29 Mart , 2024, 01:50:32

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

DOĞUM ÇANTASI

Başlatan _nilgun_, 21 Aralık , 2012, 16:52:01

« önceki - sonraki »

iklima

Hasta olmaz mi anca eşimle çıkarim diye düşünüyorum
Minik bebisle otobuslerde nasıl olur.anca alışveris merkezlerine akşam oturmalarina felan gideriz o da kızımiz uslu olursa
Ben de öyle eve tıkışmak ıstemiyorum zaten.ama kastettigim çarsı pazar eskisi gibi olmaz
Bi de kimselere bırakmal istemiyorum yavruşumu
Ben firar etmezsem evden çıkmayacaklar var.birlik olucaz resmen napicam ben nasıl tahammül edicem bilmiyorum
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

ponçik

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 05 Kasım , 2013, 15:47:25
ben de bir gün önce fön çektirip ameliyattan önce de hafif makyaj yapmayı  ve  geceliğime uygun saç bandı takmayı düşünüyorum.. bakımlı olmam bana pek moral vermez ama belki eşim ve annemlere verir...

sezeryan olunca hazırlıklı olun bakalım hanfendi  8)
ben doğumdan sonra saç baş darmadığınık vaziyetteydim
neyseki saçlarım uzundu ve yeni banyo yapmıştım, bir iki el hareketiyle mis gibi lüle lüle saçlarla tacımı takmıştım  :laughing7:

nelss

Bnde yeni eşofman takımı almstm onu gydm sacima fön cektrdm hafif makyaj yaptım doğum cantamda lohusa geceligm lohusa pijama Takımı tacm hepsini koydm bi hevesle ameliyattan cktktan sonra brakn süsü püsu bebeği ble gözünüz görmüyor ayy hatrlamk ble istemiyorum o anlari  :-\

iklima

Ay demeyin öyle zaten korkuyorum hepten korkutmayın beni ya
:y25: :y25:

Hepsi Bu..!

nelss

Herkes ayni olmaz canim korkma ben genel anestezi oldugm için ağrıyı cok çektim  :sad1:

ยรlคภ๓คz göภlüm

herkesde aynı olmuyor. bende genel anesteziyle oldum... ameliyatttan sonra birkaç saniye ağrım oldu ondan sonra elime telefonumu aldım, arakdaşlarımı aradım, mesaj gönderdim. ailem benim için korkmuştu bende trombosit eksikliğinden dolayı ameliyat riskliydi (babamı da o yüzden kaybetmiştik) iyi olduğumu anlasınlar diye şaka yaptım sonra sonda çıkınca da hemen ayağa kalktım...
benim vücut direncim çok düşük olduğu için acıyı da fazla hissediyorum...

iklima korkma, herşey olacağına varır... inşallah rahat bir doğumun olur

cigdemcrocus1501

ÇANTAYI NEZAMAN HAZIRLAMAK LAZIM ARKDSLAR?KAÇINCI HAFTADA

ยรlคภ๓คz göภlüm

aslında yedinci ayda hazırlamak lazım...

ponçik

Ben kaçın ayda hazırladığımı hatırlamıyorum  :k06: ama bu sefer 7.aydan sonra hazır ederim , malum ikinciler daha erken doğuyor, hoş o kadar da erken doğmaz ama hazırda bulunsun, hakkımızda hayırlısı olsun  :amin:

CAN TANEM

Bencede en gec 30-32. hafta gibi hazır olmalı her ihtimale karsı :love9:

iklima

En erken ben hazırlarim sanarken en sona ben kaldım
36+2 yiz 1 haftadır da çantamız hazır.daha önce de hazır sayılirdi ama eksiklerimiz vardı
37 den sonra heran bekleniyormuş her gebelikte

Hepsi Bu..!

cananyakut

Zevkli iş aslında.O çanta ne ümidlerle ne hayallerle ne zevklerle kuruluyor :)

izemsevi

kızlar ben ilk kızımda 31 haftada çantam tamamen hazırdı zaten 32.haftada kanamam başladı erken doğum diye(içimemi doğdu ne) 1ay dr rapor verdi evde kalkmadan yattım çünkü ciğer gelişimini tamamlamamış oluyorlarmış o haftalarda oyüzden yüksek risk grubu diye bir sürü iğne vurundum ilaç aldım ama bu ikinci kızımda şuan 32.haftadayım hiç bir şey hazır değil daha alacaklarımı bile almadım ilk kızımdan çok şey var kullandığım kullanmadığım adet yerini bulsun diye bir hastane çıkışı alcam,bir kaç çorap ve zıbın alcam ama ilk kzımdan kalanları çıkartmam lazım ayırıp yıkayıp ütülemem lazım bir elim değip hazırlayamadım oyüzden çantam hazır değil

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

BENDE HAZIRLAMADIM DAHA CANTA MANTA  :k06:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ยรlคภ๓คz göภlüm

dur canım sana çok erken değil mi?   :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ben de geçen hafta hazırladım