yaşasın bende hamileyimmmmmmmm

Başlatan huzur, 21 Aralık , 2012, 13:47:15

« önceki - sonraki »

yasemin10

Canım gözün aydın. Rabbim hayırlısı ile kucağına almayı da nasip etsin.  :amin:  :amin:

öykükıvanç

Alıntı yapılan: Gümüşşş - 21 Aralık , 2012, 14:26:26
Alıntı yapılan: sudenaz85 - 21 Aralık , 2012, 14:25:36
Alıntı yapılan: Gurbet Kuşu:) :( - 21 Aralık , 2012, 14:18:17
ama benim karnım çok fena ağrıyor. neden acaba. aynı adet olacakmıışım gibi sancı giriyor karnıma..
bi sorun yok dimi hamileyim. tekrar adet olma ihtimali varmı şuan

aynı bende öyleyim canım kasığımda bi ağrı sürekli kontrol ediyorum acaba adetmi olucam die inş.olmayız canım kalp atışlarını dinleyeceğimiz günlerde gelirr. :amin: :amin: :amin:

inşallah canım bu kadar çok sevinipte. sevincimiz kursağımızda kalmaz inş...

kızlar hiç korkmayın benimde karnımda sürekli adet sancısı gibi birşeyler oluyordu. her gün diyordum kasıklarımda brişeyler oluyor bugün kesin adet olurum. Ama o bebeğimizin kese oluşumundan kaynaklıymış. Yaklaşık 6-7 haftalık olana kadar sürdü. Sonra geçti kaygılanmayın hatta bence kasıklarınızda belirti olması iyibirşey demek ki oluşumu  devam ediyor yavrunuzun. Allah hayırlısıyla hepimizin kucağına almayı, henüz hamile olmayan arkadaşlarımıza da hamileliği nasip etsin. AMİN...

huzur

Alıntı yapılan: öykükıvanç - 26 Aralık , 2012, 09:52:23
Alıntı yapılan: Gümüşşş - 21 Aralık , 2012, 14:26:26
Alıntı yapılan: sudenaz85 - 21 Aralık , 2012, 14:25:36
Alıntı yapılan: Gurbet Kuşu:) :( - 21 Aralık , 2012, 14:18:17
ama benim karnım çok fena ağrıyor. neden acaba. aynı adet olacakmıışım gibi sancı giriyor karnıma..
bi sorun yok dimi hamileyim. tekrar adet olma ihtimali varmı şuan

aynı bende öyleyim canım kasığımda bi ağrı sürekli kontrol ediyorum acaba adetmi olucam die inş.olmayız canım kalp atışlarını dinleyeceğimiz günlerde gelirr. :amin: :amin: :amin:

inşallah canım bu kadar çok sevinipte. sevincimiz kursağımızda kalmaz inş...

kızlar hiç korkmayın benimde karnımda sürekli adet sancısı gibi birşeyler oluyordu. her gün diyordum kasıklarımda brişeyler oluyor bugün kesin adet olurum. Ama o bebeğimizin kese oluşumundan kaynaklıymış. Yaklaşık 6-7 haftalık olana kadar sürdü. Sonra geçti kaygılanmayın hatta bence kasıklarınızda belirti olması iyibirşey demek ki oluşumu  devam ediyor yavrunuzun. Allah hayırlısıyla hepimizin kucağına almayı, henüz hamile olmayan arkadaşlarımıza da hamileliği nasip etsin. AMİN...

yasemin10; çok teşekkür ederim canım.Rabbim isteyen herkese versin..

öykükıvanç: canım çko sağol beni aydınlattın. şuan pek ağrı olmuyor.hayırlısıyla hafta sonu bi gelsinde dra bi gidelim içim rahatlayacak..

melek100lü

:nazar: :love9: :love8: :love9: Hayırlı uğurlu olsun inşallah sorunsuz geçer hamileliğin  :amin: sağsalim alırsın bebeğini kucana  :amin: :love9: :nazar: :love9:

Rabbim kimsenin kucanı boş bırakmasın herkese nasip etsin inşallah  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

huzur

Alıntı yapılan: melek100lü - 26 Aralık , 2012, 10:57:32
:nazar: :love9: :love8: :love9: Hayırlı uğurlu olsun inşallah sorunsuz geçer hamileliğin  :amin: sağsalim alırsın bebeğini kucana  :amin: :love9: :nazar: :love9:

Rabbim kimsenin kucanı boş bırakmasın herkese nasip etsin inşallah  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

sağol canım. amin inş.
sende bebeğini sorunsuca sağlıkla huzurla büyütürsün inşallah..

burcum

ne yaptın merak ettim seni ikiz geliyor mu?