28 Mart , 2024, 12:53:23

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

dukan diyeti günlüğüm

Başlatan (A)yşe (D)eniz (A)da, 22 Aralık , 2012, 12:38:42

« önceki - sonraki »

sedoşşş

Alıntı yapılan: (A)yşe (D)eniz (A)da - 06 Mart , 2013, 13:51:59
Ben Eskişehir'deyim canım bu şehrin ayazı meşhurdur :-ooo :-ooo yakınmışız bu arada :) Azimle devam et bencede inan kısa sürede sonuçlarını alacaksın :k06: :k06:

Aaa evet bilirim benim babam Eskişehirli (tatar).. Çok gelip gitmem ama bilirim ve çok severim Eskişehiri.. :love9:

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: sedoşşş - 06 Mart , 2013, 14:01:43
Alıntı yapılan: (A)yşe (D)eniz (A)da - 06 Mart , 2013, 13:51:59
Ben Eskişehir'deyim canım bu şehrin ayazı meşhurdur :-ooo :-ooo yakınmışız bu arada :) Azimle devam et bencede inan kısa sürede sonuçlarını alacaksın :k06: :k06:

Aaa evet bilirim benim babam Eskişehirli (tatar).. Çok gelip gitmem ama bilirim ve çok severim Eskişehiri.. :love9:

Bende çok severim bu şehri bende aslen buralı değilim Sakarya'lıyım Önce buraya tayinim çıktı sonrada evlendim Eskişehir'li oldum sanırım :)

sedoşşş

Ne güzel Allah mutluluğunu daim etsin eşinle ve çocuğunla.. İnsanın huzuru yerinde olduktan sonra nerde yaşadığı çok önemli değil.. Evinde huzuru olmadıktan sonra hiç bişeyin alamı yok..

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: sedoşşş - 06 Mart , 2013, 14:35:40
Ne güzel Allah mutluluğunu daim etsin eşinle ve çocuğunla.. İnsanın huzuru yerinde olduktan sonra nerde yaşadığı çok önemli değil.. Evinde huzuru olmadıktan sonra hiç bişeyin alamı yok..

Aynen öyle canım bu şehri seviyorum, evimi seviyorum, işimi seviyorum, eşimi seviyorum ama en çokkkkk kızımı seviyorum :)

sedoşşş

Alıntı yapılan: (A)yşe (D)eniz (A)da - 06 Mart , 2013, 15:33:04

Aynen öyle canım bu şehri seviyorum, evimi seviyorum, işimi seviyorum, eşimi seviyorum ama en çokkkkk kızımı seviyorum :)

Allah sağlık versin hepinize inşallah..  :nazar: Şu kiloları vereyim Allah izin verirse ben de anne olmak istiyorum..

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: sedoşşş - 06 Mart , 2013, 15:39:04
Alıntı yapılan: (A)yşe (D)eniz (A)da - 06 Mart , 2013, 15:33:04

Allah sağlık versin hepinize inşallah..  :nazar: Şu kiloları vereyim Allah izin verirse ben de anne olmak istiyorum..

İnşallah canım allahım herkese nasip etsin inşallah. Bu dünyadaki en güzel şey bir evlada sahip olmak

sedoşşş

(A)yşe (D)eniz (A)da

canım naber nasıl gidiyor seyir evresi, bazı kişiler ilk seyire geçince kilo vermesi duruyormuş veya baskülde artı görebiliyorlarmış sendede oldumu böyle birşey?

sedoşşş

Alıntı yapılan: (A)yşe (D)eniz (A)da - 07 Mart , 2013, 13:05:47
canım naber nasıl gidiyor seyir evresi, bazı kişiler ilk seyire geçince kilo vermesi duruyormuş veya baskülde artı görebiliyorlarmış sendede oldumu böyle birşey?

Bu sabah 200 gr farketti.. Hiç vermemekten iyidir diye düşünüyorum ama iki gündür 200 -300 gr arası oynamalar oluyo tartıda.. Sen nasılsın ??

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: sedoşşş - 07 Mart , 2013, 14:21:26

Bu sabah 200 gr farketti.. Hiç vermemekten iyidir diye düşünüyorum ama iki gündür 200 -300 gr arası oynamalar oluyo tartıda.. Sen nasılsın ??

Sebze günlerinde o oynamalar olur canım takılma sen zaten belli süre sonra baskülde gördüğün rakamlara takılmamaya başlıyorsun çünkü baskülde olmayan değişim vücudunda bariz bir şekilde belli oluyor. bende iyiyim son günler geçmek bilmiyor bugün kendime meyveli yoğurt yaptım mutlu mutlu gidip gelip onu yiyorum:)))))

asya81

Selamlar bende bu diyetin testini cozdum iki gun atak verdi 20 gun seyir neyse esimlede basladik esim 4 ben 2 kilo verdim ve cok sikildim yagsiz ispanak yaptim seyirde inan ispanaktan sogudum
Hergun ne yapacam derdiyedi bitirdi benicok kisitli diyet yulaf kepeginen ekmek kotu zeytine hasret dustum
Ben nesfitle dogumdan sonra 9 kiloverdim iki ayda simdi 58 kg yum hedef 55 doktora sordum dediki dukan diyeti yag karbonhidrad dengesini bozdugu icin kadinlarda pko sebebidir bu beni urkuttu
M
ve uzulerek biraktim nesfitime geri dondum ilerde zarari olabilir diye yumurta tembelligine ugramayayim dedim :toothy10:
Kendimce arastiriyorum karataya geccem sanirim ;D ayrica tebrik ederim fit olmussun arkadasim ben birhafta dayandim dirayetsisim sanirim

sedoşşş

Alıntı yapılan: (A)yşe (D)eniz (A)da - 07 Mart , 2013, 14:32:09
Alıntı yapılan: sedoşşş - 07 Mart , 2013, 14:21:26

Sebze günlerinde o oynamalar olur canım takılma sen zaten belli süre sonra baskülde gördüğün rakamlara takılmamaya başlıyorsun çünkü baskülde olmayan değişim vücudunda bariz bir şekilde belli oluyor. bende iyiyim son günler geçmek bilmiyor bugün kendime meyveli yoğurt yaptım mutlu mutlu gidip gelip onu yiyorum:)))))

Evet artık karnım tok olduğu için kiloya takılmıyorum.. Tabiki verince mutlu oluyorum ama önemli olan hedeflediğim kiloya ulaşmak.. Senin çoğu gitti azı kaldı artık haliyle bi bıkkınlık olmuştur tabi ama azimle devam ediceğini biliyorum.. Kolay gelsinn

(A)yşe (D)eniz (A)da

07 Mart , 2013, 15:10:25 #132 Son düzenlenme: 07 Mart , 2013, 15:48:56 (A)yşe (D)eniz (A)da
Alıntı yapılan: asya81 - 07 Mart , 2013, 14:53:49
Selamlar bende bu diyetin testini cozdum iki gun atak verdi 20 gun seyir neyse esimlede basladik esim 4 ben 2 kilo verdim ve cok sikildim yagsiz ispanak yaptim seyirde inan ispanaktan sogudum
Hergun ne yapacam derdiyedi bitirdi benicok kisitli diyet yulaf kepeginen ekmek kotu zeytine hasret dustum
Ben nesfitle dogumdan sonra 9 kiloverdim iki ayda simdi 58 kg yum hedef 55 doktora sordum dediki dukan diyeti yag karbonhidrad dengesini bozdugu icin kadinlarda pko sebebidir bu beni urkuttu
M
ve uzulerek biraktim nesfitime geri dondum ilerde zarari olabilir diye yumurta tembelligine ugramayayim dedim :toothy10:
Kendimce arastiriyorum karataya geccem sanirim ;D ayrica tebrik ederim fit olmussun arkadasim ben birhafta dayandim dirayetsisim sanirim

Herkesin kendi tercihi tabiki ama ben bukadar yemek çeşidi olan bir diyet daha görmedim. Ayrıca ben bu diyete diyetisyen önerisiyle başladım ve fırsat buldukça kan verip değerlerime baktırıyorum herşey gayet güzel çıkıyor. internette biraz araştırılırsa 30-35 kilo verenler hatta daha fazlası ve çoğu diyetisyen önerisiyle yapıyorlar diyeti. ben cahil biri değilim vücuduma zarar vereceğini düşündüğüm hiçbirşey yapmam, fazlasıyla araştırdım ve sonuna kadarda güveniyorum. 20 milyon insan yapıyor Dukanı dünyada ve hiçbir sağlık sorunu yaşayan bir örnek yok... karataya baktığın zaman son gelişmelerden haberin varmı bilmiyorum yasaklanmak üzere...herkes nasıl mutlu oluyorsa öyle zayıflasın ben mutlu bir şekilde 3 ayda 17 kilo verdim hemde sınırsız bir şekilde yiyerek son bir açıklama yapmak ihtiyacı duyuyorum. Bu diyette yağ kesinlikle yasak değil sadece azaltın diyor, tuz içinde aynı şey geçerli.

asya81

Zaten bende onu diyorum arastiriyorum doktor soyledi ben onun yalancisiyim.canim cana bisey demedim ki yada diyetide yermedim dedigim tebrik ederim demekki ben dirayetsizim.kimse cahil degil sukur okumus akli basinda insanlariz anlaya biliriz birbirimizi

(A)yşe (D)eniz (A)da

hayırrrrrr yanlış anlaşılma olmasın benimde seni yermek gibi bir amacım asla yok :caca: :caca: :caca: sadece açıklama yapmaktı amacım. Ben hep kilo mücadelesi veren bir insanım her zayıflama girişimimde eleştirildim sağlıksız olduğu konusunda hani belki yazmam tepkili gelmiş olabilir sana ama bu kişisel birşey değil. çünkü sağlıklı olduğunu söyleyen doktor olduğu gibi sağlıksız olduğunuda söyleyen çok tepkim sanırım bunlara. bence her diyet kendine göre risk taşıyor bu kendi bedenini tanımakla alakalı birşey diye düşünüyorum. ama inan bu diyeti benim kadar araştıran olmamıştır çünkü kendim için, kızım için, eşim için sağlıklı olmam gerekiyor beni kendimden geçirecek bir diyeti yapacak lüksüm yok benim. evet istikrarlıyım ve sanırım az önce sana bu düşüncelerinden dolayı teşekkürde etmeyi unuttum  :caca: :caca: :caca: deneme amaçlı başladım baktım herşey yolunda gidiyor devam ettim. ben diyeti zevkli hale getirerek istikrar sağladım. light ürünleri hiç tüketmedim, annemin evde pişirdiği normal sebze yemeklerini yiyorum mesela. kendimi hiç eksik, yoksun hissetmiyorum. yani kendime karşı çok katı değilim. son olarak tekrar söylüyorum sana karşı bir tepkim asla yok tabiki sağlıksız olduğunu düşündüğün, duyduğun şeyler konusunda uyarıda bulunman gayet normal bende kendimce açıklama yaptım