Hamişim de hamişimm

Başlatan sudenaz85, 21 Aralık , 2012, 15:32:05

« önceki - sonraki »

Balböceği

Alıntı yapılan: ballı lokum - 23 Aralık , 2012, 01:24:24
geçen gün bi arkadaşım da çekirdek yeme dedi  :-ooo :-ooo :-ooo

ama ben hergün yiyiyorum  :suclu: :suclu: :suclu:
çekirdek ilk uç ay çok faydalıymış  :icon_thumright:

Duymadın mı düşüğü önlüyormuş  :icon_thumright:

fıstık

Ceylan arkadaşın sana suikast yapmış bacım yeme diyerek  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Valla edoş öyle demişti

Aman idrar söktürüyo vs vardır mutlaka zararıda herhalde demet demet yiyenler içindir

Balböceği

Beyin fonksiyonlarına iyi geliyormuş gözlerine iyi geliyormuş bebeğin

:k06:

Aşkk

harbi diyonuz kız :-ooo :-ooo :-ooo

suikast evet  :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:

edaaa edaaaa  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Aşkk

Alıntı yapılan: Paşanın♥Annesi - 23 Aralık , 2012, 01:30:04

ne bu edoşum  :icon_scratch:

ayy

edacım nar faydalı hatta bebek isteyenler çalışma döneminde nar yemeliymiş ama hamişler yememliymiş :dontknow:  :dontknow: :dontknow:
ben ikinci hamişliğimde inanılmaz aşerdim nara eşim günde 2 tane 3 tane tabaga döker bende kaşık kaşık yerdim tabi yasak oldugunu bilmiyordumm...hala derim  yediğim nardanmı kaybettim acaba kuzumu diye :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

Balböceği

Alıntı yapılan: ballı lokum - 23 Aralık , 2012, 01:31:48
Alıntı yapılan: Paşanın♥Annesi - 23 Aralık , 2012, 01:30:04

ne bu edoşum  :icon_scratch:
Çekirdek haci ilk 3 ay önemliymiş

Balböceği

Alıntı yapılan: ayy - 23 Aralık , 2012, 01:32:31
edacım nar faydalı hatta bebek isteyenler çalışma döneminde nar yemeliymiş ama hamişler yememliymiş :dontknow:  :dontknow: :dontknow:
ben ikinci hamişliğimde inanılmaz aşerdim nara eşim günde 2 tane 3 tane tabaga döker bende kaşık kaşık yerdim tabi yasak oldugunu bilmiyordumm...hala derim  yediğim nardanmı kaybettim acaba kuzumu diye :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:
Biliyorum zararlı nar nar suyu  :icon_thumright:
Yok ya nardan   Olmaz kaybetse İnan annem kaybederdi

Dünyada yiyecek ekmegi icecek suyu yokmuş Buda bahane aslında  :'(

Aşkk

ben boşuna yemiyomuşum  :aferin: :aferin: :aferin:

ayşecim kendini suçlama canım seninle alakası yok bende nar yiyiorum canım kısmet işi bu bide bunun için üzme kendini :opucuk: :opucuk:

ayy

evet öyle aslında yiyecek ekmeğiyokmuş sıpanın.ama yinede insan düşünmeden edemiyor tabiki.ben hep narı sucladım sankim bida olursa yemem zaten ondan beri pekte yediğim söylenmez :k06: :k06:

sudenaz85

maşallah kızlar iştahlar baya açıkmış  :ehi: :ehi: ya nette zaten ilk 3 ay diyo nane nar ve limon için ama salata giibi şeylerde yene bilir çok az dio yani maydonoz demet demet yenmemeli :ehi: ben hatırlıyorum üni. de bigün adetim çok geçti (bekarım) :ehi: arkadaşlar bana maydonoz suyu içirdi tadı çok iğrenç  :cussing: ve sabahına adet oldum demekki etkisi var ne olacak canım 3 ay yemeyiz çokta düşkün deilim zaten.ya ben hamilelerin okuyacağı dualara baktım nara 40 tane yasin oku ye dio ve bulantıyı ve kansızlığı giderirmiş gittim hemen nar aldım tekrar incelemelere başlayınca yenmemeli yazılarını gördüm. ya düşünüyorumda eskiler ne bulsa yerlermiş  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Aşkk

valla sudecim ben yedim hepsinden çok şükür iyiyim  :amin: :amin: :amin: :amin:

önemli olan abartmamak narı da ye ama öyle çok yemezsin  :icon_thumright:

mesela ben bi oturuşta bir tane nar yemem 3 te 1 ini yerim  :aferin: :aferin:

kuzucuk

tebrikler canım  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:

sudenaz85

teşekkür ederim kuzucuk darısı sana inşallah.  :amin: :amin: :amin:
evet ceylancığım herşeyin çoğu zarar zaten ya kasıklarım çok acıyo hasta olucakmışım gibi tekrar gidiyo korkuyorum :y25:

Aşkk

sudecim benim de var o kasık ağrılarım ara ara giriyo ama takmıyorum yeni çünkü daha çok normal yerleşiyo