28 Mart , 2024, 19:43:26

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

dukan diyeti günlüğüm

Başlatan (A)yşe (D)eniz (A)da, 22 Aralık , 2012, 12:38:42

« önceki - sonraki »

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: sedoşşş - 07 Mart , 2013, 14:57:07
Alıntı yapılan: (A)yşe (D)eniz (A)da - 07 Mart , 2013, 14:32:09
Alıntı yapılan: sedoşşş - 07 Mart , 2013, 14:21:26
Alıntı yapılan: (A)yşe (D)eniz (A)da - 07 Mart , 2013, 13:05:47
canım naber nasıl gidiyor seyir evresi, bazı kişiler ilk seyire geçince kilo vermesi duruyormuş veya baskülde artı görebiliyorlarmış sendede oldumu böyle birşey?

Bu sabah 200 gr farketti.. Hiç vermemekten iyidir diye düşünüyorum ama iki gündür 200 -300 gr arası oynamalar oluyo tartıda.. Sen nasılsın ??

Sebze günlerinde o oynamalar olur canım takılma sen zaten belli süre sonra baskülde gördüğün rakamlara takılmamaya başlıyorsun çünkü baskülde olmayan değişim vücudunda bariz bir şekilde belli oluyor. bende iyiyim son günler geçmek bilmiyor bugün kendime meyveli yoğurt yaptım mutlu mutlu gidip gelip onu yiyorum:)))))

Evet artık karnım tok olduğu için kiloya takılmıyorum.. Tabiki verince mutlu oluyorum ama önemli olan hedeflediğim kiloya ulaşmak.. Senin çoğu gitti azı kaldı artık haliyle bi bıkkınlık olmuştur tabi ama azimle devam ediceğini biliyorum.. Kolay gelsinn

bıkkınlık demiyelimde sabırsızlık diyelim artık 60 lardan kurtulmak istiyorum ve bir an önce hedefe ulaşmış olmak istiyorum. biz buna en iyisi doyumsuzluk diyelim 17 kilo fazlalık değildide kalan 3 kilo gözümde büyüyor :)

asya81

Kendini mutlu hissediyorsan devam et tabiki ben sebze yaptim 1 kilo sebzeye bir kasik yag ile hatta su ile sogan kavrulacak deniyordu midem almadi benim ben en iyisi az yiyim :k06:
Mesela bugun patlican yapcam porsiyon kucultuyorum kendimden cok esim ıcin istiyorum seker hastasi ve kilolu :'( caba vermiyor onun hoslanacagi ve sevecegi seylerden mumkunse az yagli ve beyazlardan uzak durarak  bakalim apicaz.4kilosu gitti.bu yolda hepimize basarilar.makarna pilav yemessek olmeyiz heralde
Esime ep kepekli tam bugday unu onerdi diyabet doktoru genelde bise istedimi tam bugday unu kullaniyorum.tekrar tebrikler basarilar hedefledigin kiloya ulasman dilegiyle :wave:

__nil__

ya seni burda okuyunca gaza geliyorum başlayınca hemen pes ediyorum.yemek bulmakta çok zorlanıyorum inş başlarım hayırlısıylada yaza kadar zayıflarım yaaa...bende şöyle ilk başta bi benim 20 kilo fazlam var.ilk etapta 10 kilo bile versem yarabbi şükür dicem hele 20 kiloyu versemm ohoooo deymeyin keyfime ama zor gibi duruyor yemek konusunda çok dirayetsizim..reklamlardaki gibi açken ben ben değilim resmen içimden acayip sinirli biri çıkıo yemek iyiynce uyuşturucu  almış gibi rahatlıyorum :k06:
off iyice obez oldum çıktım yaaa.çocuğum da emmiyor artık yaşına da giricek zamanı geldide geçiyor bence

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: __nil__ - 10 Mart , 2013, 02:11:18
ya seni burda okuyunca gaza geliyorum başlayınca hemen pes ediyorum.yemek bulmakta çok zorlanıyorum inş başlarım hayırlısıylada yaza kadar zayıflarım yaaa...bende şöyle ilk başta bi benim 20 kilo fazlam var.ilk etapta 10 kilo bile versem yarabbi şükür dicem hele 20 kiloyu versemm ohoooo deymeyin keyfime ama zor gibi duruyor yemek konusunda çok dirayetsizim..reklamlardaki gibi açken ben ben değilim resmen içimden acayip sinirli biri çıkıo yemek iyiynce uyuşturucu  almış gibi rahatlıyorum :k06:
off iyice obez oldum çıktım yaaa.çocuğum da emmiyor artık yaşına da giricek zamanı geldide geçiyor bence

Bence herkesin kilo vermeye başlaması için bir kilit noktası vardır. Bende senin gibiydim ve hayatımı artık şişman birisi olarak geçireceğimi düşünüyordum hatta gecenin yarısı uyanıp Ada'nın bebe bisküvi poşetini resmen bitiriyordum. Birgün biri bana aaaaa yinemi hamilesin diyene kadar:)))) hayır dediğimdeki o alaycı bakışını hiç unutmuyorum... benim boyum 161 cm birde 80 kilo olunca doğal olarak kötü bir görüntü oluşuyor. zaten dukan diyetini araştırıyordum, sordum soruşturdum ve başladım iyikide başlamışım. Benim tek avantajım protein grubunu normaldede çok severim ençok balık ve tavuk tüketiyorum her sabah erkenden kalkıp yemeğimi hazırladım işe götürdüm zorlandığım zamanlarda dışarıdan ızgara türü şeyler yedim ama hiç kaçamak yapmadım ve hala kendime inanamıyorum. Sabahın 6 sında uyanıp yürüyüş yaptığım günler oldu. artık acıkmıyorum beynimde kabul etti artık ne kadar istikrarlı olduğumu zorlamıyor beni. Ben yolu bitirdim sayılır 59 du hedefim 3 kilo kalmıştı ama ben hazır tempoya alışmışken bunu 56 yapayım tam olsun dedim:))))) yani 6 kiloluk bir yolum daha var

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: asya81 - 07 Mart , 2013, 16:00:41
Kendini mutlu hissediyorsan devam et tabiki ben sebze yaptim 1 kilo sebzeye bir kasik yag ile hatta su ile sogan kavrulacak deniyordu midem almadi benim ben en iyisi az yiyim :k06:
Mesela bugun patlican yapcam porsiyon kucultuyorum kendimden cok esim ıcin istiyorum seker hastasi ve kilolu :'( caba vermiyor onun hoslanacagi ve sevecegi seylerden mumkunse az yagli ve beyazlardan uzak durarak  bakalim apicaz.4kilosu gitti.bu yolda hepimize basarilar.makarna pilav yemessek olmeyiz heralde
Esime ep kepekli tam bugday unu onerdi diyabet doktoru genelde bise istedimi tam bugday unu kullaniyorum.tekrar tebrikler basarilar hedefledigin kiloya ulasman dilegiyle :wave:

Karatay diyeti yapıyor arkadaşım 2 ayda 10 kilo verdi ve dukan kadar katı değil sadece akşam 8 den sonra hiçbirşey yemiyorsun(ben bu kural yüzünden yapamadım) ama buda çok yapılan ve güzel kilo verdiren bir diyet. Ben az yiyeyim, aman dikkat ediyorum tarzı diyetleri beceremiyorum çünkü benim az kavramım sanırım biraz farklı:) dukanı yapmamın en büyük sebebide sınırsız yemek olması sanırım:))))

(A)yşe (D)eniz (A)da

13 Mart , 2013, 00:22:51 #140 Son düzenlenme: 13 Mart , 2013, 11:29:26 (A)yşe (D)eniz (A)da
  :hello2: :hello2: :hello2: Bende Son Durumlar  :hello2: :hello2: :hello2:

Balböceği

Süper  :hello2: :nazar: maşallah  :nazar: tebrikte diyorum seni  :opucuk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

daglar fark var tbrkler  :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk: ama dikkatimi cekti aralik ayinda yazlik giymisin  :k06: :k06:
:nazar: :nazar:

Balböceği

(A)yşe (D)eniz (A)da

17 aralık benim diyete başladığım tarih o tarihte çekilmiş olduğum resim yoktu kilom bu resimdede aynı olduğu için bunu koydum  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

(A)yşe (D)eniz (A)da

evet her türlü soru işaretlerine karşı resim üzerine açıklamamı yapmış bulunuyorum  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

(A)yşe (D)eniz (A)da

Sedoşşş naber devammı diyete  :k06: :k06: :k06:

sedoşşş

Alıntı yapılan: (A)yşe (D)eniz (A)da - 18 Mart , 2013, 13:22:17

Devam etmeye çalışıyorum bu arada son halini gördüm süper olmuşsun.. Eşim ameliyat oldu onun için bi gece hastanede kaldık mecburen bozdum ama yine de fena değil.. Bugün kaldığım yerden devam ediyorum.. Toplamda 4 kilo oldu 18 günde..

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: sedoşşş - 18 Mart , 2013, 15:53:48
Alıntı yapılan: (A)yşe (D)eniz (A)da - 18 Mart , 2013, 13:22:17

Devam etmeye çalışıyorum bu arada son halini gördüm süper olmuşsun.. Eşim ameliyat oldu onun için bi gece hastanede kaldık mecburen bozdum ama yine de fena değil.. Bugün kaldığım yerden devam ediyorum.. Toplamda 4 kilo oldu 18 günde..

Geçmiş olsun. Sanırım kilo verme hızımız aynı benimde o civarlardaydı ama şimdi bende durdu vücut 65 aşağısına alışkın olmadığı için çok direniyor 15 gündür 62-61 arası gidip geliyorum bana kalsa şimdi güçlendirmeye geçmiştim ama uzadıda uzadı :(