dukan diyeti günlüğüm

Başlatan (A)yşe (D)eniz (A)da, 22 Aralık , 2012, 12:38:42

« önceki - sonraki »

Balböceği

Hmmm.. Anladım iyimiş  :k06:

Şu evrelerdeki listeleri bulsam iyi olacak  :k06:

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: Paşanın♥Annesi - 24 Aralık , 2012, 01:07:43
Hmmm.. Anladım iyimiş  :k06:

Şu evrelerdeki listeleri bulsam iyi olacak  :k06:

bence ilk önce şöyle internetten araştır kafana yatarsa kitabını al orada herşey bütün detaylarıyla anlatılıyor. kitap benim hep elimin altında kafam karıştığında hemen açıp bakıyorum

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: @MelekYüzlüm@ - 24 Aralık , 2012, 01:01:40
emziriyorum ben bir sakıncası olurmu

ne var bir buçuk ay yemem de kızartma börek çörek çıkar hayatımdannn

emzirenler için ayrı bir uygulanış şekli var benim kızım emmeyi bıraktığı için ben normal olanı uyguluyorum bu diyeti hamileler bile yapıyor... et var süt var balık var sebze var bir tek yağ şeker un ve meyve yok

__nil__

ya allah bu dukan amcadan razı olsun cnm tabi senden de ben ne zamandır duyuyordum ama cesaret edip araştırmamıştm geçen gün araştırdım ve dün başladım.tabi  önce testi doldurdum.

benim vermem gerekn çok kilo var ondan bana 6 gün atak süresi verdi.dün başladım inanırmısınız bugün tartılduım 2 kilo eksikti ben hala şoktayım hemde dün hiç açlık yaşamadım.süper bişey ya.
bu atak dönemi benim açımdan daha zor çünküet vs gibi şeylerle pek aram yok ama genede iyi gidiyor bide et sevenler için yemede yanında yat hem tok kal hem zayıfla süper yaaa..

Balböceği

Hangi diyet olursa olsun çok merak ettigim bir konu var

Ben bile 4 kilo verdim, bunlar yağdan mı gidiyor yoksa kastan mı???

Ne diyorsunuz bu ise  :k06:

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: __nil__ - 29 Aralık , 2012, 19:26:27
ya allah bu dukan amcadan razı olsun cnm tabi senden de ben ne zamandır duyuyordum ama cesaret edip araştırmamıştm geçen gün araştırdım ve dün başladım.tabi  önce testi doldurdum.

benim vermem gerekn çok kilo var ondan bana 6 gün atak süresi verdi.dün başladım inanırmısınız bugün tartılduım 2 kilo eksikti ben hala şoktayım hemde dün hiç açlık yaşamadım.süper bişey ya.
bu atak dönemi benim açımdan daha zor çünküet vs gibi şeylerle pek aram yok ama genede iyi gidiyor bide et sevenler için yemede yanında yat hem tok kal hem zayıfla süper yaaa..

canım çok sevindim benimde vermem gereken 20 kilo kadardı ve çok istikrarlı devam ediyorum 5 gün atak yaptım şuanda seyir evresinin 9. günündeyim toplamda 5 kilo verdim 79 la baişladım 74 e düştüm çok mutluyum çok ama diyet dışında her sabah 45-50 dakika mutlaka yürüyorum kendime kekler, pastalar, kurabiyeler yapıyorum ve hiç açlık çekmiyorum :)

Balböceği

Kızlar tamam veriliyorda ölçü falan alıyormusunuz  :dontknow:

Giysilerinizden belli oluyor mu  :k06:

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: Kilo.Can - 30 Aralık , 2012, 21:20:13
Kızlar tamam veriliyorda ölçü falan alıyormusunuz  :dontknow:

Giysilerinizden belli oluyor mu  :k06:

kesinlikle belli oluyor ben ölçü almıyorum ama giysilerimden ve etrafımdaki insanların tepkilerinden anlıyorum. Birde yağmı kasmı diye sormuşsun bu konu hakkında birşey diyemem ama ben diyet destekli yürüyüş ve akşamları yapabilirsem plates yapıyorum mümkün olduğunca yağ yakmaya çalışıyorum

(A)yşe (D)eniz (A)da

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

bugün 21. günüm ve sonuç -7
79.400 le başladım şu saat itibariyle 72.400
hedef 59 kaldı 13 ha gayretttt  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

(A)yşe (D)eniz (A)da

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
70.300 le bir ay bitti
giden -9
kalan 11
:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

Balböceği

Oy oy maşallah  :hieyt: :hieyt:

Benim 3 kilo kaldı 70'den kurtulmaya diyette senden önce başladım sen benden hızlı çıktın  :nazar: :k06:

Darısı bana  :muzz: :ehi:

(A)yşe (D)eniz (A)da

28 Ocak , 2013, 18:03:37 #41 Son düzenlenme: 28 Ocak , 2013, 18:05:08 (A)yşe (D)eniz (A)da
ne 70 ti gitmek bilmedi uzun süre 70 te takıldıktan sonra bugün 69 u gördüm nihayet  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

böylelikle 10 kilo emaneti yerine iade etmiş oldum  :k06: :k06: :k06: :k06:

(A)yşe (D)eniz (A)da

:k06: :k06: :k06: Teşekkürler Pierre Dukan, teşekkürler Pilates  :k06: :k06: :k06:

Balböceği

Abowwww sen eskiden kilonu bayağı gösteriyormuşsun kız  :-ooo :-ooo

Arada dağlar kadar fark var  :nazar: helal olsun canım  :nazar:

Bende teşekkür ederim dukan amcama  :ehi:

GüzeLCe

benım yakı arkadasım uyguladı dukanı süper kilo verdi bende cok istiyorum ama benım .... yemiyor :ehi: