadar o kırmızı atletli olan fotodaki hale gelsem ben varya şuracıkta SEKİZ TAkla atarım valla bravo.cnm ben evde wcye zor gidiyorum kızımdan dolayı peki sen dukan yiyeceklerini nasıl hazırlayab ildin ev hanımımısın çalışıomuydun

canım evet o kırmızı atletli olan benim valla benimde gözümde büyüyordu ama hiçte zor olmadı bu hale gelmem. ben çalışıyorum öğretmenim bazen zor oldu yiyecekleri hazırlamak ama ben en pratik yolları seçtim hep mesela tavuk ızgara alıp fırında 15 dakikada ızgara yaptım bu şekilde tükettim birde çalıştığım için kızıma annem bakıyor o bende yürüyüş ve pilates yapmakta zaman sıkıntım olmadı

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: ♥♥♥gülbeşeker♥♥♥ - 03 Şubat , 2013, 23:00:05
plates yaptığın için mi fotoğraftanmı fark 10 kilodan fazla gibi maşallah süper vermişsin ayşe

canım resimden değil gerçek halim böyle ve bunda pilatesin etkisi çok büyük kilo vermekten çok inceldim, sıkılaştım zaten 3 günden sonra fark etmeye başlıyor ben hiç aksatmadan 45 gündür pilates yapıyorum birde hergün 1 saat tempolu yürüyorum

destina06

:aferin: :aferin: :aferin: :nazar: :nazar: maşallah yarı yarıya incelmişin canım darısı kalan kiloların başına

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: destina06 - 04 Şubat , 2013, 23:17:07
:aferin: :aferin: :aferin: :nazar: :nazar: maşallah yarı yarıya incelmişin canım darısı kalan kiloların başına

amin canım bugün itibariyle 11 kilo verdim kaldı 8 kilo çoğu gitti azı kaldı diyorum artık :)

destina06

ooo bi 8 daha verirsen ebru şallı gibi bişey olursun heralde  :k06:

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: destina06 - 04 Şubat , 2013, 23:26:23
ooo bi 8 daha verirsen ebru şallı gibi bişey olursun heralde  :k06:

inşallah tek temennim o :)