29 Mart , 2024, 09:47:12

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

dukan diyeti günlüğüm

Başlatan (A)yşe (D)eniz (A)da, 22 Aralık , 2012, 12:38:42

« önceki - sonraki »

sedoşşş

Sağolasın.. Ben o kiloları görsem şükredicem.. Ama resimde daha zayıf görünüyosun 59 -58 gibi bence çok takılma nasıl olsa onları da vericeksin inşallah.. :nazar: 22 Nisan evlilik yıldönümümüz  o zamana kadar 4 -5 kilo vermek istiyorum umarım verebilirim.. 1 Ayda verebilir miyim sence ?

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: sedoşşş - 18 Mart , 2013, 16:20:26
Sağolasın.. Ben o kiloları görsem şükredicem.. Ama resimde daha zayıf görünüyosun 59 -58 gibi bence çok takılma nasıl olsa onları da vericeksin inşallah.. :nazar: 22 Nisan evlilik yıldönümümüz  o zamana kadar 4 -5 kilo vermek istiyorum umarım verebilirim.. 1 Ayda verebilir miyim sence ?

Mutlaka verirsin 5 hafta var hiç kural ihlali yapmadan ve hergün yürüyüş yaparsan 5,5-6 kilo verirsin daha 5 hafta var ben haftada ortalama hep 1-1,5 kilo arasında verdim

sedoşşş

Alıntı yapılan: (A)yşe (D)eniz (A)da - 18 Mart , 2013, 16:28:37

Mutlaka verirsin 5 hafta var hiç kural ihlali yapmadan ve hergün yürüyüş yaparsan 5,5-6 kilo verirsin daha 5 hafta var ben haftada ortalama hep 1-1,5 kilo arasında verdim

İnşallah bakalım.. Evde bisikletim var yürüyüş yapamadağım günlerde onu kullansam aynı etki olur mu acaba ?

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: sedoşşş - 18 Mart , 2013, 16:35:50
Alıntı yapılan: (A)yşe (D)eniz (A)da - 18 Mart , 2013, 16:28:37

İnşallah bakalım.. Evde bisikletim var yürüyüş yapamadağım günlerde onu kullansam aynı etki olur mu acaba ?

tabiki olur maksat hareket etmek ben açık havada yürümeyi sevdiğim için hep yürüyüş yaptım

@Melek Yüzlüm@

canım bebişinde var nasıl birlikte yürütebiliyorsunn yürüyüşe gitsem bakcak kimsem yok mesela benim

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: @Melek Yüzlüm@ - 18 Mart , 2013, 16:59:04
canım bebişinde var nasıl birlikte yürütebiliyorsunn yürüyüşe gitsem bakcak kimsem yok mesela benim

Ben o konuda biraz şanslıyım canım çalıştığım için annem hafta içi bende kalıyor okulda öğlenciyim her sabah 1 saat mutlaka yürüyorum kızımda annemle duruyor :)

@Melek Yüzlüm@

bakanın olması güsel canım ben pek yapamıyorum şu an ama yaz gelsin kızla çıkarım diye düşünüyorum evde de yapıyorum bişiler gerçi

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: @Melek Yüzlüm@ - 18 Mart , 2013, 23:43:09
bakanın olması güsel canım ben pek yapamıyorum şu an ama yaz gelsin kızla çıkarım diye düşünüyorum evde de yapıyorum bişiler gerçi

bu kilolar başa bela ben hamilelğimde hiç dikkat etmedin ne bulduysam yedim zaten normaldede toplu biriydim 86 yla doğuma girdim. boyumda kısa çok kötü olmuştum

@Melek Yüzlüm@

benim 10 kilo fazlam var aslında boy 1.60 kilo 65 ama git gide yükseliyor tabi  :BangHead: kötü duruyor eşim bana kilolusun falan dedi  :-\ bozuldum dikkat ediyorum artık

Balböceği

Boyuna göre kilon fazla fatmacık dost iyi kazık atar  :ehi: sen ye keki böreği  :ehi:

@Melek Yüzlüm@

la taktyın keke börege yemiyom artık sen aklıma geliyon heppp :ehi: :ehi: :ehi:

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: @Melek Yüzlüm@ - 18 Mart , 2013, 23:56:47
benim 10 kilo fazlam var aslında boy 1.60 kilo 65 ama git gide yükseliyor tabi  :BangHead: kötü duruyor eşim bana kilolusun falan dedi  :-\ bozuldum dikkat ediyorum artık

çok fazla değil canım dikkat edilerek rahatlıkla verilebilir benim çok fazlaydı 22 kilo kadar sıktım biraz kendimi 18 kilo verdim şimdi 61 kiloyum 3-4 kilo daha versem yeter.

Balböceği

Alıntı yapılan: @Melek Yüzlüm@ - 18 Mart , 2013, 23:59:41
la taktyın keke börege yemiyom artık sen aklıma geliyon heppp :ehi: :ehi: :ehi:
:ehi: :toothy10: :toothy10:

Hmmm hadi bakalım  :D

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

maşallah ya, resim süper  :nazar: :nazar: :nazar:

(A)yşe (D)eniz (A)da