evinizin geliri nekadar- bu gelirden nekadarı giyim kuşama gidiyor

Başlatan huzur, 21 Aralık , 2012, 09:42:23

« önceki - sonraki »

destina06

ne kadar gelirin varsa o kadar da giderin var bugün asgari ücret alanda geçiniyor 10-20 bin alanda.değişen bir şey yok.Gelirine göre harcama yaptığın için fazla alan fazla harcıyor az alan az.Ben öğretmenim eşim de polis.İkimizin maaşı ne kadarsa gelirimiz o kadar :k06: :k06:.Şükür yetiyor paramız bize ufak tefek birikim de yapıyoruz.Evimiz kira arabamız var.Batıya gidene kadar da ev almayı planlamıyoruz.İşte şuan bebek tedavisi süresi içerisindeyiz.Paramızın büyük bir kısmı ona gidiyor.Allah sağlık sıhhat versin gerisi boş.Şükür ikimizde kaanatkarız asla çok paramız olsun istemedik.Kimseye muhtaç olmayacak kadar olsun yeter.

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

ne geliyo ne gidiyo haberim yok
rabbime şükürler olsun herşeyimiz var

rabbim olmayanlarada versin

ben sadece alıyorum ödemelerden haberim yok :ehi:

yazın 2-3 ay internetten alışverişe takmıştım kafayı

adamın ocağına incir ağacı diktim

yeni yeni toparlanıyor bütçe sanırım

bi kaç ay sonra tekrar devam :ehi:

masal12

ayy

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

DİLVİN

3 bın tl maaş gırıyor evımıze

1200 ev kredısı ödüyoruz
150 elektrık su ınternet
250 ihtıyac kredımız
150 eşımın okul kredısı
150 doğalgaz
50 aıdat

gerıye kalanda bıze haydı haydı yetıyor. kımseye muhtac olmadan çokkk şükür gecınıyoruz

bundan 1 yıl once kredılerımız yoktu. ama kılı kılınaaa ancak yetişdiriyorduk

eskıden çok süper yaşamıyorduk, şimdi kredılerımız var çokta kötü durumda değiliz

yanıııı borclanmdan bırıkım yapamıyorsunuz  :icon_thumright:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

nazlıyarim

kızlar sanırım 2000 tl giriyor evimize ben sormam devlet işçisi eşim.biz günlere gireriz eşimle aylık 200 tl yada 300 tl lik kira öder gibi :) ben ihtiyacım olunca alırım kıyafet felan alışverişi sevmem evimiz ve arabamız var rabbim elimizden almasın ve aratmasın .ama eşim dışarıda çalışsa daha çok maaş alır kendisi vinç öperatörü en az 5000 alırım diyorda devletten çıkması lazım günler dışında para biriktiremiyoruz.ne kadar kıssamda faturalar çıkık çingene kolu gibi geliyor.
BENİM HALA UMUDUM VAR...

GüzeLCe

2 bin eşimin geliri var birde iş yerimiz var (bujiteri,parfumeri,kozmetik) onuda ben işletiyorum ortalama 4 bin  :nazar:
ama para nerde  :dontknow:
cek senetti özel ihtiyac calışana maas
artı gezmemiz tozmamız eksik olmaz
bir miktarda düzenli bankaya para yatırırız
çok şükür  Rabbim herkesin gönlüne göre versin inşllh

nelss

gelir belli değil ama gider çok gittikçe gidiyor  :ehi: :ehi:
benm 1200 araba kredisi
eşimin 3000 küsür ev kredisi
buna tel elektrk su mutfak giym kredi kartı ...... uzayp gidiyor sonunu görene aşkolsun

ponçik

Bidiğim tek şey, bu kredi kartları olmadan önce geldiği kadar gidiyordu, şimdi geldiğinden fazlası gidiyor  :honk:
Ben işten ayrılacağım için artık kredi kartlarına fazla yüklenmemeye çalışıyoruz  :dontknow:

birbuçukyıl

Ben işten ayrıldım.Bir yıla yakındır.Giyime para yok.
İyi ki kilo almıyorum, hamile kıyafetine para vermedik. :occasion14:

ponçik

Evde olmak büyük avantaj gerçekten
ben çalıştığım için 7 ayda 3 pantolon 2 tayt 2 bluz aldım
Şimdi kilo aldıkça validenin gömlek ve kazaklarını giyiyorum , pantolonlar idare ediyor  ;D