kizlar yardim lütfen

Başlatan sevilay21, 24 Aralık , 2012, 14:18:32

« önceki - sonraki »

sevilay21

almanyada tatil oldugu icin doktorum suan yok yumurtlama konturollarini ovulasyon testlerle yapmami söyledi ve ben 4 gündür yapiyorum ve bugün testde gülen yüz cikti bu yumurtanin catladiginami isaret lütfen bilgilendiririn beni

ayy

CANIM HÇ YAPMADIM ONDAN AMA EGER GÜLÜYORSA VE DAHA ÖNCE BU YÜZ YOKSA YUMURTLADIGINI GÖSTERİYOR :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

sevilay21

Alıntı yapılan: ayy - 24 Aralık , 2012, 14:21:16
CANIM HÇ YAPMADIM ONDAN AMA EGER GÜLÜYORSA VE DAHA ÖNCE BU YÜZ YOKSA YUMURTLADIGINI GÖSTERİYOR :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:
yoktu daha önce daha simdi yaptim güldü bana bu test ya  :ehi: :ehi: :ehi: sabahtan agrim vardi sol tarafimda zaten doktorda sol tarafda yumurtan olusdugunu söylemisdi ve bugün yine yaptim cikti kacgünüdür sabah aksam bu testi yapiyorum

ayy

YUMURTLAMIŞSIN SEN CANIM KOCAN YAKINLARDAYSA TUT KOLUNDAN BEKLEME AKŞAMI TAZA TAZE :k06: :k06: :k06:
YOK YAKINDA DEĞİLSE AKŞAM VAKİT KAYBETMEYİNNNN  :k06: :k06: :k06: :k06:
BÖYLE KONUŞTUMA BAKMA CANIM 24 SAAT HATTA 48 SAATE KADAT YUMOŞUN İŞE YARAR..BUGUN VE YARIN ÇAILŞMA OLSUN :k06: :k06: :k06:

ayy

HAVUÇ SUYU İÇİN EŞİNE...BİDE ÇALIŞMADAN BİR SAAT ÖNCEDEN ŞÖYLE ORTA BİR KAHVE YAPP SPERMLERİ HIZLANDIRIYORMUŞ...AMA NEDEN İÇİRDİĞİNİ SÖYLEME...HATTA YUMRTLADIGINIDA SÖYLEME ERKEKLER STERS OLUYOR

sevilay21

Alıntı yapılan: ayy - 24 Aralık , 2012, 14:26:36
YUMURTLAMIŞSIN SEN CANIM KOCAN YAKINLARDAYSA TUT KOLUNDAN BEKLEME AKŞAMI TAZA TAZE :k06: :k06: :k06:
YOK YAKINDA DEĞİLSE AKŞAM VAKİT KAYBETMEYİNNNN  :k06: :k06: :k06: :k06:
BÖYLE KONUŞTUMA BAKMA CANIM 24 SAAT HATTA 48 SAATE KADAT YUMOŞUN İŞE YARAR..BUGUN VE YARIN ÇAILŞMA OLSUN :k06: :k06: :k06:
evde zaten esim  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: dedigini yapicim  :k06: :k06:

ยรlคภ๓คz göภlüm

hadi bakalım bugünü iyi dğerlendirin hatta yarını değerlendirin

ayy

ohooo sen ütüye başlamışsındır bile  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
ozaman bugun ve yarın yapın canım sorada gün aşırı devamm edin regline 4 gün kalıncaya dek :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

sevilay21

Alıntı yapılan: ayy - 24 Aralık , 2012, 15:25:02
ohooo sen ütüye başlamışsındır bile  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
ozaman bugun ve yarın yapın canım sorada gün aşırı devamm edin regline 4 gün kalıncaya dek :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: gün asirimi kocayi okadar bulamam ben ya ise gidiyor geceleri  :ehi: :ehi:

ayy

ANNEM İLLA AKŞAMLARI DEĞİLKİ GÜNLDÜZLERİ YAP BİGÜN DİNLENİN ERTESİ GÜN YAPIN....BENİM ABİMİ GÜNDÜZ YAPMIŞ ANNEMLER...ONA KIZDIĞI ZAMAN GÜNDÜZLE SENİİİ DİYE BAGIRRDI KÜÇÜKKENN :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:KIZ SENİNKİDE GÜNDÜZLEME OLUR :amin: :amin: :amin: :amin:

sevilay21